Muži S Velkým Přirozením

Jsou To Záchvaty Drží Zpátky? Získat Pomoc Zde!

Úzkost a panické útoky jsou častou realitou pro mnoho lidí, a oni mohou být velmi děsivé, zvláště pokud nechcete pochopit, co se děje. Tento článek popisuje některé tipy, jak pro lidi, kteří trpí záchvaty paniky a pro ty, kteří se snaží pochopit, co záchvaty paniky jsou.

Připomeňte si během paniky, že není nic špatného s vámi, váš nervový systém je citlivý a reaguje na nějaký podnět. Toto je pouze dočasné, a to bude projít, a že to přežijete, a nemají absolutně žádné zbytkové problémy z toho, jak to ovlivňuje vaše tělo.

Pokud máte zkušenosti záchvaty paniky, možná zjistíte, že je užitečné nosit “pojištění” v podobě nějakého typu anti-úzkost léky. Léky jako je clonazepam v malých občasných dávkách může být velmi efektivní v rychle zklidnění paniky. Nejsou chtěl být vzaty denně, a měla by, samozřejmě, být přijata podle pokynů lékaře.

Během paniky, tam jsou některé věci byste se měli vyhnout, protože mohou zhoršit příznaky. Volání přítel je dobrý nápad, ale nebude o tom paniky, protože to bude jediné místo, kde se vaše zaměření na vaše úzkost. Nedívejte se do zrcadla. Může zvýšit závažnost příznaků, pokud vidíte, strach projeví na vaší tváři. Snažte se, aby se posadili. To omezuje dýchání a nedělá nic obsadit svou mysl. Zkuste chodit kolem, nebo dokonce dělat lehké cvičení.

Po paniky, budete se cítit velmi nervózní. To je důvod, proč je důležité, že ihned po útoku se pokusíte uvolnit své tělo několika způsoby. Měli byste se pokusit realizovat stabilní dýchání a plné dýchání pomůže uvolnit vaše tělo a zklidní vám srdeční tep.

Mějte na paměti, jak budete mít záchvat, že každý má problémy, a že každý má špatný den. Dokonce i bohatí a slavní mají negativní situace, a to jsou přilepené na přední straně novin po celém světě! Nic není tak špatné, že to stojí za to nechat se rozčilovat nad ním. Kanál energii do řešení problémů místo.

Když začnete mít negativní myšlenky, které by obvykle vést k paniky, zavřela se za nimi dolů. Říct NE pokaždé, když někdo přijde a myslí úplný opak. Pokud máte strach, smrt, přemýšlet o životě. Pokud máte strach, selhání, jít dělat něco, víš, že jsi opravdu dobrý.

Jedna dobrá taktika použití, když jste uprostřed paniky je snížit váš pohled. Když se naše těla do stavu hysterie, naše oči jsou ultra-citlivý. To znamená, že světla a další věci, které jsme vidět, může dělat věci horší, než jsou.

Strach z paniky vám bude chtít uprchnout. Nedovolte, aby tento strach pravidlo, a věnovat pozornost tomu, co cítíte. Pokud necháte své obavy vyhrát nebo se pokusíte bojovat proti nepříjemné chvíle, budete nikdy získat kontrolu zpět. Umožnit a přijmout své pocity, a budou si předávat.

Identifikovat váš panický záchvat spouští, pokud je to možné, aby zmařit budoucí útoky. Běžné katalyzátory zahrnují vzpomínky na traumatické události, místa, voní, nebo dokonce i fotografie. Pokud se nemůžete vyhnout, místo nebo památku, která dělá budete cítit paniku … učebnu, například-dělat to nejlepší, soustředit se na přítomný okamžik, aby znovu prožívá trauma z minulosti.

Měli byste najít svůj panický záchvat spouští. Být nervózní, konfrontace s někým o tom, jak naštvaný jste, nebo jednal by mohlo způsobit záchvat paniky. Je důležité, aby vyjádřili své názory na zdravý a produktivní způsobem, tak, že nemáte pocit, ohromen a vysilující záchvat paniky.

Vyhněte se alkoholu. Alkohol je přírodní sedativum a narušuje hladinu cukru v krvi, takže to může být spoušť pro záchvaty paniky, stejně jako vytváření paniky horší. Pokud opravdu chcete dát si drink nebo dva, rozpoznat, jak to bude mít vliv na vás.

Pokud zjistíte, že vaše úzkost má tendenci, aby vám přilnavost na volantu, aby se těžké, když jste jízdy, pravidelně zmáčknout kolo tak těžké, jak si může desetkrát v řadě, aby se váš stisk zpět na normální tlak. Když se dostanete na zastávku vzít vaše ruce z volantu a chvění je. To vám může pomoci vyhnout se paniky později.

Když jste uprostřed utrpení paniky, můžete zhoršit epizodě bojuje s pocity, které vznikají. Vždy pamatujte, že to je dočasný stav a bude brzy skončí, a to zejména pokud jste přesměrovat svou pozornost na uklidňující vlivy, jako je hluboké dýchání a jemné hudby. Odolávání útoku příliš mnoho můžete udělat to jít na déle, než by normálně.

Nyní, že jste si přečetli článek, měli byste mít lepší pochopení toho, co záchvaty paniky jsou a některé z věcí, které lze udělat, aby se snižují jejich přilnavost na vás, nebo někoho blízko vás. Realizovat to, co jste se naučili tady, a můžete zvýšit kvalitu vašeho života.