Jak Zvětšit Svaly

Snížit Vaše Chrápání A Spát Lépe S Těmito Tipy

Téměř každý chrápe; někteří lidé chrápou víc než ostatní. Pokud vaše chrápání ovlivňuje kvalitu spánku, nebo kvalitu svého partnera ve spánku, pak tento článek bude užitečné pro vás.

Zatímco to může trvat trochu času, ztráty nadváhy může být velmi prospěšné pro chrápajících. Nadváha klade další tlak na mnoha místech v těle, včetně krku, což může vést k chrápání. Od krku je jedním z prvních míst, které jste zhubnout, a to i jen pár kilo, může pomoci uklidnit chrápání dolů.

Vedlejší účinky některých léků může způsobit suché nebo zanícené airways. Hlenu je vytvořen z záněty a může blokovat proudění vzduchu, který, podle pořadí, výsledky v chrápání. Pokud v současné době užíváte léky, zjistit, jestli některý z jeho vedlejších účinků může být příčinou vašeho chrápání. Pokud ano, podívejte se, jestli váš lékař může navrhnout alternativní léky bez vedlejších účinků.

Jedním z nejlepších způsobů, jak eliminovat chrápání během noci, je snížit na vašem příjmu alkoholu během dne. Alkohol má tendenci, aby zpřísnila svou airways, který bude dělat to mnohem těžší dýchat, když jdete do postele. Snížit spotřebu alkoholu a spánek v klidném způsobem.

Pokud trpíte alergií, a chrápání, požádat o radu svého lékaře. Tam může být léky, nebo záběry, které můžete podniknout, aby snížit vaše alergie. Snižuje příznaky alergie, jako je nosní ucpání, může pomoci snížit chrápání. Ujistěte se, že nechat váš lékař vědět o chrápání, takže nemusíte skončit s lék, který uvolňuje krční svaly.

Jako poslední možnost, chirurgie může pomoci s chrápání problémy. Jeden typ operace odstraňuje přebytečné tkáně v patře a v krku, které blokují dýchací cesty během spánku. Další typ operace spočívá ve vložení jehly do jazyka a odstranění přebytečné tkáně, přičemž chuťové pohárky nedotčena. Chirurgie se obvykle používá pouze v extrémních případech, nicméně.

Ústa stráže bylo známo, že lidem pomoci zastavit chrápání. Můžete získat speciální ústa stráž předepsané pro vás váš zubní lékař nebo rodinný lékař. Tyto ústa stráže, aby vaše dolní čelist příliš uvolněně, a aby se vaše zuby blízko u sebe. Doktor předepsat speciální ústa stráž, aby vám pomoci zastavit chrápání.

Pokud jste se pokoušeli nejčastější v domácí ošetření ukončit chrápání, to může být čas, aby se poraďte se svým lékařem, aby zjistili, zda anti-chrápání ústa stráž může vyřešit váš problém. Přístroj se drží zuby společně, aby se zabránilo svaly čelisti z relaxační natolik, aby mít za následek chrápání.

Zvedat hlavu postele může být jednoduchý fix na problém chrápání. Tento manévr může mít dostatečný tlak z krku, jak zastavit chrápání. Potřebujete zvýšit vaše celé horní části těla pro to, aby být efektivní, nicméně, ne jen hlavu. Zkuste umístění cementových bloků pod nohy hlavu z postele, jak toho dosáhnout.

Většinu času, chrápání je jen nepříjemný zvyk lidí, ale tam jsou některé časy, kdy chrápání je vlastně v přímém vztahu k osobě, je spánková apnoe. Spánková apnoe je velmi děsivé porucha, a to by mělo být určeno lékařem. Někdy se lidé s spánkové apnoe nosit masky, jak spí.

Pokud jste chrápat, konzumovat dostatečné snídaně a oběd. Jíst tyto jídla se bude dělat to více pravděpodobné, že nebudete věci sami na večeři. Spí, když jste méně plné bude maximalizovat proudění vzduchu během spánku, který bude snížit chrápání.

Jak jste si přečetli tady, tam jsou kroky, které můžete podniknout, aby ovládání vašeho chrápání, a to i když jste ve své nejhlubší spánek. Zkusit a realizovat některé věci, které jste se naučili v tomto článku a vyzkoušet různé techniky, aby zjistili, zda mohou pomoci vaše konkrétní problémy.