Erekce

Přečtěte si O tom, Jak Získat Pomoc HVAC, co Potřebujete

Udržet domácí pohodě v létě a teplo v zimě, je jedním z nejvíce základních povinností majitele domu. Znát správnou osobu, aby hovor v případě selhání zařízení je nezbytné pro pobyt pohodlné na celoroční bázi. Při čtení materiálu níže, tam by nikdy neměly být žádné pochybnosti o tom, co kroky, aby se.

Ujistěte se, že dostat každý citát nebo odhad v písemné formě. Budete mít žádný postih na ústní dohodu, tak písemná smlouva je nutností. To vám umožní sledovat, jestli se něco pokazí, nebo ne dostat to, co jsi slíbil, chrání vás od pochybných dodavatelů.

Každé jaro byste měli vyčistit cívky a lopatky ventilátoru na chladič ventilátor. Dříve než tak učiníte, vypněte napájení, aby zajistily, že žádný z dílů se bude pohybovat, když budete pracovat na to. Poté, co jste zapnuli napájení, můžete jednoduše odstranit grilu a lopatky provést jemné čištění.

Ujistěte se, že váš dodavatel poskytuje posouzení domů. Ne každý HVAC řešení pro každého. Váš domov může mít zvláštní potřeby pro vytápění a chlazení. Váš dodavatel by měl udělat procházku kolem vašeho prostoru soudit, co je nejlepší. V případě, že nejsou ujistěte se, že požádat o jednu.

Když jste již používáte venkovní klimatizační jednotky, ujistěte se, že chránit ji s těsným krytem. To bude držet je bez nečistot, mráz a sníh tak, že budete mít pracovní jednotku, když přijde jaro, a jste připraveni odhalit a použít ji znovu.

Kdykoli je to možné, zkuste odstín kompresorové jednotky mimo. Vzduch, který je v místě, které je ve stínu, je obvykle pět až šest stupňů chladnější než okolní vzduch. Klimatizační jednotka bude až o deset procent více efektivní, pokud je správně zastíněné během letních měsíců.

Podívejte se na velikosti kalkulačky na základě klimatizace budete muset přijít na to, jak velké jednotky, které potřebujete ve vaší domácnosti. Pokud uděláte chybu nákupem jednotku, která je příliš velký, bude to v pohodě efektivně. Podívejte se na příručce pro více informací.

Správa tepelného toku do vašeho domova s okna krytiny, aby pomohli váš systém HVAC. V teplejších měsících, použijte závěsy, záclony a rolety blokovat sunward čelí windows udržet teplo od budování přes skleníkový efekt. Případně, ujistěte se, že osvětlené jsou okna nechat světlo a teplo během chladnějších měsíců.

Udržujte své kondenzátory zdarma okolních překážek. Udržet rostliny, oplocení, dokonce i keře zpátky a pryč z jednotky. Dvě nohy je dobrá minimální vzdálenost je třeba mít z čehokoliv, včetně stěn, ale čím více prostoru dáte to dýchat, tím lépe to bude fungovat a je méně pravděpodobné, že bude selhání.

Získat odhad, než souhlasit, že mají nějakou práci na vašem systému HVAC jednotky. To vám pomůže udržet si od bytí překvapen účet na konci. Jakékoliv seriózní technik by měl být schopen podívat se na svou jednotku, určit problém a dá vám odhad, kolik to bude stát to opravit.

Zvažte okenní klimatizační pro váš domov, pokud uvažujete o instalaci centrální jednotky. Myslíte si opravdu potřebujete k pohodě vaší kuchyně přes noc? Máte více pater pouze s jedním bydlení ložnice? Efektivně a levně v pohodě jen tam, kde jsou lidé ve skutečnosti zůstat, okenní jednotky jsou skvělou volbou.

Před tím, než někdo nainstalovat nový systém HVAC nebo zachovat nebo opravit vaše, ujistěte se, že jsou pojištěni. Mít někoho, kdo je pojištěný práce na vašem systému, bude vás ujistit, že pokud se něco stane, zatímco oni pracují doma, jsou finančně pokryta a nebude zodpovědný.

Pokud nechcete instalovat potrubí ve vaší domácnosti, zvažte mini-split systém místo toho. Pracují tvořit venku, který umožňuje celý váš domov v pohodě bez centrální klimatizace. To vám umožní vychutnat si všechny vaše vnitřní prostor, v pohodě, pohodlné způsob, jak celé léto.

Některé úkoly jsou více kritické pro efektivní chod domácnosti, než se zajistí, že systém HVAC je až na par. Všichni udržet v pohodlné bez ohledu na to, co počasí dělá je základní povinností každého majitele domu. Do dbát pokynů prezentovány ve výše uvedeném kusu, může tento proces jednodušší, než kdy předtím.