Excite Man Volume

Zmatená O Kvasinkovou Infekcí? Tyto Tipy vám Mohou Pomoci,

Získání kvasinkové infekce není signál na konci světa. Mnoho lidí věří, že špatná hygiena je příčinou kvasinkových infekcí. I když je to pravda v některých případech, existuje mnoho dalších věcí, které mohou způsobit jim stejně. Pokračujte ve čtení, aby zjistili, co tyto věci jsou.

Vyhýbejte se nošení syntetické, těsně přiléhající oblečení. Oblečení, které je přiléhavé omezuje řádné větrání a pasti vlhkosti a tepla, zejména spodní prádlo. Kvasinky se daří v takové vlhké prostředí. Nosit bavlněné na oblečení, které může trvat ve vlhkosti tak, že není v kontaktu s vaší pokožkou.

Nikdy sedět v mokrých plavkách. Mokré plavky říct vlhkém vaginální oblasti, a to může způsobit kvasinkovou infekci. Ujistěte se, že osušit po koupání, a to vždy změna z obleku, jakmile jste schopni. Zůstat v suchu je skvělý způsob, aby se zabránilo ty nepříjemné kvasinkové infekce.

Pokud jste náchylní k časté kvasinkové infekce, měli byste zvážit doplněk, který obsahuje další prospěšné bakterie. Tyto bakterie rovnováhu vašeho těla dobré a špatné mikroorganismy. Oni jsou často nazývány prebiotika a probiotika v obchodech. Zeptejte se profesionální v obchodě se zdravou výživou, který doporučují, aby vaše rovnováhu těla mikrobiální systém.

Pokud máte kvasinkovou infekci, měli byste se vyhnout douching, na pár týdnů. Budete muset počkat a nechat vaše pochva boj proti kvasinkovou infekci bez mytí z dobré bakterie sprchování. Pokud chcete, aby se svědění a pálení jít pryč, vzít studená koupel.

Pokud trpíte kvasinkovou infekcí, některé změny ve vaší stravě může být užitečné v udržet je na uzdě. Zkuste jíst jogurt s živými kulturami, že bojovat proti droždí. Také, snažte se eliminovat tolik cukru, jak je to možné z vaší stravy, jako cukru bylo prokázáno, že pomáhá droždí růst.

Dostat se ven z vašeho zpocené cvičení oblečení, jak brzy jak je to možné. Propocené oblečení na cvičení, protože tělo musí být vystaveny vlhkém prostředí. Když takové prostředí je přítomen ve vaginální oblasti, výsledkem může být bolestivé a nepříjemné kvasinkové infekce. Přinést změnu oblečení do posilovny, a změnit, jakmile jste schopni.

Zachovat chladnou hlavu. Kvasinky má tendenci se daří v teplém prostředí. Snažte se, aby vaše vaginální oblasti chladné a suché tím, že při dlouhé horké koupele. Také vyhnout se namáčení v horké vany. Když je teplé počasí, být obzvláště vědom oblečení, které nosíte. Nenechte nic nosit příliš těsné, že se bude držet vzduch z chlazení vaší vaginální oblasti.

Pokud máte tendenci se dostat kvasinkovou infekci více než jednou za rok, měli byste zvážit, že změny do vašeho života. Přestat užívat antikoncepci, eliminovat potraviny příliš bohaté na cukr a sacharidů z vaší stravy a zlepšit své hygieny. Naplánovat schůzku se svým lékařem a najít řešení, jak se zbavit vaše infekce pro dobro.

Pití brusinkové šťávy k léčbě kvasinkové infekce. Tato šťáva je ideální pro infekce močových cest problémy, ale to může účinně léčit kvasinkových infekcí. To vám pomůže odplavit bakterie a houby, které způsobují infekce. Pití pár šálků za den, za pár týdnů může pomoci zbavit se nepohodlí a infekce.

Kvasinková infekce v ústech může být děsivé. To se často stává u kojenců, ale může stát u dospělých stejně. Nejlepší způsoby, jak bojovat ústní kvasinková infekce, je vypláchněte ústa s teplou slanou vodou a vyhněte se jíst cukr. Slaná voda bude odplavit některé kvasinky, a ne jíst cukr, bude hladovět droždí.

Doufejme, že máte dostatek informací z tohoto článku, aby se vaše pochva zdravé. Pokud jsou ovlivněny tím, že kvasinková infekce, existuje několik věcí, které lze udělat. Prevence je klíčem, a výše uvedený článek by vám dal více než dost informací, aby kvasinkové infekce pryč.