Erektilní Dysfunkce Léky

Aby Vaše Podnikání Stojí Od Zbytku Pomocí Facebook Marketing

Je téměř jisté, že máte příbuzné, kteří používají Facebook. Nejvíce lidé používají Facebook, aby zůstali v kontaktu s přáteli a rodinou. Potřebujete zjistit, pokud vaše zákaznické základny používá Facebook. Pokračujte ve čtení se dozvědět více o Facebook marketingu a jak vytvořit silnou přítomnost na této platformě.

Pokud používáte karty jako součást své marketingové kampaně, ujistěte se, že nejdůležitější záložky jsou v přední části seznamu. Pod záložkami je uveden odkaz “Upravit”, můžete kliknout na to a pak změnit pořadí karet, že umístí své nejdůležitější karty, jako jsou Propagační akce, na přední straně.

Pokud máte potíže s získání stoupenců, můžete nabídnout sázky na oplátku za své “Jako”. Jen místo loterie v záložce na vaše firemní stránky a nechat si je naplnit to s jejich e-mailovou adresu, s uvedením, že pouze ti, kteří mají Rádi vaše stránky budou způsobilé pro soutěže.

Zábavný a snadný způsob, jak dostat následovníků na váš Facebook business stránku je vytvoření soutěže. Věrní následovníci budou sdílet své soutěže vstupu s jejich vlastní následovníky a šířit slovo rychle. Cena nemusí to být nic velkého, vzorek produktu nebo malé peněžní odměna může být dost, aby šířit slovo.

Nikdy se nehádej s členem vašeho fanouškovskou základnu. Tam může být někteří lidé, kteří nemají rádi váš produkt, a oni by mohli říci, negativní věci. Zachovat chladnou hlavu v takové situaci. Způsob, jak zvládnout to dá lidem dobrou představu o tom, jaké to je, aby s vámi obchodovat.

Pravidelné příspěvky na vaší Facebook stránce. Nastavení stránky, uvedení v několika příspěvcích na první den, a pak ignorovat stránky pro příštích několik měsíců bude dělat nic pro zlepšení vašeho podnikání. Nastavit rozvrh pro vysílání, která splňuje vaše obchodní účel pro Facebook stránku, a držet se ho.

Nemusíte stavět žádné aplikace na Facebook, které vyžadují více než tři nebo čtyři kroky, jak začít. Složitější to je, tím méně pravděpodobné, že lidé chtějí, aby se s tím vyrovnat. Pokud někdo může použít jeden z vašich aplikací hned, budou s větší pravděpodobností se přihlásit.

Skutečné zdroje, které musí být přiděleny k Facebook marketing. Marketing na Facebook není dort chůze. Ujistěte se, že máte spoustu času na Facebook marketing a zvážit pronájem někoho, s sociální média marketing zkušenosti, které vám pomohou s tímto projektem. Pronájem někdo může být nejlepší sázka.

Jedním z nejtěžších problémů, nový Facebook marketingu čelí, je, že počáteční impuls, aby se ze země. Můžete začít tím, že umístí Facebook tlačítka na vaše webové stránky. To pomáhá potenciálních zákazníků a fanoušků připojit se k vašemu podniku, a poskytuje méně dotěrný druh marketingu. Když fanoušci “, jako” podnikání přes Facebook, můžete je aktualizovat na to, co se děje ve vašem podnikání snadno.

Nezapomeňte na podporu své Facebook stránce, prostřednictvím offline kanálů. Existuje mnoho míst, které můžete probudit zájem o vaše Facebook stránky, včetně tisku reklamy, na své vizitky, na direct mailing kusů, a to i na svých výlohách! Můžete chytit mnoho nových Facebook fanoušci tímto způsobem.

Musíte si uvědomit, že počet účastníků není nutně dobrým indikátorem toho, jak úspěšná je vaše kampaň v té době. Hlavní prioritou by měly být ty lidi, kteří jsou buď chystáte koupit vaše zboží nebo předat vaše obchodní údaje ke své rodině a přátelům. Můžete se podívat na míru konverze vaše stránky, pokud chcete získat lepší představu o úspěšnosti vaší kampaně.

Myslíte, že o Facebook dohazování jako způsob, jak na trh svou značku. To vám pomůže zvýšit návštěvnost a přivést lidi dohromady. Využít této příležitosti. Vytváříte vynikající příběh, že tito dva lidé mohou předat, a nejlepší část je, že vaše společnost je přímo zapojen. To je vynikající Facebook propagace.

Je těžké určit určena tón příspěvku, tak faktorem, který ve všech časech. Pokud je váš styl psaní vypadá jako bota, je to polibek smrti, jako váš následovník počítat, bude klesat jako skála.

Obsahovat vaše loga ve vaší profilové fotografie na váš Facebook business stránku. Nezmění se to příliš často, jak to je, co vaši fanoušci budou spojovat s vaší značkou, tedy zvýraznění své příspěvky v jejich news feed. Pokud jste neustále měnit, mohou se stát zmatený a ignorovat vaše příspěvky.

Si tváře, aby vaše značka aktivní na Facebook. Víš, že sociální média má “tvář” v názvu, ne? Facebook je opravdu o budování vztahů, a je těžké budovat vztahy kolem korporace nebo anonymní značky. Pokud přidáte některé tváře a jména do mix, to může udělat hodně pro budování značky zapojení mezi své fanoušky.

Vytvořit více verzí reklamy. Budete chtít vyzkoušet alespoň tři reklamy se dozvíte, co se chystá udělat. Variace text, obrázek a název by měl být testován. Také se nezapomeňte otočit vaše reklamy, takže jsou vidět různé lidi v různých dobách a na různých místech stránky.

Budete pravděpodobně používat Facebook a máte docela dobrou představu o tom, co zákazník chce. Jednoduše použijte rady v tomto kusu v kombinaci s vaší stávající dovednosti, aby se vytvořit skutečně působivá kampaň. Výše zisku je přímo závislá na množství úsilí, které provedete.