Lush Kosmetika

Podívejte Se Na Některé Z Těchto Skvělých Aging Tipy!

S dnešní technologií, můžeme výrazně zpomalit účinky stárnutí může mít na náš fyzický vzhled. Z kolagenové injekce v našich rtech a hýždě k zásadní re-konstruktivní chirurgie, možnosti jsou téměř nekonečné. Tento článek vám dá několik tipů pro zastavení stárnutí zdánlivě v jeho stopách.

Jíst vaše vegetariáni! Všichni říkali, že je jako děti, a to je důležitý stejně, jak jsme věku. Antioxidanty, které se přirozeně vyskytují v zelenině, skutečně vám pomůže udržet vaše buňky před stárnutím příliš rychle. Oni nás chrání před stárnutí, které je provedeno do našich buněk tím, že oxidační poškození.

Cukru bylo prokázáno, že mají vliv stárnutí. Nemusíte snížit ji ze svého života úplně, ale určitě snížit zpět na to. Bylo prokázáno, že ve skutečnosti snížit životnost v několika studiích. Držet se potraviny, které jsou přirozeně sladké jako plody, na pomoc vaše sladké chutě.

Vyzvěte své mysli často, aby ji udrželi zdravý. Staré jsou nejmoudřejší a že by měl pokračovat vaše cesta k inteligenci. Možná budete chtít, aby zvážila přijetí třídy na community college, nebo jen práci na křížovku každý den. Bez ohledu na to, co děláte, to umožní, aby svou mysl k práci a pomůže udržet vás pocit, mentálně ostré.

Deprese je “skrytý” riziko vzniku osteoporózy. Kortizol je stresový-související hormonální související s depresí, která vyčerpává kosti minerálů. Studie ukázaly, že ženy s depresí mají nižší hustotu kostí v páteři a bocích. Takže, pokud máte pocit, dolů, vidět váš lékař zjistit, zda máte deprese.

Chcete zůstat fit, když jste starší, a to nejen v těle, ale také ve vaší mysli. Jeden způsob, jak to udělat, je, aby vykonávat svůj mozek přes hádanky a tak. Tyto duševně stimulující hry bude mít váš mozek soustředěný a aktivní, což by mohlo posílit mozkových buněk a případně vytvářet nové.

Pro zdravé stárnutí, zvažte pastvy přes šest menších jídel, místo tří velkých. Studie ukázaly, že to pomáhá tělu absorbovat více živin, ovládat své hmotnosti a snížit potenciál pro pálení žáhy. Ve skutečnosti, některé studie ukázaly, že jíst stejné množství kalorií v šesti menších jídel vedlo ke značné ztrátě hmotnosti!

Nádherné vzpomínky bude produkován dostat ven z domu a na cestách. Nemusí mít rozpočet nebo zdraví jít na dlouhou dovolenou, ale jen dostat ven z domu a jít do obchoďáku, parku nebo divadla je, aby se vám pocit, že život stojí za to žít.

Pokud chcete žít déle, přijmout bezpečnostní opatření! Pokud jste v autě, nosit bezpečnostní pás. Pokud jste na koni na kole, nosit helmu. Neber hloupý rizika, která by mohla nakonec stát život. Jednoduchá opatření, jako jsou tyto mohou snadno prodloužit život a udržet si zdravý pro zbytek.

Cvičení je nezbytná pro zdravé stárnutí. Pravidelné cvičení může oddálit nebo zabránit onemocnění srdce a Diabetes, stejně jako snížit bolest Artritidy, deprese a úzkosti. Čtyři druhy by měly být dodržovány: aerobik budovat vytrvalost, a aby se vaše srdce a krevní cévy zdravé; silový trénink snížit věk-související ztráta svalové hmoty; strečink, aby se vaše tělo pružné; a balanční cvičení, jak snížit vaše šance klesá.

Jíst hodně z celých zrn vám pomohou vypadat a cítit se mladší. Klíčem k celá zrna, je, že musí být neporušené, a ne ty, které se rozemelou na mouku, která ničí vlákna v nich. Celá zrna jsou vynikajícím zdrojem vlákniny, minerálů a vitamínů a poskytují palivo pro dělá kardiovaskulární a silový trénink cvičení.

Protože jejich metabolismus se zpomaluje, mnoho lidí přibývají na váze s věkem. Udržování ideální hmotnosti, snižuje riziko vzniku řady zdravotních problémů, od cukrovky, mrtvice, a nepřeberné množství druhů rakoviny. Dělat správná rozhodnutí, když přijde na jídlo a provádění pravidelné cvičení vás udrží v nejlepším zdraví.

Jít snadno na alkoholu. Umírněné pití byl prohlašoval, že nižší riziko srdeční problémy a dalších nemocí. Pro starší lidi, “střední” znamená, že jeden nápoj pro muže a půl pití pro ženy denně. “Pít” je definována jako 12 uncí piva, 6 uncí vína nebo 1 unce tvrdý alkohol. Aby se zabránilo lékové interakce, zeptejte se svého lékaře, pokud se některý alkohol je v bezpečí.

Jak bylo uvedeno na začátku tohoto článku, dnešní technologie nám umožňuje dramaticky zastavit proces stárnutí v jeho stopách. Z břicha na vlasy náhradní, možnosti se zdají vzdorovat přírodě. Použít rady z tohoto článku, jak zastavit proces stárnutí v jeho stopách, a cítit se mladá a krásná navždy.