Maxatin Recenze

Tipy Na to, Jak podat Osobní Bankrot

Už jste podali návrh na konkurz? Máš na vybranou, a teď budete muset žít s následky? Nyní můžete získat představu o tom, jak se dostat přes život s tímto článkem. Máte možnosti v životě, budete muset prozkoumat všechny z nich. Takže, podívejte se prostřednictvím tohoto článku zjistit, některé z vašich možností.

Potřebujete-li podat návrh na konkurz, budete potřebovat, aby se seznam všech vašich věřitelů. Nenechávejte žádnou z nich, nebo může být za zbývající část zůstatků pro věřitele, které nejsou hlášeny. Udělejte si čas, aby si kreditní zprávy, takže si můžete sestavit kompletní seznam všech věřitelů, než budete soubor. Ty by mohly skončit v dluhu po souboru, pokud nechcete.

Prescreen konkursu právník, než pronájem jednoho. Protože bankrot je každý-rostoucí oblasti práva, které přitahuje nové právníky celou dobu, jste pravděpodobně narazíte na mnoho nových právníků, kteří nemají mnoho zkušeností. Můžete zkontrolovat, konkursu právník, pověření on-line a zjistit, jestli mají nějaké disciplinární opatření na jejich záznam za nesprávné podání nebo postupy. Jste také pravděpodobné, že najít klienta hodnocení. Ve věci výběru právník, jeden se zkušenostmi a pozitivní záznam je vždy nejlepší.

Než se rozhodnete podat návrh na konkurz, ujistěte se, že získat zdarma konzultace s konkurzní právník. V závislosti na tom, kde žijete, máte právo na advokáta před podáním. Každý dobrý právník vám nabídne první schůzku zdarma. To je důležitá konzultace, jak budete potřebovat odpovědi na mnoho otázek. Ty mohou zahrnovat: právník poplatky, jaký máte typ konkurzu do souboru, a jaké typy informací, papírování, budete muset poskytnout. Nejdůležitější je, že právník bude schopen určit, zda podání na prohlášení konkurzu je to správné rozhodnutí pro vás.

Znát rozdíl mezi Kapitolami 7 a 13 bankrotů. Kapitola 7 bude utírat své dluhy clean, což znamená, nebudete dlužit, co vás sice proti. Kapitola 13 vyžaduje, abyste souhlasit splácet své dluhy. Tyto dluhy musí být splaceny do tří až pěti let ode dne podání.

Od podání na prohlášení konkurzu je poměrně složitý proces, je doporučeno, že budete najít právníka, který se specializuje na bankrot. Tam je obvykle nějaký poplatek spojený s pronájmem. Nicméně, pokud si nemůžete dovolit, měli byste ještě podívat do jedné, protože tam jsou organizace, které by mohly pomoci vám s náklady na jeden.

Mluvit s jinými odborníky, než konkurzu právník. Mluvit finančních poradců a úvěrové poradce, jestli je bankrot, ve skutečnosti, vaše nejlepší volba. Konkursu právník, má konflikt zájmů, takže jsou méně pravděpodobné, že se odradit od podání na prohlášení konkurzu. Najít nestranné, znalý třicet strana vám dá ucelený obraz.

Pokud si nejste jisti, o papírování, které potřebujete, aby s vámi, když se setkáte s advokátem, zeptejte se. Také, ptát se, zda právník se setkání s nabízí bezplatné konzultace. Nechcete být překvapeni velký poplatek jen za to, je podívat se na váš případ.

Bankrot by neměl ublížit pro zbytek svého života. Jen proto, že jste se setkali těžké časy, neznamená, že není tam žádné znamení naděje. Nyní, že víte, jak žít lepší život, zatímco vy se prostřednictvím svého úpadku, můžete se soustředit na obnovu své finance a vaší kreditní historii.