Jak Zvetsit Ud

Chcete Fotit Jako Profík?

Považujete za docela slušný fotograf, ale pochopit, že fotografování je koníček, který může být vždy otevřené pro zlepšení. Tento článek vám poskytne mnoho užitečných tipů a triků, které jsou používány špičkovými fotografy – z nichž některé jste možná nikdy za pomocí předchozí.

Při fotografování snímků na zatažené den, vyhnout se zachycení oblohy v obraze. Šedé nebe se chystá, aby vaše snímky vypadat vybledle. Pokud je zataženo, možná byste se měli střílet fotografii v černé a bílé. Patří modré a krásné nebe, jestli chceš. ale provést úpravy k dispozici pro světlo.

Klíč k získání dobré fotografie je, aby vždy na paměti, že osvětlení je nejdůležitější věc. Přemýšlejte o tom, osvětlení celou dobu. Nezáleží na tom, co zdroj osvětlení, ale to je elementární součástí každé fotografie. Použití slunce, pouličních lamp, reflektorů, nebo dokonce na obrazovce počítače zachytit žádné světlo, a udělat velký fotografii.

Skvělé fotografie tip byste měli mít na paměti je nikdy porovnat sami na někoho jiného. Pokud jste neustále porovnávat svou práci na někoho jiného, budete prodávat své vlastní práce krátký. Musíte se naučit vážit a ocenit své vlastní práce, a ne příliš starat o všechny ostatní.

I když to může zdát zřejmé, ale vím, jak zacházet se svým fotoaparátem a co se stane, když stisknete tlačítko na to. Pochopit, co se stane, když je stisknuto tlačítko spouště a načasování spouště. To opravdu záleží na osobních preferencích a není tam žádný dobrý nebo špatný způsob, ale některé věci se nemění, jako udržet fotoaparát nehybně, zatímco pořízení fotografie.

Používat lidi jako předměty pro vaše fotografie. Vždy požádat o svolení první. Záběry lidí, kteří budou vystupovat a pomoci si vzpomenete, skvělé cestování zkušenosti. Co byste měli hledat, je neformální oblečení a upřímné výrazy.

Využít okamžité zpětné vazby se dostanete z digitálního fotoaparátu. Obrazovky na vašem digitálním fotoaparátu může ukázat vám základy toho, jak vaše fotografie vyšel v okamžiku, můžete snap výstřel. Učit se ze svých chyb a přijmout další ránu, není třeba čekat na vaše otisky.

Zkuste naplánovat všechny své záběry. Byste měli naplánovat vše od tématu, úhlu, osvětlení v oblasti, kde budete střílet. S trochu času, aby plán na to přišel, může vést k mnohem lepší a zajímavější fotografie.

Mít čas na zlepšit ostrost snímků, přidáním klíčových kus fotografické vybavení do svého arzenálu. To by byl stativ. To bude držet fotoaparát stabilní, na rozdíl od vašich rukou, a bude účinný způsob, jak zajistit, že budete mít jasné, ostré záběry z vašich předmětů.

Na závěr, víte, co děláte, když to přijde k fotografování, ale chcete, aby se ujistil, že tam nejsou žádné figurky rady, které jste možná vynechal nebo zapomněl. Tento článek poskytuje některé z nejlepších rad, které jsou k dispozici, a doufejme, že budete moci použít v nějakým způsobem.