Jak Si Změřit Penis

Klady A Zápory Výběru Poskytovatelem Zelenou Energii

Od vodní přehrady, větrné elektrárny, elektrárny sbírka je nedílnou součástí našeho světa elektrické sítě. Pravdou je, že vám může pomoci, aby mřížky bude tím, že dodává svůj domov s vlastní zelenou energii. Budete nejen být napájení vlastního zařízení, ale to vám umožní dát zpět do sítě, jakož. Přečtěte si o pro některé nápady, které vám pomohou začít.

Užitečný tip žít zelenější a šetřit energii je mít windows ve vaší domácnosti tónovaná. O windows u vás doma působí jako sklo ve skleníku a když budeš doma, být v pohodě, systém windows bude teplo a práce proti klimatizaci a stát jmění.

Zjistěte více o pozemní zdroj tepelná čerpadla. Tyto čerpadla jsou umístěny pod vaší domácnosti a čerpat přírodní teplo ze země, aby vás udrží v teple. Tento systém může být nákladné, ale čerpadla používají velmi málo energie a může trvat až padesát let. Investovat v tomto systému, pokud se chystáte, aby zůstali v domě po celá desetiletí.

Proudění vzduchu může být lepší řadič, když vyrazil okna a dveře jsou instalovány v domě. Storm dveře a okna snížit množství studeného vzduchu návrhů, které přicházejí do. Domy, které mají zaútočili okna a dveře zvýšit svou energetickou účinnost až o 45%, což také skončí vás to stálo mnohem méně na své účty.

Zkuste utěsnění mezer pod dveřmi a okny v létě a v zimě. To může zabránit teplý nebo chladný vzduch z venku, od vstupu do vašeho domova, který vám pomůže udržet váš domov v dobrém teploty po celý rok. Můžete také zkusit uvedení do koberce, aby poskytují větší izolaci do své podlahy.

Při práci doma na počítači, mít čas na to vypnout spolu s tiskárnou a jakékoli jiné reproduktory nebo příslušenství k němu připojené. Tyto neustálé kanalizace na své náklady balík v dlouhodobém horizontu a váš celkový dopad na společnost méně zelené.

Které vám pomohou zlepšit zelené energetické účinnosti vašeho domova, zvažte instalaci solárních panelů v domácnosti. Solární panely jsou dobrým zdrojem obnovitelné energie a může být instalován na relativně nízké náklady. Kromě toho, budete snížit svoji závislost na fosilních palivech a jiných forem neudržitelné energie.

High-účinnost pece se stává mnohem méně efektivní s ucpaný, znečištěný filtr, tak změňte filtry pece často. To je zvláště důležité, pokud používáte pevně tkané plisované filtry, protože HVAC systém musí pracovat mnohem tvrději, aby čerpat v vzduchu přes své malé otvory. Většina filtrů je třeba být změněny nebo čistit alespoň jednou za 3 měsíce.

Přepněte vše z vašeho domova žárovky za energeticky úspornější. I když mohou být dražší než běžné žárovky, které vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu, tím, že sníží váš účet za elektřinu. Nejen že produkují více světla než jiné žárovky, ale oni také trvat mnohem déle.

Které vám pomohou zvýšit vaše čisté-spotřeba energie, zkuste pomocí větrné energie. Vítr je velmi čistý typ alternativních zdrojů energie, a to vám může pomoci snížit váš účet za elektřinu za tunu. Pokud toto řešení vás zajímá, informujte se u své místní orgán, aby zajistily, že máte správné zónování, a také zajistit, že máte dostatek prostoru.

Pouze malé procento starších domech jsou izolované. To bude vyžadovat počáteční investice, ale bude vás to stát mnohem méně, aby teplo a ochladí váš domov každý měsíc poté. Váš systém vytápění a chlazení bude běžet mnohem efektivněji, a budete jistě těžit z výhod pro nadcházející roky.

Věděli jste, že síly můžete vytvořit, pokud ji nepotřebujete, mohou být prodány zpět na váš obecní power corporation? Pomocí zelené energie bude nejen sílu vašeho domova a ušetřit na účty za energie, ale můžete také vydělávat peníze! Použijte informace, které jste četl sem změnit váš život navždy!