Mužské Pohlaví

Inteligentní Nakupování: Dělat Dobré Rozhodnutí

Má nejlepší zkušenosti s on-line nakupování vyžaduje pochopení některých klíčových prvků. Nemůžeš jen tak začít nakupovat on-line bez vzdělávat sami první. Jinak, mohli jste narazit nějaké špatné obchody, které ztratí peníze a naštvu vás. Proto, pokračovat ve čtení pro klíč poradenství, jak uspět s on-line nakupování.

Předtím, než jít nakupovat v každém on-line prodejce, dělat rychlé vyhledávání pro propagační kódy. Mnoho z velkých prodejců mají často akce běží, které nejsou inzerovány na jejich domovské stránce. Dělat rychlé vyhledávání na těchto kódů vám umožní vložit kód u pokladny, jak ušetřit peníze.

Podívejte se na kupón stránky. Cokoliv, co chcete koupit, možná kupóny nebo slevové kódy. Než si něco koupíte, ujistěte se, že budete mít možnost, aby se několik sekund a udělat rychlé vyhledávání. Dalo by se dokonce chtít, aby záložka nějaký kupon weby, aby byly připraveny, když si koupíte.

Přečtěte si ohlasy zákazníků, než si koupíte cokoliv. Lidé jsou více než rádi, aby si stěžují na špatné služby on-line, tak se podívejte na stránky a reference, které jsou hrozné, takže víte, do čeho jdete. Ty by měly podniknout špatné recenze s zrnko soli, ale pokud vidíte mnoho, víte, to je problém.

Pokud máte speciální “kód kupónu” mnoho nákupních stránek a dát vám slevu. Můžete snadno najít tyto obchody tím, že hledá jméno prodejce následuje “kód kupónu” do vašeho oblíbeného vyhledávače. Můžete najít kupony na konkrétní položky, nebo ty, které jsou k dispozici stránky-široký, jen tím, že čas k hledání.

Před nákupem on-line, podívejte se na nějaké recenze, které můžete najít na položky. Dobrou zprávou je, že mnoho obchodů mají hodnocení zákazníků přední a centrum v těchto dnech. Amazon, například, má někdy i stovky hodnocení pro své nejoblíbenější produkty. Pokud máte obavy před nákupem, jsou to vynikající místo, kde začít.

Při nákupu oblečení nebo boty online, vždy zkontrolujte, zda na webu je návrat politiky. Protože soudě velikost může být obtížné čirou guesstimation sám, chcete, aby se ujistil, můžete vrátit nebo vyměnit zboží, pokud to nebude fit. Jinak, použijte pásku, změřte a graf k určení vaší přesné velikosti pro země původu kupujete.

Podívejte se na eBay. Stále nejlepší a nejuznávanější aukční stránky, eBay offrs tisíce výrobků všech druhů. I když něco chceš high-end, zkusit eBay, než si jít a zaplatit plnou cenu zbytečně. Dalo by se dokonce chtějí procházet, vidět, jaké produkty se vám líbí, že by si myslel, hledat.

Mnoho webových stránek vám může nabídnout možnost zobrazení konkurenčních webů ceny pro identickou položku, která vám může ušetřit peníze v dlouhodobém horizontu. Mnoho webových stránek bude “pricematch” identickou položku, pokud můžete ukázat jim, kde je nabízen za nižší cenu na jiné internetové stránky. Zjistěte, které webové stránky nabízejí, aby pricematch a použít je ke svému prospěchu, aby se co nejvíce úspory.

Předtím, než klepnete na poslední tlačítko košík, podívejte se on-line pro promo kódy. Existuje několik nakupování stránky, která bude seznam různých promo kódů, které jsou k dispozici. Můžete ušetřit peníze z nákupu nebo získat dopravu zdarma na produkty, které objednáváte. Můžete dokonce získat zdarma položky s nákupem.

Mnoho z nás má oblíbený obchod – sledujete svůj oblíbený obchod na Facebook a Twitter? Pokud ne, měli byste být! Společnosti často oznámit, speciální nabídky nebo prodeje prostřednictvím sociálních médií stránky, a tím kontrolovat jejich Facebook stránky nebo Twitter účtu pravidelně, můžete najít nějaké dobré nabídky, které byste jinak přehlédli.

Před dokončením nákupu, ujistěte se, že web je bezpečný. Existuje několik způsobů, jak říct to. Zkontrolujte, zda písmeny “https” v webovou adresu nebo se podívejte na ikonu zavřeného zámku nebo nepřerušené tlačítka v dolní části obrazovky. Nebojte se, pokud “s” není součástí webovou adresu hned, někdy je přítomen pouze na pokladně stránce.

Dejte si pozor na podvody typu phishing. Žádný online prodejce pošle e-mail s výzvou, aby jim poslat nějaké osobní informace v e-mailu. Pokud obdržíte e-mail, jako je tento, kontaktujte vaši kreditní kartu společnosti pomocí číslo na zadní straně vaší kreditní karty. Tím se zajistí, že e-mail je legitimní.

Pokud máte filet mignon chutná a cheeseburger rozpočtu, obrátit se na aukčních webech. Často můžete najít zbrusu nové značkové zboží za výrazně zvýhodněné ceny. Zkuste hledat něco chybně verze designer jméno. Můžete být schopni najít položku, kterou nikdo jiný neviděl.

Jak tento článek ukázala, musíte být vědomi klíčových faktů s cílem mít nejlepší zkušenosti s on-line nakupování. Proto, než začnete on-line nakupování, ujistěte se, že jste pochopili všechny pokyny uvedené v tomto článku. Nenechte se ztratit své těžce vydělané peníze tím, že si vědomi, jak správně nakupovat on-line.