Feromony

Tipy Na Získání co Nejvíce Z Vaší Domácí Hypoteční

To může být těžké přijít na to, všechny vstupy a výstupy z hypotéky. Existuje mnoho věcí, které musíte vědět, než budete žádat o hypotéku. Tento článek má informace, které potřebujete získat kvalitní hypotéky.

Ušetřit dost peněz, aby se platby. Věřitelé mohou přijmout tak málo, jak je 3.5% dolů, ale snažte se, aby větší zálohu. Pokud jste dát dolů 20% z vašeho celkového hypotečního, nebudete muset platit soukromé pojištění hypoték a vaše platby budou nižší. Budete také potřebovat peníze na zaplacení nákladů na uzavření, aplikace, poplatky a další výdaje.

Vyhněte se překrucování čísel na vaší žádosti o půjčku. To není neobvyklé pro lidi, aby zvážila, přeháněl jejich mzdy a další zdroje příjmů pro nárok na větší domácí půjčky. Bohužel, to je považováno za froud. Ve skutečnosti můžete být trestně stíhán, i když se to nezdá jako velká věc.

Vždy si přečtěte drobným písmem před podpisem hypoteční smlouvy. Existuje mnoho věcí, které by mohly být skryté uvnitř smlouvy, které by mohly být méně než ideální. Tato smlouva je důležitá pro vaše finanční budoucnost, takže chcete být jisti, že přesně víte, co podepisujete.

Opravdu myslíte, že o výši dům, který si můžete opravdu dovolit. Banky vám pre-schválené hypotéky, pokud chcete, ale tam může být jiné úvahy, že banka není myšlení. Máte budoucí vzdělávací potřeby? Jsou tam nadcházející cestovní výdaje? Vezměme si tyto při pohledu na váš celkový hypotéky.

Vždy výzkum vaše potenciální věřitele před provedením jakékoli konečné rozhodnutí. Ne dát všechny své důvěry v hypotečního věřitele. Zeptejte se přáteli, rodinou a spolupracovníky, když jim o nich slyšeli. Můžete si najít spoustu informací on-line. Obraťte se na BBB se dozvědět více o společnosti. Nepodepisujte dokumenty, pokud si váš výzkum první.

Vědět, váš hypoteční úrokové sazby typu. Když jste získávání financování bydlení, měli byste pochopit, jak se počítá úrok. Vaše sazba může být pevná nebo může být nastavitelná. S pevnou úrokovou sazbou, vaše platba bude obvykle nemění. Nastavitelné sazby se liší v závislosti na průtoku trhu a jsou proměnné.

Mají silnou pracovní historii, bude jednodušší se kvalifikovat pro domácí hypotéky. Věřitelé chtěli vidět, že jste byli ve stejné práci pro dobrou dlouhou dobu. Kromě toho, oni chtěli vidět nepřetržité zaměstnání alespoň posledních pět nebo více let.

Neměňte finanční instituce nebo přesunout nějaké peníze, když jste v procesu získání půjčky schválené. Pokud tam jsou velké vklady a/nebo peníze, je, že se hodně stěhovali, věřitel bude mít spoustu otázek o tom. Pokud nemáte dobrý důvod pro to, můžete nakonec dostat váš úvěr byl odepřen.

Nemusí pustit na proces nákupu domů, pokud jste právě začali novou práci během posledního roku. Nejlepší domácí hypoteční sazby jít na ty, které byly s firmou již řadu let. Mít práci na krátkou dobu, je chápáno jako riziko, a budete platit za to s vyšší úrokovou sazbou.

Protože hypoteční průmysl není regulována, dostat své úvěr od renomované společnosti. Vyhněte se práci s hypoteční společnost, která je k dispozici pouze pro vás on-line. Je důležité vybrat společnost, která je známá pro vás a kteří vám budou k dispozici. Nepoužívejte služeb hypotečního makléře, který zaznamenává své příjmy nebo výdaje nepřesně.

Nechápu hypoték, které nesou úrokovou sazbu, která je variabilní. Když tam jsou ekonomické změny, to může způsobit zvýšení vaší měsíční splátky hypotéky. To může znamenat, že si již nemohou dovolit svůj dům, který je to, co nechceš, aby se stalo.

Pravděpodobně víte, že byste měli porovnat alespoň tři věřitelé v nakupování v okolí. Don ‘ t skrýt tuto skutečnost od sebe věřitele, když dělá vaše nákupy kolem. Vědí, že jste nakupování v okolí. Být upřímný v dalších nabídek osladit nabídky jakékoliv individuální věřitelé dát. Hrát proti sobě, aby zjistili, kdo opravdu chce vaše podnikání.

Při nakupování pro hypoteční úvěr, zeptejte se, zda rychlost je nastavitelná, nebo fixní. Nastavitelná sazba úvěry mají úrokové sazby, které se mohou značně lišit v průběhu života hypotéky. Také, vaše měsíční splátky bude nikdy být pevné a může zvýšit o stovky dolarů měsíčně. Pokud sazby na půjčky je nastavitelná, zeptejte se, jak a kdy úvěr a sazba se může změnit.

Tyto tipy by měly pomoci vést vás k tomu, aby se řádné finanční rozhodnutí. Když může být zpočátku strach, i nadále učit, až když plně pochopit, co je třeba udělat. Použít to, co jste se právě naučili, jak doplnit to, co už víte, a vy se chystáte najít tento proces snadný.