Jde Zvetsit Penis

Vynikající pokyny Pro Snížení Příznaků Refluxu Kyseliny

Pokud trpíte kyseliny reflux, buďte ujištěni, že nejste sami. Ve skutečnosti, téměř 1/3 všech Američanů trpí touto podmínkou. Příznaky jako pálení žáhy, pálení v hrudníku a krku a nevolnost může skutečně bránit něčí kvalitu života. Naštěstí, níže uvedený článek má některé skvělé tipy, jak si můžete tomu zabránit.

Zastavit kyselina refluxní choroby, zvýšit příjem Vitaminu D. Tento vitamin zvyšuje peptid výroba, která ničí produkci kyseliny v žaludku. Vaše tělo dostane Vitamínu D ze slunce. Pokud se nechcete dostat dostatek slunce, expozice, vždy si můžete užívat Vitamin D ve formě tablet.

Dobře spát v noci a zabránit žaludečních šťáv, možná budete chtít, umístěte klín pod matraci, aby se udržet svou hlavu zvedl. Pokud nemáte klín, umístěte blok dřeva nebo několik knih pod matrací zvednout hlavu. Také, tam jsou postele, které vám umožní zvýšit a snížit hlavu vaší postele.

Chci nějaký rychlý životní styl, triky, které jsou jisti, aby pomohli zmírnit příznaky kyseliny reflux? Cvičení každý den, přestat kouřit, nosit volné padnoucí pohodlné oblečení, vyhněte se pásy, a vyhnout se vysokým obsahem tuku a potraviny s vysokým kyselých potravin. Pokud budete věnovat sami dělat tyto věci, které začíná dnes, budete moci řešit váš stav.

Opravdu jsme to, co jíme. Pokud budeme jíst potraviny s vysokým obsahem tuku, budeme obézní a být v ohrožení pro acid reflux. Je důležité, že jsme místo toho se zaměřit na low-kyselé potraviny, které jsou štíhlé a zdravé. Vyberte si zeleninu a celozrnné sacharidy a libové bílkoviny pro vaše jídlo omezit své utrpení.

Přestat kouřit, pokud se snažíte zbavit se problémů s kyselinou reflux. Mnoho lidí to neví, ale kouření způsobuje svalů v jícnu k relaxaci. To může vytvářet některé příznaky spojené s kyselinou reflux, takže přestat, pokud se snažíte, aby se věci lépe.

Existuje mnoho over-the-counter léky, si můžete vzít pro acid reflux. Jsou tzv. antacida a oni pracují tím, že brání nadměrné produkci kyseliny. Jen být vědomi toho, že žádný jeden lék funguje pro každého. Pokud se pokusíte jeden, a to není efektivní pro vás, zkoušet další, dokud nenajdete to pravé pro vás.

Naučte se spouštěcí potraviny. Když víte, jaké potraviny nebo nápoje způsobit žaludečních šťáv, můžete se jim vyhnout, aby se vaše příznaky na minimum. Některé potraviny, které často způsobují příznaky jsou potraviny, které jsou smažené, mastné, pikantní a sycené nápoje. To jsou jen některé příklady, a to, co trápí někoho jiného, nemusí obtěžovat vás.

Acid reflux může být způsobeno tím, že jíst velké jídlo příliš rychle. Pokud je to vůbec možné, pokuste se zlomit si jídlo rozdělit na menší porce po celý den. Pokud to není možné, udělejte si čas k jídlu své jídlo pomalu. To bude dělat to jednodušší říct, když jsi plný, a zabránit žaludečních šťáv způsobené přejídání.

Zhubnout tím, že půjdete do posilovny a provádění kardiovaskulárního cvičení, pokud chcete omezit vaše příznaků refluxu kyseliny. Pokud máte nadváhu, budete mít lepší šanci žaludečních šťáv budovy v žaludku a způsobuje pálení žáhy. Cvičení může pomoci s pálení žáhy a zlepšit své zdraví ve stejnou dobu.

Cvičení pravidelně, ale mírně. Vaše kyselý reflux problém by neměl být tak špatné, pokud jste v kondici a aktivní životní styl. Vyhněte se cvičení intenzivně, nebo váš žaludek se může stát naštvaný. Můžete například chodit na procházky každý den, nebo si najít nový koníček, který vám umožní být více aktivní.

Informujte lékaře, pokud máte pocit, že vaše kyselý reflux není zlepšení z antacida, které užíváte na denní bázi. Někdy, možná budete potřebovat vážné formě léky, které vám lékař může předepsat, které mohou zlepšit vaše příznaky. Profesionální diagnóza může být řešení vašeho kyselina refluxní problémy.

Jak již bylo zmíněno dříve v tomto článku, žijící s kyselinou reflux může opravdu ovlivnit váš život v negativním způsobem. Není nic horšího, než mít averzi k jíst kvůli možné účinky to může mít na vás. Použití výše uvedené tipy, které vám pomohou bránit proti žaludečních šťáv.