Gelove Dildo

Ušetřit Peníze S Těmito Interiéru Tipy

Pokud jste unaveni z zíral na stejné staré zdi ve vaší domácnosti v poslední době, zvažte interiérů! Dávat jakékoli místnosti ve vašem domě make-over může být zábavné, obohacující a dokonce i ekonomicky efektivní. Zvažte následující tipy, které vám pomohou plánovat, připravovat a vyrábět své domácí zdobení nápady s styl.

Jedním z nejjednodušších kroků v interiéru zahrnuje malování pokoje. Barva dává místnosti svěží vzhled, a to může zcela změnit pocit v prostoru. Paint umožňuje dát pomlčku vašeho individuálního stylu v prostoru, a to je levný způsob, jak začít přepracování vašeho domova.

Snažte se začlenit “teplé útočiště” v jedné z místností ve vašem domě. Jedná se o důležitou oblast pro vás, takže si můžete odpočinout po dlouhém dni v práci nebo ve škole. Použít klidné barvy v této místnosti a zkuste zahrnout krb v této oblasti.

Pokud pracujete s malým obývacím prostoru, hledat nábytek, který je prostor vědomí. Například, pokud nemáte prostor pro pokoj pro hosty, koupit pohovku nebo gauč, které se může stát postel. Podívejte se na kuchyňský stůl, který lze složit, když je potřebujete další obytný prostor. Nikdy chcete, aby váš domov cítit přeplněné. Prostor vědomí nábytek může pomoci malou domů pocit, jako jeden velký.

Zkuste visí tvoje fotka rámy v úrovni očí, místo výš na stěnu. Umělecká díla visela příliš vysoko, dává iluzi nižší stropy. Udržet rámy na nižší úrovni také z nich dělá více viditelné, a udržuje návštěvníky od museli dívat nahoru, aby bylo vidět vaše krásné umění.

Pokud máte zchátralé, zastaralé vypadající kuchyňské spotřebiče, zvažte malování je. K dispozici jsou nové spotřebiče barvy na trhu, který může změnit bílé na stříbro nebo stříbro na černé, v závislosti na vaší chuti. Můžete je najít ve většině železářství. To je snadný způsob, jak aktualizovat své kuchyně bez strávit spoustu na nové přístroje.

Lustry přinese eleganci a romantiku do ložnice. Zvážit změnu z vašeho svítidla nebo ventilátoru pro lustr pro okouzlující vzhled a svěží odvolání. Existuje mnoho různých druhů lustrů na trhu, a existuje mnoho různých velikostí stejně. Je snadné najít ten, který dobře zapadá do jakékoli ložnice prostoru.

Použijte tapetu na aktualizace regály. Sestavit-sami knihovny jsou ekonomickou volbou, ale mají tendenci být nudné a vypadají trochu levně. Aby se jim více stylové, zkuste přidat tučné tapety na zadní straně každé police. Uspořádat knihy a tretky předvést vzor. Tento jednoduchý trik vám dát obchod-koupil polici nějaký šmrnc, bez porušení rozpočtu.

Ujistěte se, že nábytek si vyberete pro místnost je vhodná velikost pro místnosti. Nic nemůže místnosti vypadají menší, než koupit s více než-velké posteli nebo na stole zabírají nejvíce místa. Ujistěte se, že budete měřit prostor, který má zjistit, co se vejde a kolik místa to bude trvat.

Když umístíte váš televizor ve vašem obývacím pokoji a hledá pěkné místo na to byste měli myslet na to, kde jste usazen. Spodní části televize by měla být asi v úrovni hrudníku od místa, kde jste k sezení v místnosti. To bude vytvářet více příjemný televizní zážitek.

Kůže je trvale oblíbený povrch pro vysoce kvalitní nábytek. Pokud chcete začlenit kožený nábytek do vašeho příštího projektu design interiéru, odolejte pokušení vybrat exotickou barvu, která odpovídá váš nový dekor. Kožený nábytek může trvat desítky let. Chcete koupit v neutrální odstíny, které se hodí nejen s aktuální design interiéru nápady, ale také s novými koncepty můžete vyzkoušet v budoucnu.

Vynikající design interiéru trik je odstranit všechny tmavé dřevo nebo cihly z uvnitř domu. V minulosti, návrháři interiérů líbilo používat tmavé dřevěné obložení a cihel uvnitř domů. Tohle už není v módě a je vaše pokoje se objeví tmavé. Takže zbavit se ho a oživit tyto oblasti.

Pokud jste výměna osvětlení ve vašem obývacím pokoji, měli byste zvážit, co budete dělat v obývacím prostoru. Možná budete chtít jiný druh osvětlení pro činnosti, které děláte s vaší rodinou v tomto prostoru. Pokud se chystáte strávit hodně času hrát hry, možná budete chtít, jasnější světlo.

Mají stejný dekor a vybavení pro nějakou délku času může opravdu nudné domů. Splash nějaké barvy na stěnách, viset oslňující záclony a zase všechno naruby, dokud jste našli svůj zdobení Zen! Doufejme, že tento článek vám dal skvělé nápady a nové našel inspiraci.