Kadeřnictví Kolín

Předvést Ty Perlově Bílé S Těmito Jednoduchých Tipů,

Získání a udržení bílých zubů je něco, co mnoho lidí si přát. Věc je, že jsou obvykle úspěšní v tom, dokud mají být vzdělaný na toto téma. V následujícím článku, se chystáte být uvedeny informace, které mohou použít, aby vám zuby jste vždy snili.

Pokud máte velký počet vylepšení na zuby, jako je například korun, dýhy, implantáty, výplně, bělení zubů postupy jsou pravděpodobně není dobrý nápad. To je proto, že chemické látky používané k bělení zubů bude fungovat pouze na přírodní povrch zubu, a budete odešel s patchwork efekt.

Jíst stravu s dostatkem celé a syrové potraviny je skvělé pro vaše zuby. Zelenina jsou skvělé pro pomáhá čistit zuby. Jsou také neobsahují žádné zpracované drsné složky, které mohou držet zuby a způsobit nežádoucí zubní kaz a zbarvení.

Zjistit, proč vaše zuby jsou vybledlé před zahájením bělení léčby. Výlet do zubaře by měla odpovědět na tuto otázku. Znát příčinu svých vybledlých zuby vám poskytne nejlepší možnosti léčby pro vaše konkrétní problémy a proto budete také získat nejlepší výsledky.

Ujistěte se, že čistit zuby a užívat zubní nit denně po každém jídle. Používání dentální nitě a kartáčování zabraňuje nahromadění nežádoucího plaku, který také mění barvu vašich zubů. Plaketa je něco, co chcete vyhnout za každou cenu a nošení zubní nit s vámi může výrazně pomoci. Se zaměřením na vaše zuby mohou pomoci v prevenci zabarvení a poškození, které vás udržují zdravé na dlouhou dobu.

Před zahájením jakýkoliv druh bělení zubů program, ujistěte se, že navštívit svého zubního lékaře a důkladné čištění a kontrolu. Vlastně by to mohlo být vše, co potřebujete pro krásné, bílý úsměv. To bude také, aby vaše zubaři, aby zkontrolujte, zda vaše dásně, protože tyto bělící procedury by neměly být používány, když dásně jsou zanícené.

Vyhnout konstantní snacking přes den. Pokud potřebujete mít svačinu, urvat nějaké čerstvé ovoce nebo zeleninu. Oni jsou velmi dobré pro vás a způsobí mnohem méně škody na zuby, než mnoho jiných druhů nezdravé jídlo by. Stále byste měli mít čas, aby důkladně opláchněte vodou, když jste hotovi.

Snížit zpět na věci, které jsou známé, aby se skvrna vaše zuby. Snažte se snížit zpět na kávu, cigarety a soda. To vše jsou věci, které jsou známé, aby se skvrna vaše zuby. Pokud jste eliminovat to, co je příčinou vaše zuby skvrn, budete moci, aby je bílá.

Pití nápojů je známo, že skvrna zuby s brčkem. Pokud nápojů pijete je známo, znečistit vaše zuby a musíte je mít, pak je pít brčkem. Tím bude zajištěno, pití není v přímém kontaktu s vašimi zuby, což způsobuje skvrny. To bude udržovat vaše zuby bělejší déle.

Pokud hledáte pro snadný způsob, jak získat bělejší, jasnější úsměv, pak byste se měli snažit používat bělící proužky na zuby. Tyto proužky jsou pohodlný způsob, jak dostat váš úsměv vypadá skvěle, protože jsou tak snadné použití. Tyto proužky obsahují peroxid, který pomůže vyčistit vnější zuby.

Pro co nejefektivnější at-home bělení zubů, zavolat pár místních zubní lékaři’ úřady a požádat o název značky bělící produkty, které používají ve své kanceláři, nebo co pošlou domů s pacienty použití. Nejvíce často, všechny tyto produkty jsou snadno k dispozici on-line za mnohem levnější cenu, než prostřednictvím své zubní péče poskytovatele.

Použít správný odstín rtěnky a lesk na rty rozjasní vaše zuby. Pokud vaše zuby jsou žloutnutí nebo téměř bílé, jít s akty a růžové s modrými podtóny. Pokud máte prošedivělé zuby, chladný tón s hnědou základnou bude stačit, aby vaše zuby pop.

Jako slavný říká, “jablko denně udrží lékaře pryč”. To zahrnuje zubaři. Jablka jsou ostré a hladké, když kousat do nich, a kousání jablko skutečně čistí zuby. Jablka také obsahují vlastnosti, které mohou zabít většinu bakterií, které sedí na vašich zubech.

Pokud opravdu toužíte bělejší úsměv, možná budete chtít, aby přehodnotila své stravovací možnosti. Něco červené, hnědé, nebo tmavé, je téměř zaručeno, že se skvrna vaše zuby. Takže je kouření. Pokud nelze omezit nebo odstranit tyto položky ze svého jídelníčku, zkuste kartáčování po každém jídle, nebo dokonce jíst jablko!

Jak bylo uvedeno v začátku článku, mít bílé zuby je něco, co mnoho lidí naděje, pro. Nicméně, jediný způsob, jak se to stane je, pokud víte, jak na to. Použijte rady, které byla poskytována ve výše uvedeném článku mají nejbělejší zuby je to možné.