Jak Zvětšit Rty Doma

Snadné Tipy pro Péči o Pleť, Aby Se Dosáhlo Velké Pleť Touží Po

Neexistuje nic jako pocit, že zdravé kůže. Zdravá kůže je hladká na dotek a bez jakékoliv infekce a vady. Zdravá kůže není obtížné získat. Péče o pleť, poradenství v tomto článku by vám měly pomoci na cestě k zdravou kůži.

Pokud chcete lepší kůže, pokles tuku-bez stravy. Věřte tomu nebo ne, vaše pleť skutečně prospěch z jíst tuky. Zkuste přidat trochu více tuku do svého jídelníčku. Držet se zdravé, nenasycené tuky. Potraviny, jako je olivový olej, mandle a mastné ryby obsahují nenasycené tuky, které sníží suché, svědění kůže.

Pokud se chcete vyhnout vrásky ve stáří, zkuste nosit sluneční brýle, kdykoliv jste venku v jasném slunečním světle. To bylo prokázáno, že přimhouřil oči, takže můžete vidět správně, když za jasného slunečního světla, mohou být příčinou vrásky kolem očí. Základní brýle od dolaru obchodu může udržet si od mžoural a chránit vás od vrásek.

Aby se vaše pleť vypadat dobře, musíte se naučit, jak správně umýt. Nechcete používat špatné mytí obličeje nebo peeling těžké, protože to může jen dráždit kůži. Najít ten správný produkt pro váš typ pleti, masáž v kruhovém způsobem a důkladně opláchněte teplou vodou.

Udržovat zdravou kůži použitím hydratační mýdlo. Pravidelné mýdlo může vysušovat pokožku, což vede k menší pružnosti, vrásky, a může způsobit podrážděnou kůži, aby se stal suchá a šupinatá. Pokud vaše kůže se stává podrážděná, pak je pravděpodobné, že vás bude škrábat na to, které pak mohou vést k infekci.

Někdy je nejlepší věc, kterou musíte udělat pro vaši pleť není vůbec nic. Mnoho lidí, ve snaze správný vady, jít tak daleko, že jejich kůže se stává docela ve stresu, a to ukazuje. – Li vaše pokožka je naštvaný, zacházet laskavě. Hledat nejjemnější mýdla můžete najít – nebo se vyhnout mýdlo úplně, pokud můžete (existuje několik jemné non-mýdlo, čistící prostředky jako je Cetaphil na trhu). Použijte olej-bez hydratační krém, aby se zabránilo, že těsný pocit, a dát kůži odpočinout!

Nezapomeňte, aby se vaše pleť hydratovaná. Mastná kůže může způsobit akné breakouts. I tak, pokud jste se setkali s akné a léčbu, budete stále chtít, aby hydratují svou tvář alespoň jednou denně. Mnoho akné léky mohou vyschnout kůži. Aby se zabránilo svědění a loupání, budete chtít ujistěte se, že vaše pokožka zůstává hydratovaná.

Péče o pleť režimy se liší pro každý typ pleti. Najít čistící prostředek, který pracuje pro váš typ, a držet se ho. Pokud máte mastnou nebo smíšenou pleť typy, zkuste gel nebo pěna čistící prostředky. Normální a suché typy pleti by se měl držet s krémem na bázi čistící prostředky. Tonery jsou volitelné, ale dělat zázraky pro vaši pokožku. Vyzkoušet si je, a jít od toho.

Jak bylo řečeno dříve, zdravé kůže je úžasné mít. Zdravá pokožka je hladká a je zdarma z problémů, které trápí ostatní lidi kůže, jako je akné, skvrny, a infekce. Pokud si vzpomínáte na péči o pleť rady z tohoto článku, můžete mít hladkou a zdravou kůži, která bude trvat na věky.