Jak Zvětšit Prsa

Už Jste Byl Diagnostikován S Rakovinou? Tyto Tipy Vám Mohou Pomoci Vyrovnat.

Ačkoli přesná příčina mnoha typů rakoviny zůstává neznámý, je známo, že rakovina se vyvíjí v důsledku genetické změny, které umožňuje tyto buňky rostou nezávisle a nekontrolovatelně. Buněčné mutace se předpokládá, že se vyskytují pravidelně, ale imunitní systém se obvykle zachytí a zničí abnormální buňky. Proto, růst rakoviny může být způsobena deficitem imunitního systému.

Pacienti s rakovinou budou muset vypořádat s mnoha nepohodlí během léčby jejich onemocnění. Jedním nepříjemné vedlejší účinky chemoterapie se vředy v ústech nebo bolest, podráždění v krku způsobené chemoterapií a ozařováním. Jeden přirozený způsob, jak se zklidňuje tyto bolestivé vředy, je pití aloe vera šťávy. To lze nalézt v každém obchodě se zdravou výživou.

Takže mnoho lidí se diagnostikován s rakovinou jen chci, aby se vzdali. Mohou mít pocit beznadějné a ujistil, že oni jsou jistě umírá. To není pravda, v obrovském množství případů rakoviny! Studie ukazují, že lidé, kteří čelí jejich onemocnění s pozitivním přístupem a kdo vizualizaci nádorů umírání, mají mnohem lepší míru přežití.

Lidský papillomavirus nebo HPV je příčinou rakoviny děložního čípku. Tento virus způsobuje genitální bradavice, které jsou přenášeny pohlavním stykem. Jediný způsob, jak, aby se zabránilo šíření HPV je použití kondomy a abstinence, nebo vakcína, která chrání proti onemocnění. Být zodpovědný a nebudete praktikovat nechráněný sex. Možnost rakoviny nestojí za to riziko.

Konzumace alkoholu je nejčastější příčinou rakoviny jater. Zneužívání alkoholu v průběhu času může poškodit játra takovým způsobem, že to již nemůže fungovat. Bez transplantace, většina rakoviny jater jsou fatální. Snížit riziko rakoviny jater o kácení vaše konzumace alkoholu nebo odstranit úplně.

Je důležité pracovat stejně jako je to možné, zatímco vy se bojuje s rakovinou. Mnozí lidé jsou schopni pracovat jejich pravidelné zaměstnání, i když jsou stále procedury pro jejich rakovinu. Je možné žít normální život s rakovinou tak dlouho, jak jste se snaží žít normálně.

Dozvědět se o vedlejší účinky léčby rakoviny, takže si můžete být připraveni na fyzické účinky, které mohou nastat. Promluvte si se svým lékařem o vedlejší účinky, které mohou čelit. Paruka se vypořádat s vypadáváním vlasů a některé make-up obnovit pleť essentials během léčby.

Všechny ženy nad 40 by měl být příjem alespoň jednoho mamograf za rok, aby se chytit rakoviny prsu brzy. Rakovina prsu způsobí těžkou újmu na miliony žen, a chytit to brzy, je bezpochyby nejlepší způsob, jak bojovat proti tento typ rakoviny k dnešnímu dni. Začátek roční mamografie po dosažení 40.

Vždy pamatujte, že lékař vám líbí, nemusí být správné lékaře, aby vám pomohou porazit své rakoviny. Někdy, budete muset jít extra mile a vyhledávají specialisty v oboru s více znalostí, než je vaše aktuální onkolog může mít. Je to všechno o stále lepší a odborníci mohou pomoci, aby se to stalo.

Bobule mohou být velmi silné spojence, pokud se snažíte, aby se zabránilo rakoviny. Široký sortiment bobule, jako jsou maliny, borůvky a jahody jsou plné anthocyanidins, fytochemikálie a další fenolické sloučeniny, které mají protirakovinné vlastnosti a antioxidační schopnosti. Něco tak jednoduchého, jako berry může pomoci předejít rakovině.

Srdce-zdravé diety, vždy navrhují omezení požití červeného masa, a to by mělo být stejné pro rakovinu-prevence diety. Vždy ujistěte se, že nejste jíst více než 11 gramů červeného masa týdně. Tuku a cholesterolu v červené maso, může zvýšit své šance na smluvní rakoviny, takže to brát s nadhledem na maso.

Vyhnout zkázy a beznaděje spojené s rakovinou, pomůže vám nakonec porazit. Epizody svých oblíbených M. D. show může být nebezpečné pro vaše zdraví. Ty obrázky nemocných a umírajících lidí může opravdu dát svou mysl na špatném místě. Vyhněte se jim a jako banální, jak to zní, najít šťastnější místo.

Být pacientem s rakovinou vás nutí přijmout řadu pravdy hned na začátku. Plán nyní být bojovník později.

Bití rakoviny může vyžadovat trochu štěstí, ale nesmíte si dovolit spoléhat na to, že štěstí, aby ho porazit. Jinými slovy, člověk by nikdy neměl čekat zázraky, nebo pro některé experimentální léčbu, aby okamžitě léčit. Štěstí může hrát roli, ale měli byste se zaměřit na uvedení v úsilí porazit rakovinu.

Některé chemické látky, známé jako karcinogeny, může být někdy podílí se na rozvoji rakoviny. Azbest je dobře známý karcinogen, která byla spojena s rakovinou plic. Některé faktory životního stylu také vliv na vývoj a růst rakoviny. Rizikovější chování, které může být změněn, aby snížit šance na získání karcinomu patří kouření, konzumace alkoholu, strava a sexuální chování.