Muzsky Orgazmus

Uklidnil Konstantní Dráždivý Din Tinnitu

Život s tinnitem může být velmi stresující. Učení, stejně jako si můžete o svém stavu a způsoby, jak ji léčit, může snížit úroveň stresu a dá vám kontrolu na tím, jak řešit to. Přečtěte si tento článek, aby lépe pochopit, hučení v uších a nejlepší způsoby, jak ji léčit.

Pokud tinnitus způsobuje problémy, když se snažíte usnout, zvažte relaxační techniky. Meditace, hluboké dýchání, a dokonce i jóga vám může pomoci dostat vaše tělo zcela uvolněně, takže můžete překonat hluk v uších. Já osobně bych se použití hluboké dýchání, protože mi to pomáhá jak zapomenout na zvuk a také udržuje krevní tlak nízký.

Zjistit, jaké problémy trápí vás, a váš tinnitus bude mnohem méně nepříjemné. Více zdůraznil jste, tím vyšší je váš krevní tlak bude, a proto, hlasitější whooshing v uších. Zkuste nechat malé věci jít a pracovat na řešení pro větší problémy, takže si můžete odpočinout trochu a nechat znít v uších zmizí.

Pokud jste trpí tinnitem, vaším prvním krokem by mělo být dostat se k ušnímu. Dokonce i mírná ztráta sluchu může být dost způsobit nástup hučení v uších. Pokud zjistíte, že máte ztrátu sluchu, jednoduše dostat sluchadla může odstranit váš tinnitus příznaky. V několika málo extrémních případech, chirurgie může být nezbytné.

Cvičení je skvělý způsob, jak řešit hučení v uších. Nejenže to snížit stres, který pomáhá všechny fyzické a duševní onemocnění, chůze a běh v některých prostředích může opravdu dostat svou mysl z hluku. Zkuste jít ven, když je větrno, nebo u moře, pokud jste v blízkosti jednoho. Jakékoliv místo, s konstantní přesto přirozený zvuk může dát příjemnou náhradou vašeho tinnitus.

Pokud jste trpí tinnitem, zde je tip, že mnozí přísahají. Zkuste pití jablečného octa smíšené s trochou medu a vody. Udělej to dvakrát denně pro úlevu od nepříjemné příznaky tinnitus. Mnoho léčitelé trvají na tom, jablečného octa jako součást zdravé stravy.

Použijte zvuky v pozadí, aby přehlušil hluk v uších. Fanoušek, pračka a myčka nádobí může být jen jakýsi “bílý šum”, které budete potřebovat, aby se naše mysl od hučení v uších. Zaměřit se na ty zvuky v pozadí, nebo je použít jako způsob, jak odvést sami, a nebudete být vědomi zvuk v uších.

Získat správnou diagnózu vašeho stavu. Tinnitus má mnoho příčin, od zasaženého ušní maz nebo vedlejší účinky léků na závažné neurologické poruchy. Léčba vybrán bude záviset na základní příčinu, a proto je nezbytné mít důkladné lékařské vyšetření, a ne snažit se diagnostikovat tinnitus sám.

Ne zase příliš vysoká hlasitost, když posloucháte něco. Hlasitý hluk, a to zejména, když se vystavujete opakovaně a po dlouhou dobu, může zhoršit tinnitus problémů, stejně jako způsobit dlouhodobou ztrátu sluchu. Použijte špunty do uší, pokud musí být kolem hlasité zvuky, a když můžete, použijte odposlouchávací zařízení na normální úroveň zvuku.

TRT, nebo Tinnitus Rekvalifikační Terapie, je možnost léčby, která může být stojí za to podívat. I když to nemusí vyléčit stavu, to může pomoci, aby to jednodušší vyrovnat se s příznaky. Myšlení zahrnuje nikoli myšlení nebo jednání s tinnitem více než jiné věci ve vašem životě, jako je oblečení. Myslím, hučení v uších, jak si možná myslíte, že pihy. Je to tam, ale to se těžko brání svůj den-to-denní život.

Začít hrát na hudební nástroj. Někteří, kteří trpí tinnitem našli nějaké studijní úlevy od učení se hrát na nástroj, který vyžaduje, dech práce, jako je trubka nebo flétna. Též to pomáhá, zvuk v uších, učení nástroj odstraňuje zaměření z hučení v uších, a budete také rozvíjet příjemné a záviděníhodné dovednosti.

Pokud máte neustálé zvonění nebo bzučení v uchu a myslíte, že můžete mít hučení v uších, budete muset navštívit lékaře nebo jiného poskytovatele zdravotní péče, aby nastavit schůzku pro test sluchu. Test sluchu může být použit, aby přesně posoudit váš zdravotní stav. Po slyšení test, váš poskytovatel zdravotní péče bude moci lépe posoudit různé faktory, které by mohly být příčinou zní v uších.

Tím, že některé jednoduché úpravy vám mohou pomoci, aby hluk z tinnitus trochu snesitelnější. Jedna důležitá věc, kterou udělat, je, aby se zabránilo dráždidla, které by mohly být příčinou hučení v uších. Pokud víte, hlasité hudby se to zhoršuje, pak nosit špunty do uší na pomoc vaše uši. Pokud kouříte, měli byste zvážit odvykání od nikotinu je známý dráždivý.

Ačkoli tam je omezený důkaz, že to ve skutečnosti funguje, mnoho lidí, kteří trpí tinnitem uvedlo, že různé formy alternativní medicíny udělal rozdíl pro ně. Věci, které budete chtít zvážit, zahrnují: akupunktura, hypnóza, bylina ginkgo, doplňky zinku, nebo lipoflavonoid. Ujistěte se, že poraďte se se svým lékařem, i když se před užíváním různých doplňků.

Vyzvednutí hudební nástroj jako koníček je jeden způsob, jak zablokovat zvuky tinnitus a dá vám soustředit se na něco jiného. Nástroje v mosazi a dechové rodiny poskytují úlevu, protože rezonance zvuku je u vaší hlavy.

Jak jste si mohli přečíst v úvodu tohoto článku, hučení v uších může být velmi stresující stavu žít. Znát správné způsoby, jak řešit stav bude zmírnit tento stres velký. Použít informace v tomto článku a budete snížit úroveň stresu hodně.