Kvasinky V Těhotenství

Užitečné Rady Pro osoby Trpící Artritidou Sledovat

Věděli jste, že mezi dospělými Američany, artritida je jedním z nejčastějších zdravotních problémů? Existuje mnoho dalších věcí, které byste měli vědět o artritidy, která může nebo nemusí vědět už. Přečtěte si tento článek pro některé z nejlepších rad, které najdete kdekoliv.

Snížit stres ve vašem každodenním životě. Stres způsobuje vaše tělo k uvolnění neurochemických kortizolu, zatímco způsobuje zánět. Lidé s artritidou by měl vědět, že zánět je hlavní příčinou bolesti a ztuhlost, artritida. Snížení stresu snižuje vaše tělo je produkce těchto látek, která zmírňuje příznaky.

Pro osoby trpící artritidou, je důležité, aby zhubnout, pokud máte nadváhu nebo jsou obézní. Nadváhu, jen klade větší napětí a tlak na artritické klouby, které mohou, aby vaše artritida ještě horší. To je dokázaný fakt, že každou libru prohrajete je o čtyři méně liber tlaku na kolena.

Vedení artritidy deník může pomoci ovládat své příznaky. Pokaždé, když vaše artritida je trápí vás, psát o tom, co jsi udělal, že den, ve vašem časopise. Tímto způsobem, můžete začít vidět vzor jak na to, co je příčinou vaší bolesti artritidy, takže můžete zpomalit na tuto činnost.

Ujistěte se, že vzdělávat sami co nejvíce o revmatoidní artritidu, a jak to může mít vliv na těhotenství a kojení. Tam je mnoho různých informací tam, a je dobře vzdělaný může mít všechny rozdíl ve světě, v jak zvládnout příznaky a světlice ups.

Pokud trpíte artritidou, je velmi důležité, že nemusíte dostat příliš vystresovaný. Stres dělá tělo napjaté, což zase dělá vaše artritida horší. Je důležité, že budete držet vaše tělo uvolněně po celou dobu, aby se zabránilo vaše klouby příliš tuhé a stísněné.

Plán pro budoucnost! Artritida může začít, trápí vás téměř kdykoliv, takže je důležité být připraven, když se to stane. To pomáhá plánovat práci tak, že můžete dosáhnout to jeden krok v době, doba odpočinku mezi nimi. Je-li práce je příliš stresující pro vaše tělo, měli byste přestat hned.

Spánek ve správné posteli. Zeptejte se svého lékaře, aby zjistit, které funkce byste měli hledat v posteli. Každý je jiný, a získání odborníků poradenství je jedním ze způsobů, jak opravdu zjistit, jaký druh postele, která je pro vás nejlepší a jedinečný bolest artritidy máte.

Pokud si vezete pár kilo navíc, slušelo by vám to zhubnout. Přebytek hmotnosti může přidat stres a tlak na již zanícené klouby a svaly. Nadváhy ve skutečnosti klade větší zátěž na klouby, což je to, co způsobuje tyto světlice ups. Některé zhubnout, můžete snížit frekvenci a intenzitu těchto flare-up, takže nejúčinnější léčba může být jen ztratit nadváhu.

Nedovolte, aby se příliš vystresovaný. V mnoha případech, stres může vyvolat zánět nebo otok, který oba ublížit. Pokuste se najít metody snížení stresu, a použít je každý den. To vám pomůže udržet si v rovnováze, ujistěte se, že vaše tělo a mysl jsou tak silný, jak je to možné.

Přidat zázvor do jídla. Zázvor je dobře známý pro zmírnění zánětu a tuhost, takže přidáním několika gramů denně, aby vaše potraviny můžete sklízet výhody této zdravé rostliny. Zázvor a med nápoje jsou nejlepší způsob, jak je med také poskytuje některé stejné výhody.

Mnoho lidí s artritidou se stávají depresi, protože jejich stav. To může změnit mnoho různých aspektech jejich života. Zvažte jít do poradny, aby vám pomohou cítit se lépe. Poradenství může pomoci identifikovat problémy v cestě, které vám pomohou myslet a jednat jinak, takže se můžete cítit dobře o sobě.

Na závěr nyní víte, jak časté to je u dospělých američanů smlouvu a trpí artritidou. Budete také moci vědět, co můžete udělat, aby léčit, a také rozpoznat příznaky. Použijte tento článek na nejlepší radu v jednání s artritidou problémy.