Erex

Unavený Blikající Žlutá Úsměv? Naučte Se, Jak Vybělit Zuby!

Špatná zubní péči a hygienu postupů může vést k překvapivě velké množství neduhy, nemluvě o vážné bolesti a nepohodlí. Tím, že učí, jak správně pečovat o své zuby, můžete se vyhnout mnoho z těchto problémů. Čtení pro tipy a informace o zlepšení své zubní zdraví.

Čistit zuby dvakrát denně, aby se zabránilo zubního kazu. Když kartáč, ujistěte se, že masáž dásní s kartáčkem na zuby a udržet čistit alespoň dvě minuty. Zubní lékaři doporučují dvě minuty za minimální množství času, aby se kartáč, pokud chcete, zdraví zubů a dásní.

Pokud máte pevný čas si čistíte zuby efektivně, měli byste zvážit, jak elektrický zubní kartáček. Tato zařízení jsou velmi efektivní a umožní vám vyčistit si zuby důkladně, aniž by museli čistit energicky. To je vaše nejlepší volba, pokud máte artritidu nebo pokud vaše děti nemají čistit zuby správně.

Ujistěte se, že jste vyčistit svůj jazyk. Mnoho lidí přehlížet jazyk; nicméně, to je velmi důležité, že to zůstane čisté. Existuje mnoho druhů bakterií, které žijí na jazyku. To může přispět ke špatnému dechu a zubnímu kazu.

I když jsou velmi zdravé pro vaše vnitřnosti, kyselé věci, jako jsou pomeranče a pomerančový džus může být brutální na zuby. Kyselé vlastnosti, může nosit pryč životně důležité vrstvu skloviny na povrchu! Vždy, když si potraviny s vysokým obsahem kyselin, být jisti, a štětec, stejně jako brzy, jak je to možné.

Pokud máte těžký čas platit za nezbytné zubní práce, zvažte návštěvu zubní college. Vysokoškoláci v pozdějších fázích jejich přípravy je třeba skutečných lidí pracovat, a oni budou často vykonávají práci za výrazně sníženou cenu. Všichni studenti jsou pod dohledem svých profesorů nebo certifikovaného zubaře, takže si zůstat v bezpečí během svého postupu.

Pokud se chystáte k zubaři dělá starosti, je tu několik věcí, které můžete udělat, aby se zubní péče, které potřebujete. Někteří lékaři doporučují užívat léky proti úzkosti před návštěvami a jsou ochotni předepsat je na vás, pro tento účel. Budete také chtít vybrat zubaře, který je pacientovi se úzkosti pacientů a zvážit, jak oxid dusný léčby, když máte zubní práci.

Když si čistíte zuby, ujistěte se, že používáte měkkou štětinami kartáček na zuby. Můžete být v pokušení zvolit střední nebo tvrdé naježil kartáč. Nicméně, tyto jsou kaše tvrdší na dásně, a může vést ke krvácení. Místo toho použijte měkký štětec a ujistěte se, že čistit zuby alespoň 2 minuty.

Pokud se stěhujete z jednoho zubaře k druhému, aby vaše x-paprsky s vámi. X-paprsky poskytnout cenné informace o své zuby a zubní historie. Mohou pomoci svého nového zubaře vytvořit účinný léčebný plán, který pracuje pro vás. Mnoho zubařů může dokonce e-x-paprsky, takže je pro vás snadné přenést z kanceláře do kanceláře.

Mnoho zubařů doporučit elektrický kartáček na zuby pro všechny své pacienty, hlavně proto, že fungují tak dobře, aniž by museli čistit energicky. Práce může být provedeno rychle, a hlava kartáče je malý, takže to může dostat do všech míst. Nakonec, oni jen dělat lepší práci.

Když si čistíš zuby, není nic špatného s pomocí mátovou produktu. Pokud si opravdu vychutnat chuť, budete více pravděpodobné, aby se nit, a to zaručuje, že budete mít dobré zdraví ústní dutiny. Můžete také použít zubní pasty s příchutí, jak se vám líbí, jak tam jsou teď, skořice, pomeranč a další možnosti na trhu.

Ne vždy začněte kartáčování rutinu tím, že začíná kartáč na stejném místě pokaždé. Vary vaše běžné, a to pomůže zajistit, že nejste skákání na stejných místech pokaždé, když budete čistit. Pokud jste vždy používat stejné rutiny, můžete kartáč příliš těžké na první, a ne dost na konci.

To je velmi důležité čistit si zuby správně a dostatečně dlouhou dobu. Jeden způsob, jak ujistěte se, že jste kartáčování důkladně je použít elektrický kartáček na zuby. Tento typ kartáčku, který daleko předčí manuální zubní kartáček v počtu tahy štětcem za minutu, takže čistí mnohem lépe a rychleji.

Nezapomeňte nit před čištění k odstranění potravin částice, které mohou být v pasti mezi zuby. Pokud máte pevný čas s pravidelné zubní nit, zkuste balíček praktický zubní výběry, které mají nitě zabudovaný. Tato malá zařízení, aby bylo snazší dosáhnout trapné míst v zadní části úst.

Když si čistíte zuby nepoužívejte tvrdý kartáč a ne kartáč příliš tvrdý. Může dojít k poškození dásní po kartáčování příliš nadšeně blízkosti dásně, a to může vést k ustupující dásně. Váš zubař může ukázat vám správný způsob, jak čistit a jak často byste měli čistit.

Pokaždé, když si čistíte zuby, měli byste nit své zuby důkladně. Dentální nití je nejlepší způsob, jak odstranit jídlo z mezi zuby, které se pak výrazně sníží šance, že budete mít dutin. Více často, že si čistíš zuby, tím lepší, zvláště pokud si to po každém jídle.

Zanedbávání ústní hygieny může způsobit mnoho dalších problémů a nákladů. Nejen, že je to škodlivé pro vaše ústa, Vaše celkové zdraví může trpět taky. Po přečtení tohoto článku, měli byste vědět, jak se vyhnout tomuto osudu.