Jak Vybrat Počítač

Solidní Informace O Řízení Času, Který Je Jednoduché Pochopit,

Správné řízení času je dobrá dovednost mít. Pokud budete často ztrácet čas, nebo nejste jisti, co byste měli dělat dál, je možné, aby se plýtvání vzácné okamžiky z vašeho dne. Tyto vynikající time management tipy vám pomohou, aby co nejvíce z vašeho dne. Pokračovat na pro lepší pochopení.

Pro lepší správu času, který máte v den, máme plán na to! Vždy sednout v noci před, a vytvořit seznam toho, co musíte udělat. Upřednostňovat vše, co na seznamu a cross úkoly jeden po druhém, jak si jich dosáhnout. Dostat do tohoto zvyku, a ty by se měly dostat více gólů a mít víc času v den.

Pokud chcete zlepšit sami, zvažte vedení seznamu úkolů. To vám pomůže udržet vás organizované a řídit svůj čas moudře. To může zahrnovat nejdůležitější úkoly, které máte, nebo můžete mít pod palcem každou událost ve vašem životě. To opravdu nezáleží. S seznam úkolů je skvělý způsob, jak spravovat váš čas.

Pokud jste balení smartphone, prozkoumat všechny své schopnosti, pokud chcete řídit svůj čas moudře. Většina moderních telefonů přicházejí pre-naložený s kalendář a seznam úkolů software, který může dělat to mnohem snazší udržet přehled o své základní úkoly. Můžete si také stáhnout aplikace třetích stran navržen tak, a to zejména pro správu času, aby zvýšit vaši produktivitu ještě dále.

Udělat seznam. Někdy je jednodušší řídit svůj čas, když přesně víte, co máte dělat. Zapište si přesně to, co chcete dosáhnout a začít. Jakmile dokončíte jeden úkol, označte jej z vašeho seznamu. To vám může pomoci cítit kultivovaně, a pomůže vám pokračovat na své ke svému cíli.

Před někdo volá na telefonu v práci, trvat několik minut, aby plán na otázky, které potřebujete zodpovědět. Často hodně času, je zbytečný jednoduše přes nesourodý, že se vyskytuje na telefon, když nevíš, co opravdu potřebujete. Mají smysl pro vaše cíle před vám pomůže udržet vás na trati.

Nespěchejte přes den. Pokud budete spěchat prostřednictvím věci a dělat chyby, to bude trvat vám mnohem déle, opravit ty chyby, než by pro vás udělat to správně poprvé. Pomalé a pečlivé práci bude více produktivní, než spěchal, odfláknutá práce.

Velký důvod, že lidé nemohou efektivně řídit svůj čas je to, že nejsou organizované. Trvat nějaký čas a organizovat soubory na vašem počítači a v kanceláři. Tolik času se promrhá hledáním věcí, které nejsou na správném místě. Všechno souborů a složek by měl mít své místo a být na správném místě.

Pokud máte velmi velký úkol, že se díváte, rozdělit do menších částí. Vytvořit seznam všeho, co to bude trvat, aby se projekt dokončen. Jakmile budete mít seznam pro práci s, používat termín a vytvořit kalendář, který zahrnuje to, co potřebujete, abyste mohli udělat každý den, aby zajistily, že je dokončen v čase.

Nedovolte, aby sami, aby se stal spustit dolů. Pokud jste není dostatek spánku, protože máte přetížený kalendáře, nebude moci být tak produktivní. Pokud zjistíte, že tam není dost hodin v den, spát a pracovat, je čas si najít nějakou pomoc s prací.

Zbavit se rozptylování. Věci, které odvrátit vás mohou způsobit, že věnovat pozornost k nim, místo toho, co byste měli pracovat. Pokud je zapnutá televize a sledujete ji místo toho, aby dělal to, co musíte udělat, vypněte jej a pracovat na svém úkolu.

Zvážit, není nošení hodinek. To zní neintuitivní, řízení času, ale někteří lidé jsou hodiny pozorovatelů. Oni se zaměřila na čas, na úkor skutečné řízení času. Budete muset osvobodit se na to opravdu soustředit. Ve skutečnosti, zjistíte, že je to docela osvobozující a efektivnější jen dostat se do práce, aniž by byl otrok hodin nebo hodinek.

Někdy, řízení času vznikají problémy, protože nemusíte říkat “ne”. Když si na víc, než můžete zvládnout, samozřejmě, že nebude dokončit všechny své úkoly včas. Když nový úkol je tah na vás a vy už máte plný rozvrh, a to buď dát firma “ne”, nebo odložení úkolu na pozdější dobu.

Pokud chcete, aby se zabránilo úzkost z drtivé vás, ujistěte se, že váš time management strategie zahrnuje spoustu divize. Hodně velké úkoly, které se zdají být nepřekonatelné na první pohled. Pokud budete mít čas, aby je rozdělit do menších pracovních míst, i když se stanou mnohem více zvládnutelné! Vyplnit svůj rozvrh s malým, “bite-size” úkoly, a brzy budete dosažení vašich cílů se znovu.

Udržujte svůj denní plánovač s vámi za všech okolností. Nezáleží na tom, pokud se budete držet jeden v tisku, nebo pokud můžete použít jeden na vašem mobilním zařízení. Když budete mít kalendář dostupný ve všech dobách, vyhnete se době konfliktů, když jste se schůzky. To vám pomůže být lépe organizovaný.

Po přečtení těchto tipů, měli byste mít nějaké dobré strategie pro řízení času. Pomocí těchto myšlenek v každodenním životě bude poskytovat mnoho výhod. Nejen, že budete moci spravovat dokončení každý den úkoly snadněji, budete se cítit mnohem lépe o tom, co budete potřebovat k dokončení.