Koren Penisu

Strategie Pomoci Při Zmírňování Vaše Příznaky Úzkosti.

Zvýšená úzkost se často nechat pocit zmatený a sám se své zátěže. Úzkost trpícím často snížit sebe pryč od zbytku světa, jak to pomáhá jim vyrovnat. Pokud jste jedním z mnoha, kteří trpí úzkostí, nemusíš být sám. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat pro zmírnění úzkosti. Přečtěte si následující článek zjistit, jak na to.

Když máte pocit, dolů, potěšit sebe s své oblíbené komedie filmy nebo TELEVIZNÍ pořady. Jedním z nejlepších způsobů, jak vás dostat z propadu je s některými smích. Takže si večer plný komedie úleva, uvidíš, že smích může opravdu se budete cítit mnohem lépe o sobě.

K pomoci zajistit, úzkost, není převzetí kontroly, z vašeho života, promluvte si se svým lékařem o léky, si můžete vzít k obnovení potenciální chemické zůstatky. Léky jsou často předepsány pro lidi, zabývající se úzkosti a výsledky se ukázaly být velmi účinné ve většině případů.

Snadno dýchat. Když se začnete cítit úzkost, zkuste se soustředit na dýchání správně. Vdechovat přes nosní dírky po dobu asi dvou sekund, a pak vydechněte přes pootevřené rty po dobu čtyř sekund. Pokračovat v této rutiny pro celou minutu. Jakmile se vaše dýchání se vrátí do normálu, sledovat to s pár minut uklidňující, pozitivní self-talk.

Mějte přehled o nebo eliminovat spotřebu kofeinu, nikotinu a dalších stimulantů. Tyto látky zvyšují tepovou frekvenci a můžete se cítit více nervózní a úzkostný, než jste už dělat. Pokud nemůžete dělat to přes den bez několika šálků java, podívejte se na důvody, proč a najít způsoby, aby se váš den méně hektické.

Pokud jste trpí častými záchvaty úzkosti, pomůže vám svěřit jiné osobě, spíše než aby ji udrželi uvnitř. Bottling úzkost, je to jen horší, když o tom mluví s jinou osobou, může difuzní bombu a umožní vám jít získat nějakou podporu!

Pokud vnější události přispívají k vaše úzkosti, snížení nebo odstranění, jak často se budete dívat na zprávy, nebo číst noviny. Zároveň je dobré, aby aktuální informace o dění ve světě, nemusíte neustále konzumovat negativní zprávy na vše z válek, přírodních katastrof.

Věnujte pozornost na svůj dech, když máte pocit, zdůraznil. Váš dech se zkrátí a někdy jsou různé a nevyzpytatelné. Když máte pocit, nervózní, můžete snadno zapomenout, jak dýchat správně. Nicméně, tělo vyžaduje správné vzduchu, potravin a vody. Zkus přeorientovat svůj dech, když jsi záchvat.

Mluvit s někým o tom, co budete přes bez ohledu na to, kdo to je. Udržování pocity lahvové nahoru a bude to ještě horší. Prvním krokem ke snížení úzkosti a cítit lépe o sobě je často sdílet své pocity s někým, komu můžete věřit.

Ujistěte se, že nejste sám ve svém pokoji na dlouhou dobu. Jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat, je jít ven s přáteli a sdílet čas s lidmi, které máte rádi. To vám může pomoci snížit úzkost a vnést zábavu do vašeho dne.

Snažte se zůstat aktivní. Cvičení je skvělý způsob, jak nechat vaše napětí a obavy, které tě trápí. To může dát nějaké negativní myšlenky daleko od vás, a to samozřejmě vytváří pozitivní myšlenky pro vás, aby přebýval na místo! Ujistěte se, že jít do posilovny!

Pokud jste trpí úzkostí často, zkuste cvičení. Pravidelně cvičení pomáhá, aby se vaše mysl a tělo fit. Jako výsledek, vaše obavy mohou být uchovávány na uzdě. Zkuste chůze, plavání, aerobik či jiný druh sportu. Budete překvapeni, jak mnoho cvičení může pomoci snížit vaše úzkost.

Když se začnete cítit zavaleni, nebo nervózní, dát si time-out. Udělat nějaké jógu, hrát příjemná hudba, naučte se techniky, jak relaxovat, nebo si dát masáž. Udělal krok zpátky, a získává zpět svou vyrovnanost by měla zastavit útok v jeho stopách, před tím, než se promění v plné foukané paniky.

Jak již bylo zmíněno dříve, když jste trpí vysokou úzkostí, váš život může být mizerný. Naštěstí, úzkost zabití techniky uvedené v předchozích odstavcích jsou výkonné nástroje pro vaše použití. Takže, když úzkost chová jeho hlavu, ujistěte se, že si vzpomenout na nápady a použít je k dostat své pocity pod kontrolou.