Had Penis

Zmatená O WordPress? Tyto Tipy Vám Mohou Pomoci!

Víte, že WordPress? Jsou si vědomi z nejlepších pluginů? Myslíte si starosti o bezpečnost? Pokud chcete návštěvníky webu, musíte vědět, jak vytvořit web, který je atraktivní. Zde jsou některé základy, jak začít.

Pokud máte v plánu začít WordPress blog, ujistěte se, že vám nabídnout čtenáři víc než jen obsah. I když se dá říct mnoho užitečných věcí, to může být docela obtížné, aby se zapojily čtenáře s textem. To by bylo skvělý nápad realizovat videa a fotky, protože to je velká pozornost grabber.

Vytvořit inteligentní Url! Nepoužívejte mnoho klíčových slov v URL, a udržet celou věc jednoduchá a přímočará. Vyhněte se nadměrné mnohomluvnost. Chcete vytvořit inteligentní permalinks, které jsou jednoduché na pohled a snadno pochopitelné. To pomáhá, aby se váš blog více uživatelsky přívětivé a srozumitelné.

Ujistěte se, že máte vstupní stránku. Tím se zajistí, že návštěvníci dorazí na konkrétní stránku, místo toho, že je vedou přímo na váš nejnovější příspěvky. Landing page bude pomoci webu získat autenticitu a pomáhá, aby to vypadalo trochu víc profesionální, než by jinak.

Většina šablon přijít s landing page postaven v, takže využít to. Tato okleštěná stránka vám umožní soustředit svůj záměr na přesně to, co chcete je, aby se podívat na, formulář znamení-up, nebo “Kup Teď”, odkaz. To zajišťuje, že se akce, které chcete.

Použijte svůj zápatí moudře. Lidé často přejděte do dolní části stránky, aby zjistili, kdo provozuje web, jak kontaktovat majitele, nebo vidět, jak nový obsah na základě autorských práv, datum. Můžete dokonce obsahovat krátký životopis či jiné informace, které považujete za relevantní.

Pravidelně zkontrolovat vaše stránky a obsah. Všechny vaše pluginy a vše ostatní, práci s musí být aktuální. To pomůže zajistit, že vaši návštěvníci mají bezproblémové zkušenosti na vaše stránky. Pokud máte problém se zapamatováním k tomu, zvažte nastavení telefonu, aby vás upozorní jednou za měsíc, aby tento úkol provést.

Neustále pracovat na zlepšení své permalinks. Jak se WordPress stává více populární, váš provoz může klesat. Změnit adresy Url vašich článků WordPress a začlenit vyšší kvalitu klíčová slova. Můžete minimalizovat množství klíčových slov, tak dlouho, dokud jejich hodnota se zvyšuje. To může být pěkný impuls k provozu.

Pokud se vám nelíbí vaše téma, změňte to! Existují tisíce volných témat k dispozici on-line, které vám umožní rychle a snadno změnit vzhled vašeho webu, aniž byste museli vědět nic o HTML kódování. Ujistěte se, že vybrat témata z renomovaných webů, aby zajistily, že nemá vliv na bezpečnost vašeho software.

Víte, že můžete psát příspěvky a posílat jim v budoucnu přes WordPress. Vše, co musíte udělat, je změnit post z “Zveřejnit Ihned” na konkrétní datum a čas v budoucnosti. Tímto způsobem můžete psát příspěvky a je nastaven tak, aby jít ven, i když jste na dovolené!

Organizovat vaše permalinks. Potřebujete, aby vaše odkazy snadné pro vyhledávače najít vaše důležité informace. Měli byste se naučit správné SEO dělat. Mezitím, můžete použít WordPress je součástí trvalý odkaz formulář na vyčištění odkazy před zveřejněním. Řez slova jen ty nejdůležitější. Také, zkuste chytře přidání vašich klíčových slov, aby vaše popisy.

Bezpečnost je důležitým opatřením, které budete chtít, aby zvážila. Udržujte své heslo pro sebe. Také, ujistěte se, že stáhnout pouze moduly, které jste získali z důvěryhodných webů. Vždy se podívejte na recenze před instalací. Pokud váš web je hacknutý, nebo dostane malware, ztratíte všechno.

Teď, že jste udělal čtení článku, WordPress by dávalo mnohem větší smysl. Tam je hodně učit. Začít svůj WordPress zkušenosti tím, že provádění těchto jednoduchých nástrojů a triků. Odkazují na informace, čas od času, aby zajistily, že jste získali co nejvíce z WordPress.