Fotky Penisu

Naplánujte Si Perfektní Svatbu S Touto Vynikající Radu.

Pokud plánujete svatbu, budete pravděpodobně mít mnoho otázek. Plánování svatby by měla být zábava a stres, měla by být vyhnout. To je důvod, proč doporučení je pomoci při stresu z velký den.

Manželství mezi lidmi různých vyznání jsou běžné v dnešní době, ale to vám pomůže diskutovat o tom, jak to bude mít vliv na vaše manželství, rodiče a děti, než si vzít. Diskutovat o náboženství, s oběma svého budoucího manžela a jejich rodinných příslušníků, takže si můžete vytvořit silný pochopení jejich přesvědčení.

Tanec je velmi významnou součástí vaší svatby, a všechny oči budou na vás! V plánu trvat několik taneční lekce s vaším partnerem a zapůsobit na všechny hosty na svatbě. Naučit tančit na pomalé a rychlé skladby, takže si můžete být připraveni, a bavit se, když ten okamžik přijde.

Týden před svatbou hity, ujistěte se, že vyzkoušet na šaty znovu, takže si můžete udělat nějaké poslední chvíli. Pokud jste se dát na extra váhu, nebo zhubnout v měsíci vedoucí až na vaši svatbu, budete potřebovat, aby se o to postaral.

Když mají venkovní svatbu, na jídlo mohou být výrazně ovlivněny počasím. Pokud plánujete svatbu v horkém počasí, zeptejte se svého kuchaře, pokud mají zkušenosti v sloužící jídlo, když je venku horko. Pokud jídlo nemůže být uchovávány při správné teplotě, vyhnout se potraviny, které mají majonéza a jiné pokrmy, které budou muset být v chladu.

Pokud jste již žít s váš manžel-k-být a opravdu nepotřebujete housewares pro svatební dary, požádat o hotovost. Pokud jste zahrnout roztomilé básni žádá lidi, aby zvážila, že peněžní dar, místo něčeho, co nemůžeš používat, ušetříte jim čas to trvá, aby obchod a pomoc platit za své líbánky!

Nejdůležitější nástroj, který můžete mít ve váš svatební arsenal, je příprava. Ujistěte se, že vaše peněženka obsahuje vše, co byste mohli potřebovat, aby se opravit problémy. Musíte se pokusit myslet na něco, co může jít špatně, nebo že může předvídat potřebovat, jako zrcadlo, takže můžete vidět, jestli se něco uvízl v zubech, rtěnkou, tak, že můžete smrk sami, a možná pár sponkami, aby se uklidnila nějaké nepoddajné vlasy. Co si myslíte, že můžete potřebovat, snažte se udržovat ji v kabelce.

Zjistit, než váš svatební obřad, kdy a kde jste dovoleno, aby se fotografie. Některá místa nebude povolení fotografování s bleskem vůbec, zatímco některé officiants nechci nikomu brát fotografie, zatímco oni jsou provádění obřadu. Pokud zjistíte, že pravidla dopředu můžete naplánovat snímků, které jsou povoleny, aby se předem.

Pro svou první píseň jako pár, použít něco, co je nejen populární, ale má velký význam pro vás a osobu, které máte rádi. Hrát první píseň, kterou jsi někdy tančil nebo píseň, která vám připomíná, že člověk, aby se to nejlepší z tohoto okamžiku.

Teď, že jste se naučili pár věcí, si můžete naplánovat svou svatbu, aniž by jít ven z vaší mysli. Bavte se a vychutnat všechny okamžiky, které vedou na vaši příležitost.