Jak Přírodně Zvětšit Poprsí

Získat Odpovědi Na Své Domácí Nákupu Obavy.

Jen musíte vědět správný přístup na trhu kupujete, totéž platí i pro investora, nebo za jakékoli by-být majitel domu. Takže, pokud byste chtěli nějakou jednoduchou radu o tom, jak na nákup nemovitostí, tento článek je skvělé místo pro start.

S tak mnoho divorce domy jsou dnes na trhu, lidé s velké sumy peněz, které mají k dispozici, může chtít, aby zvážila investovat právě tyto vlastnosti. Nákupem v aukcích, dostanete se domů pro haléře na dolar, který může být stanovena a převrátil se pro zisk, nebo dát na tržní nájemné za stálý měsíční příjem.

Pokud jste první-time homebuyer, nechci udělat chybu, že nákup první dům, který se vám líbí. Pro její zobrazení potřebujete alespoň tři další domy, které jsou srovnatelné hodnoty, předtím, než učiní rozhodnutí. Příliš často, lidé uvíznou v pouhá myšlenka na koupi domu, aniž by si uvědomil, že tam může být něco lepšího tam venku.

Nenechte své emoce ovládat věci, u jednacího stolu při vytváření nabídku na home. Připravte se na kompromisy, které nemusí udělat šťastným, ale bude prodávající více ochotni najít způsob, jak se setkat se s tebou na dohodu, že jste oba obsah.

V plánu platit za soukromé pojištění hypotéky-li zálohu na váš nový domov je méně než dvacet procent. Náklady na pojištění se liší od člověka k člověku a místa na místo, ale průměr je $50 na 80 dolarů za měsíc. Může být požadováno, aby zaplatit tuto částku do vlastního kapitálu, které máte ve vaší domácnosti dosahuje dvaceti procent práh.

Najít dobré realitní agent pracovat, měli byste požádat všechny, které uvažujete, na pár otázek. Je důležité vědět, kolik majetku se zabývá agent, byl uzavřen v minulém roce. Někdo s velmi málo zkušeností, nemusí vědět, jak jednat nebo možná prostě nebude věnovat dostatek času na klienty.

Když chcete koupit nemovitost, ale nemají velký akontace našetřeno, měli byste mluvit s hypoteční makléř o další programy, které nevyžadují hodně peněz předem. Existuje řada programů, které vám umožní dát dolů tak málo, jak tři procenta.

Nikdy se nebojte se vyjednat lepší cenu. S slabý trh s bydlením, možná, prodávající bude dost touží, aby snížení prodejní ceny za účelem prodeje. Ty s velký úvěr můžu volat záběry v těchto dnech. I když úrokové sazby jsou na historických minimech, několik dlužníků nárok a kupující jsou tak vzácné, že mohou často jméno jejich cena.

Inspekce nemovitosti, kterou kupujete, je velmi důležité. Většina lidí objednat pouze strukturální prohlídce domu. Ve starších domech je také vhodné se podívat na známky zamoření hlodavci. To není jen estetický problém. To může také způsobit dlouhodobé zdravotní problémy a jasně ukazuje, špatná údržba.

Mějte své možnosti otevřené. Navštívit více domů a aukce, dokonce až do uzavření na váš domov výběr. Výzkum dalších domovů důkladně zjistit, co vám může být chybí na. Poslední věc, kterou chcete udělat, je zavřít na domov, jen aby zjistil, že blok, lepší domov, byl levnější a více centrálně umístěný pro vás.

Zvážit, žádají o úvěr od prodávajícího pro nezbytné opravy na majetku, pokud chcete urychlit proces nákupu. Spíše než mít je opravit majetek sami, credit přebírá odpovědnost od prodávajícího a umožňuje pohyb do vašeho domova, když budete chtít. Můžete také přijmout majetek tak, jak je, pokud máte nějaké peníze navíc, aby se k opravy.

Předtím, než začnete domácí nákupní proces, chránit se proti zklamání tím, že pre-kvalifikaci, nebo pre-schválené. Pokud tak učiníte, bude vám reálnou představu o své finanční zdroje – kolik můžete reálně půjčit. To dělá to pro vás snadné určit, vpředu vlastnosti, které byste měli tour a které by mohly být z vašeho cenové rozpětí.

Vždy byste měli být jisti, že dům máte zájem o koupi osobně. S tím, jak rušný život, je v dnešní době to je snadné vzít snadnou cestu ven a využít vše, co technologie nabízí. Virtuální prohlídky jsou tě vzít přes dům, ale také by mohl být snadno upraven tak, aby odejít pryč věci, které byste vidět osobně.

Ještě předtím, než přemýšlet o koupi domu, je důležité pro vás být schopni spoléhat se na svou práci. Pokud si nejste jisti, že vaše práce je bezpečnost, nemusíte kupovat domů. To je proto, pokud náhodou přijdete o práci, nebudete si moci dovolit hypotéku.

Rozdíl mezi selháním a úspěch jako kupující je schopnost vědět, jak pracovat v rámci trhu. Za účelem stanovení nejlepší možné pozici, budete muset být informován, jak je to možné. To, co jste si právě přečetli může pomoci zůstat v přední části trhu, na jakékoliv realitní obchod, tam. Nyní můžete řešit zbytek příběhu!