Impotence Psychika

Zde Jsou Tipy Sociální Media Marketing nemůžete Zvládnout Téma, Aniž

Kdykoli můžete začít podnikat, ať už to je v režimu offline nebo on-line, dobrý podnikatelský plán je zásadní pro vedení podél cesty k úspěchu. Ty by měly začít používat nejnovější marketingové techniky nyní, než se stanou zastaralé.

Pokud používáte Twitter jako nástrojem pro podporu podnikání, je důležité, že budete mluvit zpět k následovníky pravidelně. Poslat děkuji vám za jakoukoliv zmínku o vašich stránkách, a ujistěte se, že odpovědět na otázky ve stejný den, pokud je to možné. To vám pomůže vytvořit pouto mezi vás a vaše následovníky. Nastavit sami jako skutečný člověk, ne jen byznys.

Stanovit cíl pro kampaň v sociálních médiích. Pokud nevíte, co doufáte dosáhnout s vaší kampaně, nebudete vědět, kdy jste byli úspěšní. Hledáte povědomí o produktu, konkrétní prodeje, nebo lepší služby zákazníkům? Pokud můžete odpovědět na tyto otázky, budování strategie je jednodušší krok.

Před vypracováním konkrétní sociální media marketing strategie, zjistit, které sociální síť, kterou chcete použít. Každá sociální síť funguje jinak, takže je důležité, aby vaše strategie bude pracovat s stránky, které si vyberete. Například, na Facebook si můžete vytvořit anketu, na rozdíl od většiny stránek.

Přihlásit se na Twitter. Získat co nejvíce stoupenců, jak můžete tím, že přihlášení se k blogování lokalit, jako Tweepi.com. Pomocí stránky, jako to dělá to jednodušší pro lidi najít vás na Twitteru. Tweet pravidelně o jiných bloggerů. Měli byste také automatizovat vaše tweety, takže nejsou zapomenuti, o vaše následovníky.

Trpělivost je nezbytná, když se vytváří síť prostřednictvím sociálních médií. To není pravděpodobné, že budete se probudit zítra ráno se několik tisíc nových následovníků. To je možné, a bylo provedeno před, ale je vysoce nepravděpodobné, že vaše sociální profily médií bude jít virové na chvíli, že jste je nastavili. Udělejte si čas a být trpělivý, a budete přitahovat následovníky.

Zkuste interakci s vašimi zákazníky, stejně jako je to možné. Majíce na paměti vhodnost a respektování hranic, komentovat zákazníka blogu nebo Facebook status. Nicméně, neskákejte do někoho jiného, je osobní rozhovor. Ty by měly pouze zadat do komunikace, pokud jsou přímo diskutovat o tématu, vzhledem k služby nebo produkty, které nabízíte.

Nezapomeňte přidat odkaz na vaše webové stránky nebo blog na své sociální sítě profily. Pokud se někdo dozví o vašich produktech na sociální síti, budou muset mít přístup k více informací a vidět, co můžete použít jako výlohu, než se mohou rozhodnout koupit cokoliv.

Když se rozhodnete, že si chcete nahrát nějaké videa z YouTube, budete chtít ujistěte se, že přidat odkaz na vaše webové stránky někde v popisu, chcete také ujistěte se, že přidat na Twitter a Facebook odkazy. Když vaši zákazníci vybrat přidat k jejich Facebook a Twitter účty, vaše videa budou přístupné pro všechny své přátele.

Nebudete-li být vítězem, pokud si nejste vědomi toho, co vaši návštěvníci chtějí. Budete muset přijít na to, co všichni používají své sociální sítě, stejně jako, jak často se používají. To vám pomůže zjistit, jaký druh věcí, které chcete vidět.

Nezapomeňte komentovat obsah. Sociální sítě není jen o vysílání své aktualizace. Ty by asi neměl komentovat něco, co vypadá příliš osobní, protože chcete, aby váš vztah s vašimi přáteli tak profesionální, jak je to možné. Pokud uvidíte příspěvek, týkající se vašeho průmyslu, nabídnout své zadání.

Pokud vaše on-line přítomnost zahrnuje jakýkoliv druh blogu, ujistěte se, že jste aktualizovat své Facebook stránce ihned poté, co blog je aktualizován. To může čerpat Facebook uživatele do vašeho blogu nebo webové stránky, a nezanechává žádné prodleva mezi váš blog post a poutá pozornost. Jakmile si příspěvek na blogu to začíná stárnutí, takže dostat slovo se na Facebook okamžitě využívá čerstvé a relevantní obsah.

Zapamatujte si tipy, které jste četl. Mohou vám pomoci s jakékoliv sociální mediální kampaň, které potřebujete, aby se zapojily do, nyní nebo v budoucnu. Nepoužívejte jen používat je, aby přilákat pozornost k tomuto projektu; použít je po celou svou kariéru. Nenechte se zastrašit; existuje mnoho zdrojů k dispozici, aby vám pomohou na cestě!