Fotky Žen

Dostat se Uvolněně S Nádhernou Masáž

Chcete dát dobrou masáž? Jsou si vědomi, jaké metody a zdroje jsou zapotřebí? Bez ohledu na to, kolik toho už víte o oblasti masáže, budete pravděpodobně naučit se něco nového v tomto článku. Následující článek se bude sdílet vše, co potřebujete vědět, abyste začít masírovat jako profík.

Snaží se mít své masáže profesionálně. I když to může být jednodušší se zeptat na jednu od svého manžela, jste jistě riskovat zranění. Pokud někdo není vzdělaný v tom, jak správně masírovat. Mohou snadno způsobit svalovou být vytáhl nebo dokonce něco mnohem horšího.

Pokud se rozhodnete, aby si masáž v pohodlí vašeho domova, vzít si horkou sprchu jako první. Teplá voda pomůže uvolnit vaše svaly prostřednictvím pronikání tepla. Tím se zajistí, že vaše masáž je více pohodlné a jakékoliv bolesti nebo bolesti jsou odstraněny před začátkem.

Byste měli vyzkoušet různé techniky při masážích. Použijte své ruce a prsty třít, naneste tlak, nebo dokonce dát jemný kohoutky. Použijte špičku prstu, pokud budete potřebovat přesné, například uvolnit napjaté svaly. Můžete také zkusit zahrnující jak moc povrch, jak je to možné pomocí dlaně vašich rukou vyvíjet tlak.

Aromaterapie v kombinaci s masáž může udělat pro ultra relaxační zážitek. Jsou pěkné, protože můžete ztlumit světla a dát masáž uklidňující světlo svíčky. Aroma může být jemné a relaxaci během masáže. Když přidáte tento přemýšlivý dotek pro vaše kvalifikované masáže, vytváření vynikající relaxační zážitek.

Snadný způsob, jak dát relaxační masáž je pomocí techniky zvané “hrabání”. V něm stačí spustit konečky prstů (spread ruce) dole osoby zpět, jemně pohybující se tam a zpět. Opravdu, děláte hrabání pohybu nahoru a dolů. Pro větší efekt, zkuste střídavě ruce – jeden hrábě, zatímco druhý hrábě dolů.

Na hrabání metoda je populární způsob, jak dát masáž zad. Roztáhněte prsty široký a prsty provádět hrabání pohybu dolů, od ramen na boky. Můžete zvýšit tlak na příjemce představ. To je jednoduchý způsob, jak si odpočinout vaše dalších významných, a strávit nějaký kvalitní čas spolu.

Pokud máte tendenci mít hodně napětí ve svalech, ale nelíbí se vám přísné masáž, masáž horkými kameny může být vaše nejlepší volba. Kameny, které jsou hladké, jsou teplé a poté se umístí na konkrétní oblasti těla. To prohřívá svaly a tkáně, uvolňuje napětí a nahromaděnou energii.

Pokud máte oblíbenou vůni masážní olej, přivést ji na další masáž. Více než pravděpodobné, že terapeut bude chtít použít. Někdy mohou mít preference pro oleje pro určitý typ, ale je to rozhodně stojí za to se ptát, jestli jsou ochotni používat své oblíbené.

Pokud jste získali masáž celého těla, vždy požádat, aby se osprchovat, nebo alespoň umýt nohy před zahájením masáže. Můžete držet hodně nečistoty a bakterie na místech, jako jsou nohy a ruce, a nechcete, aby vaše masáž terapeut, masážní ty oblasti první, a pak uvedení jejich ruce na obličej pro další masáž.

Můžete dát si masáž rukou pomocí tužky s gumou. Použijte tužku gumu stiskněte do masité oblastech ruce, věnovat zvláštní pozornost na palec pad. Přesunout gumu v kruhovém pohybu kolem ruky maximalizaci tlaku, pokud je to nutné.

Ať vaše masérka vím své hudební preference. Mnoho lidí si relaxační hudbu, hraje při jejich masáži, nicméně některé ne. Pokud dáváte přednost klidné prostředí, zatímco si svou masáž, mluvit. Můžete také určit konkrétní typ hudby, nebo dokonce požádat okolní hluk, například zpěv ptáků, nebo mořské vlny.

Pokud dáváte hluboké tkáně masáž, začlenit své lokty do. To může cítit nepříjemně, nejprve pro osoby se masírovat, ale je fantastický způsob, jak šíření svalu a způsobuje velmi příjemný pocit. Nikdy netlačte příliš těžké i když, jak to bude pak cítit nepříjemně.

Ujistěte se, že budete mluvit, pokud se vaše masáž je příliš tvrdá nebo příliš měkká pro vašich představ. To je služba, která se platí docela dost, takže pokud vaše masérka je použití příliš mnoho nebo příliš málo tlaku, dejte jim vědět, abychom mohli upravit jejich tlak odpovídajícím způsobem.

Jak bylo uvedeno dříve, tam je hodně vědět o získání nejlepší kvality masáže. Platí to, co jste se naučili a na jaře fantastické překvapení pro vaši rodinu a přátele. Vaši blízcí nebudou moci uvěřit tomu, co můžete udělat!