Kniha Můj Pinďour

Dozvědět se O Úspěšných Tipů Pro Produktivní Zahradnictví

Jak budete cestovat, můžete vidět domy s krásnými zahradami, a to zejména ve starších čtvrtích, které vyčnívají, protože si myslel-out krajiny. Možná se divíte, aby se sami, jak to udělal zahradník vizualizovat výsledek? Tento článek vám poskytne některé skvělé rady, jak pěstovat zahradu, že se vám bude líbit pro nadcházející roky.

Aby se vaše zahrada více produktivní, přidělit prostor na základě toho, co roste nejlépe ve vaší oblasti, namísto pouhého výběru vašich nejoblíbenějších plodin. I když můžete milovat řepu, pokud rajčata lépe rostou v klimatické pak dát jim více prostoru ve vaší zahradě, a aby vaše řepy výsadby menší. Zeptejte se své sousedy, nebo se podívat kolem vaší oblasti, aby viděli, co roste nejlépe ve vašem regionu.

Chránit své plodiny z zpustošila škůdců, jako jsou jeleni a další rušivé zvířata, ujistěte se, aby plot vaší zahrady bezpečně. Dobrý plot bude také, aby ostatní lidi z pošlapání své plodiny, nebo horší, krade. Pokud máte hrabání škůdci, jako krtci, možná budete chtít použít vyvýšené záhony pro zeleninu.

Pokud chcete pěstovat růže, měli byste se podívat do různých druhů. Pokud jste začátečník, vyberte druh růže, která nevyžaduje mnoho údržby. Můžete také dostat se do soutěží s velmi jemnou růží. Ujistěte se, že vybrat růže, které jsou přizpůsobeny vašim dovednosti a zkušenosti.

Rostoucí kompost hromady jsou skvělou alternativou k nákupu tradičních hnojivo. Kompost hromady jsou složeny z organických materiálů, které se pomalu zhoršuje, takže živiny bohaté půdy. Představuje skvělý způsob, jak se zbavit sami z banánové slupky a ostatní organické sloučeniny, a zároveň poskytuje vaše rostliny s dusíkem bohatá směs, která bude podporovat zvýšený růst.

Žárovky jsou skvělá volba pro lidi, kteří si chtějí vychutnat jarní a letní květiny. Žárovky jsou vydatné a bude i nadále růst každý rok. Typy žárovek používáte určí čas rok vaše květiny kvetou, že vám tu radost kvete od jara do léta, když rostlina je v pořádku.

Místo organického mulče, jak blízko k vaší zeleniny, jak můžete. Mulčovací bude udržovat půdu kolem rostlin vlhké trochu déle. To může také zabránit plevele z pěstování. To vám ušetří spoustu času a práce.

Jakmile začnete shromažďování vyrábět z vaší zahrady, sdílet je se svými přáteli a rodinou. To je velmi uspokojující, aby jim dar, obsahující něco, co jste provedli s vlastníma rukama. Vidět spokojené reakce příjemců, také motivuje vás, aby i nadále tvrdě pracovat na vaší zahradě.

Voda účinně podporovat růst rostlin a snížit účet za vodu. Zalévání v noci nebo brzy ráno je nejvíce efektivní čas na vodě. Teplo a slunce se voda vypaří, než se to vsákne. Zalévání blíže k zemi, bude také minimalizovat odpařování dovolí vaše rostliny získat maximální množství vody.

Byste měli umístit lidské vlasy síťovina kolem vaší zahrady odradit zvířata z jíst vaše rostoucí produkci. Vůně lidí může odradit zvířata z blížící oblasti. Až budete mít vlasy ostříhané místo řezu vlasy do tašek vyrobených z pletiva. Pověsit síťovina kolem vaší zahrady odrazit škůdce.

Pro ty nové zahradnictví doporučuje se experimentovat s letniček. Tyto odrůdy jsou odolné, daří se jim v průměrné půdě, a vzít minimální péči: sladké alyssum, měsíček, cínie, slunečnice, nasturtiums, petúnie a verbeny. Jen pamatujte, že černý pasažér je často podporovat nové květiny rostou.

Ujistěte se, že budete mít čas, aby správně zasadit nějaké semena, která si koupíte. Začněte tím, že přidáním vlhkosti do půdy. Pak chcete šířit semena rovnoměrně, zatímco ujistěte se, že mají dostatek prostoru pro růst. Semena by měla být vysazena nejméně 3 krát hlouběji než osivo je hloubka. Tam jsou některé semen, které vyžadují světlo, růst, takže musí být pohřben.

Přilákat pozitivní chyby na vaší zahradě. Chyby jako lady-bugs vlastně lovit přirozené predátory, aby vaše rostliny; mšice a housenky jsou jen některé z ošklivé zvířátka, které můžete projít zahrady a jíst listy rostlin. Berušky jsou přírodními predátory, jako jsou škůdci a pomoci růst dobré zdravé zahrady konzumací škůdců.

Vzdálenost je jedním z hlavních hledisek při plánování organické zahrady. Budete s největší pravděpodobností podceňovat, kolik místa rostliny budou potřebovat, jak rostou. Rostliny potřebují prostor, vzhledem k naprosté velikosti a také pro cirkulaci vzduchu. Ujistěte se, že zmapovat vaši zahradu rozvržení předem a umístěte semena s dostatečným množstvím prostor mezi každý.

Přiznejme si to. Víte, že tam je vždy bude těžké místo nebo oblast, která vyžaduje zlepšení ve vašem dvoře nebo na zahradě. To je to, co se zahradnictví. Možná si myslíte, že jste udělali vše, co můžete pro vaši zahradu a vrátit se další den, a představit nové plány. Takže se nemusíte starat, a jen dostat se tam a zahrady, aby vaše srdce obsah!