Mac Kosmetika

Skvělé Tipy Na to, Jak stárnout s Grácií

Zestárnout elegantně. Stárnutí nemusí být bolestivý proces, nebo něco, co vás děsí. Rostoucí starší může vlastně být docela příjemný. Postupujte podle našich tipů a uvidíte, jak úžasné stárnutí může být. Přečtěte si o to zjistit, co můžete udělat, aby si proces stárnutí.

Jak jsme věku, každodenní věci, jako jsou sklonil, aby vyzvednout věci nebo každodenní činnosti, jako je uvedení potraviny v autě se může stát bolestivé práce. Bolesti od artritidy a mnoho jiné účinky stárnutí může opravdu ztěžují život. Zatímco vy pracujete na stravu, suplementaci a fitness zmírnit podmínku, nebojte se požádat o pomoc při nakupování, nebo dělat jiné každodenní práce. Zasloužíš si to!

Udržet hladinu cholesterolu pod kontrolou, je důležité pro stárnoucí dobře. Nahromadění cholesterolu může zvýšit riziko mrtvice nebo infarkt. Jíst stravu s nízkým obsahem živočišných tuků a vysokým obsahem vlákniny může pomoci udržet hladinu cholesterolu pod kontrolou tím, že zvyšuje hladinu HDL (dobrého) cholesterolu a snižuje hladinu LDL (špatného) cholesterolu.

Obklopte se skvělými lidmi. Pokud zjistíte, že lidí, že budete trávit většinu svého času s mrzutý více často než oni jsou rádi, zvažte hledá nové přátele, aby pověsit ven s. Štěstí je nakažlivé a pokud jste obklopeni, je pravděpodobné, že bude radostná, stejně.

Ujistěte se, že získat dostatek spánku každý den. Částka, kterou vaše tělo opravdu potřebuje, je pravděpodobně mezi sedm a devět hodin večer. Podmínky, jako je deprese a srdce-související s nemocí mohou být spojeny s nedostatkem pravidelného spánku.

To může být těžší, jak jste věku se postarat o věci jako dřív. Nyní je čas, aby zjednodušit. To by mohlo být stejně snadné jako čištění zásuvky nebo i skříň. Jakmile jste viděli, že můžete snížit nepořádek, a zbavit se věcí, které nemají sloužit svému účelu déle, pak můžete přesunout na jiné části svého života, které potřebují zjednodušení.

Když jste věku někdy máte pocit, že máte právo být agresivní jedince, a ne zacházet s lidmi stejně jako byste měli. To nemůže být dál od pravdy. V pořadí pro lidi, aby s vámi jednat s respektem a důstojností, kterou je třeba také ukázat jim stejnou úctu a důstojnost.

Držet krok s zlaté pravidlo chovat k ostatním, jak byste chtěli, aby vás léčit. I když mnoho lidí si myslí, že mnoho starších lidí se střední a nevrlý, nemusí to tak být. Chovat k ostatním s respektem a citlivostí, které byste chtěli, aby vás léčit, a jste si jisti, získat stejný na oplátku.

Přijmout další doplňky vápníku s vitaminy. Vápník dostane více důležité, aby vaše tělo starší, které dostanete. Většina dospělých potřebuje asi 1200 mg vápníku každý den. Pokud se nechcete dostat množství, které vaše tělo potřebuje, vaše kosti budou se křehkými a slabý.

Cvičení je nezbytná pro zdravé stárnutí. Pravidelné cvičení může oddálit nebo zabránit onemocnění srdce a Diabetes, stejně jako snížit bolest Artritidy, deprese a úzkosti. Čtyři druhy by měly být dodržovány: aerobik budovat vytrvalost, a aby se vaše srdce a krevní cévy zdravé; silový trénink snížit věk-související ztráta svalové hmoty; strečink, aby se vaše tělo pružné; a balanční cvičení, jak snížit vaše šance klesá.

Stárnutí, dobře, závisí na tom, znát správný čas, aby krok zpět od některých věcí. Máte vždy čistit komín sami. Teď možná, že je čas nechat profesionální udělat. To může se budete cítit nekompetentní, ale musíte se dostat přes to. Nechcete riskovat pád a být položeny až za několik týdnů nebo měsíců, se snaží léčit. Tam je moudrost v tom, jak moc, jak můžete, dělat a znát své meze.

Čím jste starší, tím obtížnější bude pro vás najít a udržet práci. Je to ze dvou důvodů, prvním je obecný strach z najímání lidí, kteří jsou starší, ale za druhé to bude ve skutečnosti stát se více obtížné pro vás udržet stejnou úroveň energie, které potřebujete pro práci. Tak, to je důležité zůstat fit a držet krok se změnami ve vaší oblasti zájmu nebo odborných znalostí.

Zkuste pohybující se kolem více a sedí stále méně. Zejména pokud jste v důchodu, a nejsou pohybující se kolem do práce. Najdi si nový koníček, který zahrnuje pohybující se kolem – golf je velmi dobré, jednou, protože to není high impact sport, ale to vás udrží v pohybu. Studie ukázaly, že vstávání a pohybu vám pomůže udržet váš krevní tlak v normálu a snížit riziko srdečních problémů.

Analyzujte své finance. Máte dost žít po zbytek svého života? Budete muset udělat nějaké změny, aby se žít svůj starší život šťastně? Podívejte se na stav vašich osobních financí a připravte se tak, že můžete žít tak pohodlně, jak je to možné.

Jak jste se blíží své pokročilé let, ujistěte se, že jste stále dostatek pohybu. Cvičení udrží vaše svaly v tónu a vaše klouby flexibilní. Jste-li sedavé, vaše svaly budou ztrácet pryč, a vaše tělo bude slabší. I svižné chůze každé ráno bude mít vaše tělo v kondici.

K snídani, místo toho, jíst jídlo, které je velmi vysoká v sacharidů a tuk, vybrat si kousek ovoce místo toho. To vám poskytne živiny, které potřebujete k udržení energie v průběhu dne a může pomoci, aby vaše pleť vypadat svěží a zářící. Svůj den začněte se zdravou volbu jako jablko nebo pomeranč.

Jak můžete vidět, existuje několik užitečných věcí, které můžete udělat pro to, aby stárnutí šťastný proces můžete přivítat s otevřenou náručí. Stárnutí není něco, co může být zastaven, takže by to stejně udělat vše, co můžete udělat tak příjemný, jak je to možné.