Kadeřnictví Šumperk

Úžasné tipy, jak Zastavit Vaše Chrápání A Vyspat Se

Lidé vyzkoušet všechny druhy různých prostředků a procedur ve snaze zastavit chrápání. Možná jste použili některé z různými léky, spreje nebo náustky na trhu marně. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat, které jsou účinnější než ty věci, a že skutečně pracují. Zde je několik nápadů, aby se pokusili.

Pokud máte problém chrápání, vyhnout se spí na zádech. Tato pozice je chrápání více pravděpodobné, protože, jak měkkého patra a kořene jazyka zbytek v zadní části úst. Místo toho spát na vaší straně. Jste méně pravděpodobné, že chrápat v této pozici a kvalitu vašeho spánku bude pravděpodobně zlepšit.

Pokud máte problémy s chrápání v noci, pak konzumace alkoholu, spaní pomůcky, které patří sedativa, a antihistaminika třeba se vyhnout těsně před spaním. Důvod pro toto je, protože oni způsobí, že vaše svaly jít do režimu relaxaci, a to může dýchacích cest omezená.

Pokud budete pravidelně užívat předepsané prášky proti bolesti nebo léky proti bolesti, můžete být tváří v tvář s chronickým chrápáním. Pokud je to vůbec možné, vyhněte se užívání těchto léků v hodin, než se dostanete do postele. Tyto léky způsobit vaše svaly, aby se více uvolněná, a to zejména v dýchacích cestách. Jako výsledek, to se stává obtížnější dýchat, což vede k chrápání.

Vyhněte se alkoholu a prášků na spaní, aby se zabránilo chrápání. Tyto antidepresiva, aby vaše krku odpočinout víc, než by mělo, a to způsobuje chrápání. Mohou také způsobit spánkové apnoe, potenciálně smrtelné onemocnění, které může způsobit zastavení dýchání během spánku. Vyhněte se tyto antidepresiva pro dobrý noční spánek.

Obličeje cvičení udělat více než jen tón a čalounění vaše čelisti; ve skutečnosti, tím, že pravidelně dokončení těchto cvičení, můžete také posílit svaly v ústech a krku. Jako výsledek, budete mít méně náchylné k hlasité a rušivé chrápání po celou noc. Teď TO je opravdu něco, co se usmívat!

S cílem zastavit chrápání, jít do místní lékárny a koupit nějaké nosní proužky. Nemusíte dát je na, až před spaním. Výhodou je, že proužky bude vaše nosní průchody otevřít a umožňují větší proudění vzduchu. Konečným výsledkem je, že budete chrápat mnohem méně.

Použít dobrý polštář, který poskytuje dostatečnou výšku pro hlavu během spánku. V boji proti chrápání, které je způsobeno tím, zúžené průchody vzduchu, je nezbytné, aby si udržet ty dýchací cesty otevřené a bez překážek. Ujistěte se, že polštář můžete použít dělá dobrou práci udržet hlavu dostatečně vysoko, tak, že můžete získat lepší odpočinek během noci.

Existuje řada krku spreje k dispozici, které tvrdí, že pomáhají některé s jejich chrápání. Myšlenka je, že pro některé lidi, krku pasáže stávají suché, jak se dechu během noci. Tyto spreje mazání krku a dýchacích cest a udržet sucho způsobuje chrápání.

Se všemi pokroky v oblasti medicíny a technologií, by si myslíte, že by definitivní lék na chrápání. Nicméně, takže mnoho zboží nabízený jako léky jsou dnes opravdu jen podobný hadí olej. Nicméně, pomocí jednoduchých prostředků uvedených v tomto článku, zjistíte, že můžete jít dlouhou cestu směrem k snížení chrápání a získat více klidný spánek.