Erex24

Nepodaří-Důkaz, Doporučení Pro Jednání S Kvasinkovou Infekcí,

Mnoho žen pochopit, že kvasinkové infekce jsou jen část z toho, že ženské. Málokdo si uvědomit, nicméně, že i člověk může zažít nepříjemné pocity a rozpaky z tohoto nepříjemného stavu. Dámy a pánové podobní, bude potěšením vědět, že existuje mnoho věcí, které můžete udělat, aby vypořádat s kvasinkovou infekcí. Přečtěte si o více informací!

Poraďte se s lékařem. I když je lákavé zkusit počkat, až to přejde, může lékař poskytnout vám potřebné léky a ujistěte se, že tam není vážnější problém. Navštivte svého lékaře, jakmile máte příznaky kvasinkové infekce, a budete se rychleji zotavit.

Jablečný ocet je skvělé ingredience, které můžete použít na pomoc v boji proti příznaky, když už máte kvasinkovou infekci. Pokud budete konzumovat tento produkt, ujistěte se, že jste zřeďte ji silně s vodou, jako byste měli používat pouze jedna čajová lžička na skleničku s.

Kvasinkové infekce mají velkou šanci pěstování ve velmi vlhkém prostředí, takže ujistěte se, že opláchněte všechny mýdlo a suché vaše tělo dobře s ručníkem po sprše. To může pomoci snížit šance na bakterie rostoucí na kůži poté, co jste čistí důkladně.

Drž se dál od všeho, těsný. Těsné spodní prádlo, těsné džíny a těsné punčocháče mohou všichni způsobit nadměrné vlhkosti a pocení. Oni také zvýšit vaše tělesná teplota, což je živnou půdou pro růst bakterií, které mohou vést k kvasinkovou infekci. Místo toho, nosit volné bojové oblečení, když je to vůbec možné.

Nepoužívejte sprcha. I když si možná myslíte douching čistí oblasti, vaše tělo přirozeně vyrovnává sám. Riziko kvasinkové infekce se zvyšuje, čím více budete zasahovat do přirozené rovnováhy, které vaše tělo se snaží udržovat. Místo toho, sprchování, čištění zamořené oblasti mýdlem a teplou vodou.

Pokud rutinní antibiotika téměř vždy vede k infekci pro vás, požádat o předpis pro Diflucan ve stejnou dobu. Tento předpis anti-houbové léky mohou zabránit přemnožení kvasinek, které často dochází, když bakterie ve vašem systému jsou vyhlazeni. Můžete také jíst extra jogurt, zatímco užívání antibiotik.

Nemám sprchu. I když se to může zdát jako “čištění” pochvy by se zabránilo kvasinkové infekce, opak je pravdou. Dobré bakterie je zničena spolu s nějaké špatné bakterie. Vnitřní obložení vaginální stěna je také propláchnout ve sprchování proces. To ponechává své vagíny náchylné k infekcím, a to jak kvasinkové infekce a další.

Jeden tip, který by měla následovat poté, co jdete na záchod, je vždy otřete z přední strany k zadní straně, aby se zabránilo šíření bakterií. Postupujte podle této techniky, aby se zabránilo šíření bakterií, což je jedna z hlavních příčin kvasinkové infekce, které se tvoří ve vašem těle.

Nedávejte žádné vonné produkt v oblasti pochvy. Vonné spreje a mýdla dráždit oblast a zvýšit šance na kvasinkovou infekci. Zkuste použít neparfémované produkty, stejně jako je to možné, jako jsou tampony a hygienické ubrousky. Měli byste se také vyhnout nákupu barevný toaletní papír, jako barviva mohou být nepříjemné.

Udržet vaše vaginální oblasti suché a čisté. Kvasinkové infekce jsou více pravděpodobné, že nastat, pokud nemáte. Ujistěte se, že umýt pravidelně. Nosit absorpční kalhotky, jako je bavlna. To vám pomůže udržet vaše vaginální oblasti suché po celý den, čímž se snižuje pravděpodobnost, že budete rozvíjet kvasinkovou infekci.

Ujistěte se, že jste získali dostatek spánku každou noc. Váš imunitní systém je to, co udržuje růst kvasinek v šachu. Tím, že preventivní opatření, aby se získat dostatek spánku každou noc, jste se nechat vaše imunitního systému dělat svou práci. To znamená, vyhněte se pití žádné kofein nebo cvičení tři hodiny před spaním.

Důležitý tip pro předcházení vzniku kvasinkové infekce je, aby se zabránilo přetrvávající v mokrých plavkách po delší dobu. Tím, že z mokré plavky co nejdříve po plavání, budete mít sílu zbavit kvasinek teplé, vlhké prostředí, ve kterém se daří.

Častou příčinou kvasinkové infekce u ženy je druh kondomu, který nosí při pohlavním styku. Kondomy, které mají mazivo může způsobit, bakterie, které umožňují kvasinkové infekce tvořit. Pokud je to případ pro vás, zkuste použít kondom, který nemá spermicidní lubrikant.

Pokud ani jeden z tipů z tohoto článku přináší úlevu, to bude dobře stojí za váš čas. Doufám, že jsi teď víc věří, že víte, co to znamená dostat přes tento nepříjemný a častý problém. Muž nebo žena, úlevu od příznaků kvasinkové infekce je hned za rohem.