Erotické Pomůcky

Kvasinkové Infekce 101: Co Každá Žena Potřebuje Vědět,

Ano, to je velmi pravda, že kvasinková infekce může být nepříjemnou součástí života každé ženy. Problém je, že mnoho žen trpí přes ně, aniž by byl vzdělaný o těchto nepříjemných infekcí. Kvasinkové infekce nejsou složité dozvědět se o, a nejlepší věc, kterou musíte udělat, je vyzbrojit se trochou znalostí.

Jedna z nejčastějších příčin vzniku kvasinkové infekce je praxe sprchování. Vaginální douching podporuje růst kvasinek, protože to může změnit přirozené pH pochvy. Pokud často bitva kvasinkové infekce, to může být problém. Hledat jiné alternativy a ušetřete si nepohodlí!

Jedna z věcí, které budete chtít, aby ujistěte se, že během dne je nosit všechny přírodní oblečení. Snažte se držet převážně na bavlnu a hedvábí, protože tyto materiály mohou pomoci zabránit vlhkosti na těle, oproti jiných materiálů, jako je nylon, který může přinést více vlhkosti.

V případě, že přírodní cesta je nepřináší žádné výsledky, možná budete chtít vzít léky, které zabíjejí infekce zevnitř ven, jako je tetracyklin. Tento lék je poměrně silný, a může pomoci snížit šance na růst a zastavit v jeho stopách, když je vychovává svou ošklivou hlavu.

Drž se dál od sprchování. I když se zdá, že sprchování bude očistit vagínu lepší, toto není ten případ. Pokud se budete snažit to změnit, kvasinkové infekce mají tendenci plodin až více pravidelně. Čištění s vodou a základní mýdlo by mělo stačit.

Některé léky mohou ve skutečnosti zvýšit riziko pro získání kvasinkových infekcí. V nedávné studii, bylo prokázáno, že antibiotika používaná pro infekce močového měchýře zabíjejí nejen škodlivé bakterie, ale i ty užitečné, které pomáhají řídit výrobu droždí. Užívání perorální steroidy a/nebo antikoncepční pilulky může také zvýšit své šance vzniku kvasinkové infekce.

Ujistěte se, že pokud se hodně potíte nebo si zacvičit v posilovně, můžete vždy změnit na čisté, suché oblečení s sebou. Nikdy sedět v propocené sportovní oblečení nebo mokré plavky. Tím, že drží vaše tělo suché a mokré/zpocené oblečení, budete se brání nějaké kvasinkové infekce.

Udržet vaše vaginální oblasti suché a čisté. Kvasinkové infekce jsou více pravděpodobné, že nastat, pokud nemáte. Ujistěte se, že umýt pravidelně. Nosit absorpční kalhotky, jako je bavlna. To vám pomůže udržet vaše vaginální oblasti suché po celý den, čímž se snižuje pravděpodobnost, že budete rozvíjet kvasinkovou infekci.

Pomoci v prevenci kvasinkové infekce, ujistěte se, že nosit bavlněné spodní prádlo. Jiné materiály, jako je nylon a rayon, drží vlhkost, poskytuje ideální prostředí pro kvasinky rostou. Bavlna zůstává sušší, a udržuje vlhkost, čímž se kůže méně citlivé na růst kvasinek.

Stejně jako si může užívat horké koupele, které mohou být příčinou kvasinkové infekce. Organismy, které způsobují kvasinkové infekce dávají přednost teplé, a dokonce i v horkém prostředí. Pokud se chcete vykoupat, zkuste vzít teplou jeden, a ne zůstat tam příliš dlouho.

Hlavní příčinou kvasinkové infekce je způsob, jak utírat, když máte pohyb střev. Když budete utírat zepředu dozadu, přenášíte bakterie z konečníku do pochvy. Tyto bakterie zvýšit své šance vzniku kvasinkové infekce. Vždy utírat zepředu dozadu.

Častou příčinou kvasinkové infekce u ženy je druh kondomu, který nosí při pohlavním styku. Kondomy, které mají mazivo může způsobit, bakterie, které umožňují kvasinkové infekce tvořit. Pokud je to případ pro vás, zkuste použít kondom, který nemá spermicidní lubrikant.

Pokud trpíte kvasinkovou infekcí, některé změny ve vaší stravě může být užitečné v udržet je na uzdě. Zkuste jíst jogurt s živými kulturami, že bojovat proti droždí. Také, snažte se eliminovat tolik cukru, jak je to možné z vaší stravy, jako cukru bylo prokázáno, že pomáhá droždí růst.

Cukr bude palivo vaše kvasinkovou infekci a aby to bylo ještě horší. Pokud jste vyvinuli kvasinková infekce, to je nejlepší, že jste zůstali daleko od jakéhokoli druhu cukru potravin. Nepijte limonády, jíst sladkosti a drž se dál od potravin, příliš bohaté na sacharidy. Dělat zdravé změny do svého jídelníčku bude dělat infekce odezní rychleji.

Pokud máte kvasinkovou infekci, nesnažte se blbec. Blbec může poskytnout dočasnou úlevu od svědění, ale to může narušit přirozené flóry rovnováhu a aby se vaše kvasinkové infekce závažnější. Ujistěte se, že diskutovat o jakékoliv blbec, možná budete chtít použít s vaším lékařem předtím, než dávat to zkusit.

Brát antibiotika s opatrností, pokud jste náchylní k kvasinkových infekcí. Antibiotika jsou nejčastější léky související s příčinou kvasinkové infekce, tak, ujistěte se, že jste opravdu potřebovat léky, nebo riskovat následky. Mají rychle působící lék na ruku pro kvasinkovou infekcí, když někdy budete muset brát antibiotika.

Jak můžete vidět, tento článek obsahoval zajímavé rady, které se týká kvasinkové infekce. Nyní byste měli být lépe vybaveni, aby se s nimi zacházet, pokud se naučíte, že máte jeden. Nemusíte trpět zbytečně. Přemýšlet o informace, které jste se naučili tady, a použít ji na pomoc přijít s otázky, možná budete muset požádat svého lékaře.