Jak Zvetsit Objem Penisu

Nejlepší Způsoby, jak si Vychutnat Video Hry,

Cheaty, novinky, nadcházející vydání a nový hardware – tam je hodně, aby udržel krok s, když máte rádi videohry! Budete muset požádat přátele o radu, podívejte se na blogy a zejména číst články. Naštěstí, jsem našel jeden, a to by měl dostat jste začali na cestě k herní znalosti!

Nechci jíst nezdravé jídlo během video hry hrací doby. To je hrozný zvyk se dostat do. Video hru hrát, není nic, jako je cvičení, a všechno to nezdravé jídlo bude jen přeložit do tuku. Pokud musíte svačinu, vyberte si něco zdravého pro hraní her krát. Vaše tělo bude děkuji vám za to.

Přečtěte si recenze a sledovat přívěsy, než si koupit video hry. Ujistěte se, že to je něco, co vás zajímají, než se dostanete to. Tyto hry nejsou levné, a nebudete mít tolik peněz při obchodování v použité hry, které jste použili jen párkrát.

Dávejte pozor na to, kolik peněz váš teenager tráví na video hry. Tyto výrobky nejsou levné, a tam je často možnost nákupu více add-ons do hry samotné. Nastavit měsíční a roční limity na množství peněz, které mohou být použity na video hry. Také, rozhovory s dětmi o rozpočtování.

Snažte se vyhnout koupi nové hry pro konzole a osobní počítače. Typické vyvolávací cena je šedesát dolarů, ale často klesne na padesát dolarů během několika týdnů nebo měsíců. Čím déle budete čekat, koupit titul, levnější to bude pro vás, aby si stejnou hru.

Pokud chcete být zapojeni do vaše děti herní činnosti, budete muset strávit nějaký čas hrát hru sami. Můžete vyzkoušet nové hry, hrát si s dítětem, nebo jen pozorovat své dítě při hře. Klást otázky a zajímat se o to, co dělají se svým časem. Nejlepší zkušenost je vždy hands-on!

Zkuste pronájmu video hry. V těchto dnech, tam jsou služby, které vám umožní si pronajmout video hry, než si jej koupit. Porovnat služby zjistit, který dává největší smysl pro vaši peněženku, nebo vyzkoušet všechny z nich, aby si přístup k co nejširší škálu video hry.

Ujistěte se, že jste zůstat hydratované, když budete hrát mnoho video hry pro dlouhé časové období. Video hry jsou návykové a může se vytáhnout. Můžete zapomenout na pití, když se to stane. Hydratace je velmi důležité pro vaši fyzickou i-bytí; tedy, něco pít pravidelně při hraní video hry.

Použití video her plést pevněji rodiny. Dokonce i se všemi video hry dnes, to je neobvyklé pro dospělé hrát video hry s jejich dětmi, i když to může být zábava pro všechny. Hry, které se zaměřují na vzdělávání a rodinné aktivity jsou dobrou volbou pro každého, aby vítr dolů spolu ve večerních hodinách.

Ujistěte se, že víte, co video hry vaše děti hrají. Některé videohry jsou plné násilných scén, které jsou navrženy tak, aby být viděn tím, že dospělí lidé. Musíte zajistit, že vaše děti nejsou vystaveny nadměrné grafické násilí, zatímco oni hrají video hry.

Při nákupu neznámého video hry, podívejte se na jeho Metacritic skóre před nákupem. Některé hry stávají levné, protože nejsou dobré. V tom případě není problém, pokud si ji koupíte, protože jste pravděpodobně nebude líbit. Hodnocení může pomoci, když jde o nákup nové hry.

Čtení jednoho článku je první krok v učení, všechno tam je vědět o dnešní video herní zábavy. Měl bys být hrdý, že jste vyhledal znalosti, které potřebujete, a i nadále se učit vše, co můžete. To umožní, aby vás hlava a ramena nad herní dav v budoucnosti!