Fotky Pindoura

Podívejte se Níže Pro Vynikající Tipy O Cestování,

Učení o cestování může být docela ohromující, ale stejně jako cokoliv jiného, to může být také velmi snadno prozkoumány a použity. Nyní, že jste našli tento seznam tipů, doufám, že vám může přijít trochu více informovat, pokud jde o cestování. Tímto způsobem si můžete vylepšit své plány a stát se chytřejší a bezpečnější cestovatel.

Při cestování mimo Severní Ameriku, to je nejlepší, aby své vlastní budík. Většina hotelových pokojů v méně rozvinutých oblastech nebude dodávat hodiny a bez, riskujete, že chybí připojení na váš další cíl. Někdy to může být užitečné ve vlakové nebo autobusové nádraží, stejně.

Pokud jste ubytováni v zemi s vysokou mírou kriminality, léčit i vašeho hotelového pokoje jako podezřelý. Umístěte kus nábytku v přední části dveří, aby se zabránilo půlnoci break-ins. Také zkontrolujte, zda že windows lock bezpečně. Nikdy nevíte, který hotel majitelé by mohli dostat provizi z místních zločineckých gangů.

Použití vakuové sáčky pro balení více do své příruční zavazadla. Snaží, aby se vešly vše, co budete potřebovat pro váš výlet do carry-on velikosti sáčku může být náročné. Maximalizovat prostor, zkuste použít cestovní vakuové pytle na oblečení. Jste-li vložit své oblečení, zip na tašce, a roll to, abyste odstranili vzduch. Jen ujistěte se, že rozbalit, jakmile dorazíte na místo určení tak, aby vaše oblečení mít čas se vrátit do jejich normální tvar.

Přivést vše, co potřebujete na vaší cestě, musíte mít spolehlivé zavazadla. Pokud vaše zavazadla je starý, nebo nemůže obsahovat vše, co potřebujete, měli byste si jít koupit novou tašku. Neváhejte kupovat drahé zavazadlo. Kvalitu zaručuje, že vaše věci budou chráněny a dobrý zavazadla by měla trvat vás pro nadcházející roky.

Patří identifikace uvnitř vaší tašky kromě mimo ně. Ujistěte se, že je to uvnitř, jak někdo může odtrhnout značky na vnější straně. Být jisti, že máte dobrou identifikaci uvnitř i vně tašky. Tímto způsobem, pokud tagy jsou omylem odstraněny, vaše taška může stále být se vrátil k vám.

Při cestování a spaní v hotelech, vzhledem k tomu, s sebou malý přenosný ventilátor. To vám umožní vytvořit bílý šum, pokud máte hlučné sousedy. To může také pomoci cirkulaci vzduchu v dusné místnosti, aniž byste museli uvolnit pokoj do nepříjemné úrovně pomocí klimatizační jednotky.

Naplánujte si výlet kolem špičky. Pokud musíte být na silnici v té době, zvažte použití, že čas natankovat, nebo chytit něco k jídlu. To je skvělé pro čas k jídlu, nebo nechat děti běžet ven a kolem na chvíli.

Vyhnout se nachlazení, nebo horší, na rovině s dezinfekcí. Letadlo je uzavřený prostor, kde je velké množství lidí, kteří jsou omezeny na delší dobu. Aby to bylo ještě horší, vzduch uvnitř kabiny je cirkuluje, šíření choroboplodných zárodků z cestujících cestujících. Aby se zabránilo chytat něco, pokuste se nedotýkejte vaše oči, nos a ústa. Pokud musíte poškrábat, které svědí, umyjte si ruce, a pak aplikovat dezinfekci na ruce.

Jako byste se dívali přes recenze z pokoje, muzikály, atrakce, a letecké společnosti, věnovat pozornost, aby data každé hodnocení před přijetím obsah v nominální hodnotě. Recenzi napsal před pěti lety, mohou být založeny na faktorech, které mohly změnit do té doby, jako provozních hodin, hlavní události, řízení, nebo ceny.

Aby se zabránilo jet lag a onemocní během letu, ujistěte se, že pít hodně vody. Zůstat hydratované, zatímco budete létat bude zvýšit vaše energetické hladiny a boji proti únavě. Vždy můžete požádat o vodu na palubě, ale to je často jednodušší koupit velkou láhev vody poté, co jste projít bezpečnosti.

Zůstat zdravý na cestách vzpomínáním ne přepracování sami. Cestování samo o sobě může být tlak na vaše tělo, takže se ujistěte, že nejste plánovací činnosti, pro každý okamžik vaší cesty. Obsahovat dostatečné dolů čas při plánování cesty, takže si můžete dobít své baterie a zůstat na vrcholu po dobu vaší cesty.

Před odjezdem Fido domů nebo na chovatelské stanice na další cestu, zvážit, vzít ho s sebou pro zábavu. Mnoho hotelů se snaží vyhovět jejich pet-majitel klientela, otočením jejich vlastnosti do pet friendly místa. Domácí zvířata často mají pobyt zdarma, a některé hotely nabízejí služby, jako je přinášet psí postel do místnosti, a turn-down service s sušenky místo máty! Takže, vezměte si s sebou váš čokl příště budete potřebovat cestovat, budete rádi, že jste.

Stejně jako cokoliv jiného, svět cestování je obrovský a má tolik informací k dispozici. Někdy stačí malá nápověda, jak na to, kde začít s ním tak, že můžete začít své vlastní zkušenosti. Doufejme, že jste dostali, že z výše uvedených tipů.