Erektilní Dysfunkce

Kytary A Jak Se Naučit Hrát Jeden Dobře

Pokud jste někdy byli ohromeni tím, co někdo udělal s kytarou, můžete předpokládat, že jsou osobně schopni dělat to sami. Přesto mezi všemi nástroje, kytara je ten, že mnoho lidí se učit sami. Přečtěte si rady, které vám pomohou naučit, jak hrát na kytaru.

Udržet si motivaci. Mnoho lidí si myslí, že se chtějí naučit, jak hrát na kytaru. Oni koupit kytaru, praxe na pár týdnů, pak strčit své nástroje v zadní části skříně, aby sbírat prach. Snažte se udržet sebe nadšený, naučit se hrát. Nikdy nechat se odradit.

Přijít se způsoby, jak zůstat motivovaný. Vytváření krátkodobé i dlouhodobé cíle vám pomohou udržet hraní na kytaru. Ptejte se kolem, jestli někdo víte, by se také chtěli dozvědět, jak hrát, a pak se můžete sejít, aby společně hrát. Dejte si odměnu, když jste hit své cíle. Většina věcí, které jsou stojí za to, nejsou jednoduché, a vy byste měli mít na paměti.

Tlačit se učit nové věci. Mnoho lidí soustředit na jednu věc. Praktikují stejnou píseň, dokud nebudou mít to dokonale. Hrát tu píseň pro své přátele může být působivé jednou, ale budete muset větvit. Nedávejte příliš velký důraz na jednu skladbu. Držet učení a procvičování nové věci.

Pokud jste se rozhodli naučit se na kytaru, ujistěte se, že máte snadný přístup k nástroj. Může být schopen půjčit, nebo si půjčit kytaru, pokud jste schopni koupit jeden za přijatelnou cenu. Pomocí skvělá kytara pomáhá získat co nejlepší zvuk si můžete představit.

Použití tenisový míček, aby se vaše prsty silnější. Zahřát trochu, než své kytarové lekce nebo praxe zasedání tím, že tenisový míček a mačkat to několikrát. To je skvělý způsob, jak pracovat prsty budete muset hrát na kytaru. Tím, mačkání míč, budete, aby vaše prsty dost silný, aby hrát různé akordy.

Pokud chcete hrát na kytaru dobře, musíte cvičit každý den. To je to, jak můžete posílit vaše prsty a trénovat své uši. Čím více budete cvičit, tím více váš prst svaly zvyknout na akordy. Váš mozek si bude pamatovat, co vaše prsty by měly dělat, a to se stane více přirozené.

Naučte se různé podpisy klíče. V každém klíč podpis, tam je základní akord progrese, které se můžete naučit. Když se dostanete obeznámeni s těmito, můžete improvizovat doprovod mnoha populárních písní. To je jeden dobrý způsob, jak začít hrát nějakou pořádnou hudbu a učit se ve stejnou dobu.

Experimentovat s různými styly a různé způsoby, jak hrát na kytaru. Naučte se, jak používat vybrat a jak brnkání prsty. Zahrát jednoduchou píseň v jiné tónině. Zkuste otevřít, pravidelné a speciální ladění. Zkoušet nové věci, bude hrát na kytaru zajímavější a pomůže udržet si motivaci k tréninku.

Pokud se učíte na vlastní pěst, začít se základní akordy. Jednoduché písně použít pouze tři až čtyři akordy. Pokud jste mistr těch, můžete se dostat do složitější akordy. Důležité je mít dobrý základ než pokročíte k dalšímu kroku. To je nejlepší způsob, jak se zlepšit.

Aby se dostat frustrovaný, když začínáte s kytarou, začít se základy. Spíše než skákání do akordů a stupnic, naučit základní části na kytaru, jako je například matice, pražec a most. Své učení nástroj vám dává lepší základ pro vědět, jak hrát.

Pokud jste opravdu zájem o učení se hrát na kytaru, musíte být odhodláni cvičit skoro každý den. Součástí učení se hrát dobře, je zapamatování akordů a stupnic, je schopen se pohybovat z jedné do druhé bez přemýšlení. Tato schopnost může přijít pouze tím, že hodně praxe. Cílem pro nejméně půl hodiny denně, pohybující se na hodiny, jak budete postupovat.

Udržovat pozitivní postoj. Někdy je pozitivní, může mít všechny rozdíl. Ty by mohly být pomalu začíná, ale praxe bude vždy trvat vás dál, než přirozený talent. Nebuďte příliš tvrdý na sebe a nenechte se odradit, pokud si nejste zlepšování rychle. Zjistit, co se vám daří, a chválit sami sebe za to.

Jít do knihovny a půjčit kytaru, hudební knihy. To je dobrý způsob, jak získat různé druhy hudby do praxe, aniž by utrácet peníze. Hudební listy mohou být drahé. Půjčky hudbu z knihovny je perfektní odpověď pro rozpočet smýšlející. Ušetřené peníze mohou být použity na kytaru příslušenství.

Tím, že teď víte něco více o učení se hrát na kytaru. Použijte tuto radu právě teď, s vaší aktuální kytaru, nebo ten, který jste aspirovat na vlastní. Po krátké době, můžete si zahrát pár písní.