Mužské Přirození Foto

Solidní Rady O tom, Jak se K Léčbě Bolestivé Hemoroidy

Většina vnější hemoroidy mohou být léčeny ve vašem domě s sedací koupele, OTC analgetika, téma krém, a vilínu. Zvýšit příjem vlákniny, pít hodně vody a brát občas stolice změkčovadla jsou všechny účinné preventivní opatření. Tento článek vám také pomůže vypořádat se s vnější hemoroidy.

Potřebujete úlevu? Zkuste Aloe gel! To může uklidnit svědění a vypálit, který můžete získat z hemoroidů. Aloe gel může výrazně snížit množství pálení nebo svědění v této oblasti. Měli byste použít Aloe gel přímo na hemoroidy. To může, aby vaše hemoroidy nepohodlí snesitelnější!

Fazole jsou velmi důležité, aby pomoci odstranit hemoroidy. Když budete konzumovat fazole, budete maximalizovat kvalitu stolice, která může pomoci s podrážděním, které může získat z hemoroidů. Snažte se jíst nejméně jedno jídlo během dne s fazolemi, aby pomohla zlepšit váš zdravotní stav.

Hemeroidy úlevu, je tak blízko, jak je to nejbližší láhev z vilínu. Witch hazel poskytuje okamžitou úlevu od bolesti a svědění způsobené hemoroidy prostřednictvím své jedinečné znecitlivující kvality. Zatímco witch hazel není nutně kouzelný lék na hemoroidy, to má výrazně ulehčit těm, tkání a dává jim šanci na uzdravení.

Zkuste, aby se zdržely zvedání těžkých břemen, pokud chcete, aby se zabránilo dráždí, existující hemoroidy a způsobuje nové vybuchnout. Napětí při zvednutí je podobný kmen se cítíte, když jste kolem vaše stolice. Pokud máte hemoroidy, na pravidelném základě, budete muset zvážit nějak eliminovat všechny zvedání těžkých břemen.

Pokud máte hemoroidy, ujistěte se, že nechcete poškrábat postiženou oblast, bez ohledu na to, jak moc to svědí. Škrábání může vést k další podráždění a zarudnutí, které mohou zvýšit dlouhověkost vašeho stavu. Odolat pokušení poškrábat, bude jít dlouhou cestu při zlepšování vaší kondice. Použijte krém ke zmírnění svědění. Otřete oblast s wetwipes po pohybu střev. To také zabraňuje podráždění.

Ujistěte se, že budete pít hodně vody. To může být jednoduché, ale voda je jedním z nejlepší způsoby, jak snížit hemoroidy přirozeně. Čím více vody budete pít, tím menší zácpu budete. To vám pomůže očistit své tělo pravidelně. Vypít deset skleniček denně, nebo více.

Naneste vazelínu na pomoc průchodu tvrdých stolice. Použití vazelíny je dobrý způsob, aby se zabránilo poškození nebo podráždění hemoroidy, když tváří v tvář s zácpa nebo tvrdé stolice. Naneste malé množství kolem řitního otvoru pro usnadnění procesu. Chůze před čeření bude také pomoci zmírnit proces.

Skvělý způsob, jak udržet vaše hemeroidy problémy na uzdě, je jíst potraviny, které jsou bohaté na vlákninu. To pomáhá změkčení stolice a dělat to projít jednodušší. Spolu s na vlákniny, jíst hodně ovoce, jako jsou hrozny, meloun a papája, stejně jako zeleniny, které jsou bohaté na vlákninu, jako je okra a zelí.

Trochu zhubnout. Hemoroidy jsou nejčastější u lidí, kteří mají nadváhu, takže klesá pár kilo může mít všechny rozdíl. Obsahující deset až patnáct minut cvičení do vašeho každodenního života je snadný způsob, jak zhubnout a udržet jakékoli bolestivé hemeroidy problémy na uzdě.

Nikdy škrábnutí na vaše hemoroidy. Pokud jste nuly, můžete dostat infekci nebo způsobit další problémy pro sebe. Je-li oblast je trápí vás, zkuste s vlhkým hadříkem a poklepal na plochu očistit. Někdy se můžete dostat svědění, pokud nejsou čisté, takže se plácáš s hadříkem, který je mokrý, bude tě umýt, a zmírnit trochu svědění.

Pokud trpíte bolestivé, svědí příznaky hemoroidů, můžete zkusit jeden nebo několik over-the-counter produkty, které nabízejí úlevu. Mezi nimi jsou krémy, ubrousky, čípky a pěny, které mohou pomoci zmenšit, dočasně necitlivé a zklidňuje zánět. Také se snaží, ibuprofenu a acetaminofenu pro úlevu od bolesti.

Chcete-li snížit otok o hemoroid, možná budete chtít dát ledový obklad na postiženou oblast. Nejenže to snížit otok, bude to také pomůže k znecitlivění oblasti a snížit množství bolesti. Nechte ice pack na ploše asi 10 minut.

Pokud trpíte hemeroidy, je to opravdu důležité jíst s vysokým obsahem vlákniny stravy. Jíst hodně ovoce může pomoci změkčit stolici. Některé z nejlepších plodů pro to jsou vodní meloun, hroznové víno, papája. Také, jíst dostatek zeleniny, které jsou bohaté na vlákninu, jako je zelí a ibišek.

Buďte velmi opatrní, pokud užíváte projímadla, aby změkčit stolici. Tyto mohou být ve skutečnosti návykové a někdy skončit způsobuje mnohem více škody než užitku. Nikdy byste neměli zvolit pro projímadlo, pokud jste opravdu zácpu. Pro nic jiného, jít s produkty, jako jsou přírodní vlákna, nebo změkčovadla stolice. Zvažte, lněný nebo psyllium slupky.

Některé z těchto procedur jsou cvičení, krémy a vlákniny. Využitím poskytnutého poradenství tady, budete mít možnost, aby jakékoliv budoucí problémy s hemeroidy na uzdě.