Muzsky Orgasmus

Nemusíte Být Granola Jedlík K Použití Zelené Energie!

Pokud jste neměli příležitost seznámit zelené energie do vašeho života, jste chybí. Zelená energie je levnější, bezpečnější a čistší než tradiční zdroje energie, a to může také ušetřit peníze v průběhu času. Zde jsou některé opravdu chytré způsoby chcete-li začít používat zelené energie ve váš prospěch.

Solární venkovní osvětlení je skvělé příslušenství pro venkovní prostory. Solární lampy jsou obvykle levné, a nepotřebují žádný zdroj energie kromě slunce. To nejen šetří peníze. To znamená, že není třeba spustit dráty mimo háček světla.

I když je to skvělý nápad vypnout počítač, když jste ji nepoužíváte, může být ztráta energie, pokud budete dělat to, když se vám bude jen být pryč od něj, nebo krátkou dobu. To je nejlepší počkat, až předtím, než jdete do postele, když víš, že tam bude hodin, než ji znovu použít.

Pokud nepoužíváte vaše zařízení, měli byste ujistěte se, že jsou vypnuta. Pokud jste v místnosti, ujistěte se, že světlo se vypne, když odejdete. Pokud opustíte svůj dům, zajistit, že TV je vypnutý. Tyto malé věci mohou výrazně snížit množství energie, které používáte ve vaší domácnosti, které opustí vás s nějaké extra peníze v kapse na konci měsíce.

Zjistěte více o pozemní zdroj tepelná čerpadla. Tyto čerpadla jsou umístěny pod vaší domácnosti a čerpat přírodní teplo ze země, aby vás udrží v teple. Tento systém může být nákladné, ale čerpadla používají velmi málo energie a může trvat až padesát let. Investovat v tomto systému, pokud se chystáte, aby zůstali v domě po celá desetiletí.

Pokud jste v procesu, nebo plánování, navrhování svůj vlastní domov, můžete si vytvořit nějaký zelené zdroje energie přímo do vašeho domova od začátku. Začněte tím, že hledá pro zemi, která má zdroj vody jako je potok nebo pokoj pro větrné turbíny. Další dobrý nápad je vybrat střecha s solární panely postavené v. Můžete dokonce umístit je získat co nejvíce slunečního světla.

Podpora místní zelené energie poskytovatelů nákupem energie z nich. Můžete se podívat on-line vidět, pokud některý z vašich místních energetických služeb prodávat větrné, vodní nebo sluneční energii. Přepnutím ze standardního energie, budete poslat zprávu do vašeho poskytovatele; dáváte přednost čistší energie. Budete také podporovat rozvoj zelené energie ve vaší oblasti.

Přemýšlet o tom instalací zemního plynu ve vaší domácnosti, na rozdíl od jiných zdrojů energie. Metan je stejné palivo produkované krávy a na skládkách a je jedním z nejčistší spalování plynů dostupných na trhu. To je velmi zelené volby při rozhodování o své energetické potřeby.

Snadný způsob, jak učinit váš domov zelenější je vyměnit stará svítidla s těmi, které jsou ENERGY STAR. Pokud se vám nedaří nainstalovat ENERGY STAR svítidel v tuto chvíli, alespoň nahradit vaše standardní žárovky s kompaktní fluorescenční žárovky (Cfl), které spotřebovávají mnohem méně energie.

Koupit Energy Star produkty. V typické domácnosti, spotřebiče tvoří asi 20 procent spotřeby elektřiny. Můžete si koupit produkty, které obsahují Energy Saver těsnění a začít šetřit peníze na vašem účtu za elektřinu, a používat méně světových zdrojů energie. Za účelem provedení Energy Star těsnění, spotřebič musí běžet efektivně.

Teď, že jste prošli tipy v tomto článku, ujistěte se, že je používáte. Když to uděláte, zjistíte, že zelené bydlení může být snadné, a že zelené energie je v mnoha ohledech výhodné. Přijmout opatření a začít dávat zelené energie do vašeho života, jakmile dnes!