Eroticky Masazni Olej

Odborné Poradenství Pro Výcvik Vašeho Psa Správný Způsob,

Pes školení je skvělý způsob, jak trávit čas se svým psem, pouto s ním, a mít dobře vychovaný pes z obchodu stejně. Váš pes potřebuje vědět, kdo je šéf v domě, a výcvik psa vytváří skvělé výsledky. Tento článek vám pomůže vybrat ten výcvik psa, který je právě pro vašeho psa.

Klíčem k úspěšné přepravka školení s novou psí je ujistit se, že pochopili, že to je jejich domov. Měli byste si dát jejich jídlo v kleci a nechte dveře otevřené, pokud je čas pro ně k jídlu. Tímto způsobem, váš pes bude spojovat pozitivní věci, s tím, že uvnitř bedny.

Pokud je to možné, umístěte psa bednu vedle postele. Toto je kritický krok ve výuce mu, že je tam, kde ho chceš spát. Vzhledem k tomu, jste stále v dohledu, že není pravděpodobné, že k panice o nutnosti zůstat v bedně po delší dobu.

Před bednění váš pes vždy umožnit jim příležitost k odstranění. Mladých psů, zejména k úlevě od sebe poměrně často. Nemůžete očekávat, že se nesmí močit nebo dokonce i vyprázdnit v bedně, pokud jim nebyla dána příležitost tak učinit před tím, než jsou umístěny v kleci.

Pokud váš jinak dobře vychovaný a čistotný pes začne vystavovat špatné chování, jako je močení v interiéru, vezměte je k veterináři, aby vyloučil jakékoli zdravotní problémy. Mnoho zdravotních problémů může způsobit, že pes jednat out. Netrestejte vašeho nemocného psa ukazuje, že to je špatně, pomůže to.

Ujistěte se, že nejste posílení nežádoucí chování. Nechcete, aby váš pes pamlsky nebo zvláštní pozornosti v průběhu tréninku, pokud nejsou plnění úkolu správně. Pokud ano, pak budou myslet, že jste rádi, a i nadále dělat věci tak, jak jsou jim daří, a nebudou se zlepšovat.

Pokud používáte pamlsky pro pozitivní posilování při výcviku svého psa, ujistěte se, že budete používat střídmě. Pokud pes dostává léčit pokaždé, když to řídí jeden z tvých příkazů se bude učit, že léčí a poslušnosti jít spolu, ne ty a poslušnosti. Jestliže jste přestal dávat dárky v tomto bodě, pes přestane poslouchat.

Každý pes vás přijmout, by měla projít alespoň základní poslušnost třídy s profesionální. Dovednosti se můžete naučit od profesionální kurz bude více než převáží náklady na kurz. Také, samozřejmě, dává vy a váš pes možnost se stýkat s ostatními psy a jejich majitele.

Být konzistentní, když výcvik vašeho psa. Vždy dát příkazy používat stejná slova, stejný tón hlasu. Uvědomit si, že váš pes nebude učit příkazy okamžitě. Budete muset ukázat mu, co chcete. Například, pokud chcete, aby ho naučit, aby odbočit vlevo a vpravo na příkaz při chůzi, musíte říct, “vlevo” nebo “vpravo” při každém kroku. Nakonec, váš pes se dostanete drift!

Někteří psi mají obrovské rezervy energie, která může způsobit, že se pes choval jako blázen celý den. Pro psy, jako je to v oploceném dvoře nebo elektrický obojek plot může být užitečným nástrojem, který umožňuje psa, aby běh kolem v uzavřeném prostoru. Pes bude mít více cvičení a být více uvolněnější, když jde dovnitř.

Skvělý výcvik psů tip je, aby si všichni na stejné stránce. Pokud se snažíte opravit určité chování, nechceš člen rodiny umožňuje, že špatné chování. Tím, že všichni na stejné stránce, váš pes bude mnohem více pravděpodobné, že reagovat na školení.

Zjistit, co motivuje vašeho psa jako výcviková odměna, a uložit ji pro školení získat maximální výsledky. Někteří psi milují šanci, aby žvýkat na speciální pískací hračku nebo míč, zatímco jiní mají rádi určitou značku pamlsky nebo drobné kousky čerstvé pečené kuře. To nikdy neuškodí, pokud pes je trochu hlad, takže dárky se zdají ještě chutnější.

Vždy byste měli vzít svého psa kolem lidí, když jsou to štěně, aby si na ně zvykl. Váš pes musí vědět, jak se chovat kolem jiných psů a lidí, a časté socializace je jediný způsob, jak se naučit tyto dovednosti. To vám pomůže váš pes upravit na nové prostředí lépe, také.

Skvělý trénink návrh je znát speciální péče požadavky potřebné pro psí plemeno vlastníte. Existují plemena, která jsou velmi nízké nároky na údržbu, zatímco jiní mohou vyžadovat týdenní grooming sezení. Pes, který je řádně vyčištěný a upravený je chráněn proti nemoci a je více pohodlné a nekonfliktní.

Dobrý tip je, aby si plemeno psa, který odpovídá vašemu životnímu stylu. Pokud máte děti, budete chtít, plemeno, které je dobré s dětmi. Čivavy se staly velmi populární v průběhu let, a mnoho rodin si je začal kupovat. Nejsou to skvělé s dětmi, nicméně, a mnoho z nich jsou ponechány v útulcích.

Nejlepší způsob, jak nočník vlaku nové štěně, je věnovat pozornost! Udržet vaše štěně, kde ho můžete vidět vždy. Pokud si všimnete ho čichání kolem, nebo začíná kruhu, rychle ho vyzvednout a vzít ho ven. To jsou známky toho, že on je připraven na nočník.

Jedna z prvních věcí naučit svého psa, aby se ti, když volal. Vždy byste měli mít domácího mazlíčka, který se vrátí do své oblasti okamžitě, když jsou povoláni. Této kritické chování by měla být vybudována v krocích tak, že váš pes skončí poslušnost, bez ohledu na rozptýlení kolem. Připomeňme může zachránit psí život jeden den, takže se nemusíte přeskočit na toto školení, i když to může být časově náročné a náročné.

Již bylo zjištěno, že výcvik psa je pozitivní volba pro vašeho psa a vaší rodiny. Každý, kdo miluje psa, který je dobře vychovaný a nebude skok a zničit dům. Pomocí informací v tomto článku, si můžete zvolit výcvik psů metoda, která je ideální pro váš čokl.