Jak Na Problémy S Erekcí

Převést Rád Vede S Těmito Facebook Marketing Tipy

My všichni milují Facebook, ne? Chceme udržet v kontaktu s rodinou, podívejte se na staré vysoké školy přátelé nebo dokonce i sítě pro účely podnikání. Nejlépe využít Facebook pro firmy je oslovit zákazníky a ty, kteří by mohli proměnit v zákazníky. Tento článek vám ukáže, jak se to dělá.

Ujistěte se, že věnovat pozornost k množství informací, můžete psát na Facebook. Pokud budete mluvit jen jednou za čas, mnoho uživatelů se může stát nudit a hledat jinde pro požitek. Vysílání příliš mnoho není dobrá věc, taky, protože mnoho lidí bude číst to jako zoufalství. Dělat to nejlepší, aby najít správnou rovnováhu.

Oslovit přátele, vaši odběratelé tím, povzbuzovat je, aby sdílet svůj obsah. Můžete například požádat účastníky, aby sdílet své aktualizace přijímat kupón kód, nebo se zaměřit na sdílení zábavný obsah na vaši odběratelé budou chtít poslat svým přátelům. Sledovat, jaké strategie fungují nejlépe.

Vytvořit soutěž na své Facebook stránce, že pouze fanoušci stránky mohou účastnit. To umožní, aby je nadšený, že přišel na vaše stránky. Mohou dokonce říct, rodinu, přátelé, nebo co-pracovníků, což znamená, že budete mít více návštěvníků přichází na vaše stránky. Samozřejmě, více návštěvníků znamená více podnikání!

Pokud se chystáte sdílet obrázky s vašimi fanoušky, ujistěte se, že víte přesně, kdo nebo co je vykreslován. Vysílání obraz jednoho člověka a říká, že to je někdo jiný, je velmi hrozné faux pax. To může dát lidem představu, že nejsou jednotlivci do očí.

Nezapomeňte dát kontaktní informace na vaší firemní Facebook stránce. To by mělo zahrnovat stejné vašeho podnikání, vaše telefonní číslo a adresu vašeho podnikání. Jestliže osoba je zájem o to, co vidí na své Facebook stránce, je důležité, že mají své kontaktní údaje, aby se dozvědět více.

Pokud jste odpověď na komentář, který byl vlevo od konkrétního uživatele, ujistěte se, že označit člověka za váš příspěvek. Chcete přimět lidi, aby se vrátil na své stránky, stejně jako je to možné, a značkování je skvělý způsob, jak dostat někoho do návratu.

Vyberte si svůj Facebook profil obrázek pečlivě. Můžete například použít obrázek vašeho loga nebo nejnovější produkt. Neváhejte a změnit svůj profilový obrázek pravidelně, ale ujistěte se, že vaše stránka zůstává snadno identifikovat. Přizpůsobte vaše stránky dále vytvoření titulní obrázek, který odpovídá druhu vzorů, které jste používali pro váš další marketingové kampaně.

Facebook umožňuje i profilový obrázek a titulní obrázek. Ujistěte se, že oba z nich mají něco společného s vašeho podnikání. Kromě toho, nedělají obrázky příliš složité nebo honosné. Chcete, aby byly snadno identifikovatelné, aby váš cílový trh. Pokud nejsou, může být někdo zmatený o tom, co vaše stránka je opravdu o.

Nikdy koupit Facebook stránka od někoho jiného. Mnoho lidí to tak mohou mít hodně rád od začátku, ale to není nikdy dobrý nápad. Jakmile lidé začnou uvědomovat, že jsou součástí něčeho neznámého, budou pravděpodobně na rozdíl od stránky a dát své přátele varování.

Zkuste odeslání aktualizace. Facebook Stránky Správci mohou posílat zprávy na každou osobu, která “má Ráda” své stránky. Když máte něco cenného na váš Facebook business stránku, která vaši fanoušci by měli vědět, můžete jim poslat aktualizaci, tak, že jsou si toho vědomi. Být opatrný s tím, jak často můžete to udělat tím, pouze odesílání aktualizace fanoušci, když je to opravdu důležité.

Pokuste se vytvořit dialog s vašimi zákazníky. Zeptejte se jich, jaké druhy výrobků jsou jejich oblíbené, nebo pokud existuje něco, co by chtěli vidět přidán do vašeho podnikání. Snažte se udržet témata pro dialog pozitivní. Neptejte se jich, co byla nejhorší zkušenost, kterou měl s vámi, nebo jeden z vašich produktů,

Jen psát obsah na vašich Facebook stránce, která je relevantní pro zájmy své cílové publikum. Nenechte uvíznou v sociální aspekt a začít vysílání vše, co najdete zajímavé. Udržet vaše příspěvky relevantní, bude lepší zapojit své publikum, než mít spoustu zbytečných příspěvků.

Facebook dělá i udržení věrných zákazníků a konverze vede ke klientům jednoduché a efektivní. Řekl, že přečtení tohoto článku vám nohu na svou konkurenci. Jen implementovat vše, co jste si přečetli a budete snadno začít zvýšení prodeje, zvýšení zisku, a opravdu dosáhnout největší publikum možné.