Erekce Penisu

Hledáte Informace O Ekzém? Podívejte Se Na Tyto Tipy!

Nikdy nechcete, ekzém mít kontrolu nad svým životem. Někteří lidé mají ekzém najít zmrzačení do určité míry, ale nemusí být jako oni. Začnete účtovat právě teď a dozvědět se, jak lidé na celém světě se zabývají jejich ekzém. Tento článek nabízí tipy na manipulaci ekzém, které budete moci okamžitě použít.

Ujistěte se, že používat opalovací krém, který je PABA-zdarma. To je složka, která má pověst dělat ekzém horší. Také, ujistěte se, podívejte se na seznam složek pro všechny ostatní věci, které mohou dráždit kůži. Pokud zjistíte, že vaše hledání bylo skličující, zvažte rozhovor se svým lékařem o normativní možnost.

Snažte se být vědomi toho, něco, co spouští vaše ekzém. Flare ups ekzému může být zvláště nepříjemné. Je důležité vědět, co dělá váš ekzém ještě horší. Udělat vonné mýdla nebo krémy zhoršit kůži? Poznamenejte si cokoliv, co způsobí, že váš ekzém světlice-up, a aby se bod, aby se zabránilo to.

Pokud je vzduch v místnosti je příliš suchý, to může způsobit ekzém. Proto, zvlhčovače vzduchu, je často důležitým doplňkem ekzém trpícího doma. Zvážit, které místnosti trávíte nejvíce času a umístěte zvlhčovač vzduchu. Měli byste pozorovat rozdíl v kůži.

Ne poškrábání ekzém. Je těžké odolat, protože ekzém je svědivé kožní onemocnění, ale škrábat je to ještě horší. Můžete zvýšit svědění, poškodit kůži a zvýšit riziko vzniku infekce. Zkuste udržet pokožku hydratovanou, koupání pravidelně a s použitím studené obklady na zmírnění svědění.

Zkuste, aby se zabránilo přijímání horké koupele a sprchy. Extrémní teploty vody, může skutečně způsobit ekzém vzplanutí-up. Vlhkost a pára může také suchou kůži, které mohou dělat ekzém nepříjemné. Zkuste použít vodu, která je teplota v místnosti, kdykoliv se budete sprchovat nebo koupat.

Pomoci zabránit vzplanutí ekzému tím, že udržuje pokožku hydratovanou. Hydratovaná pokožka zůstává pružná, měkká, nepraská tolik. Pokud nemáte nějaké neparfémované hydratační, pak vazelína je skvělá náhrada. Některé vonné látky a chemické látky bude dělat opak toho, uklidňující pokožku, místo toho dělat stav horší.

Hydratuje pokožku ihned po koupeli. Použití krém na kůži brzy po koupeli pomáhá uzamknout v vlhkost a brání vaši pleť před vysycháním příliš mnoho. Pro nejlepší výsledky, použít intenzivní hydratační krém, který neobsahuje přidané parfémy nebo barviva, které mohou vyschnout kůži ještě víc.

Máte dítě, které má ekzém? I když jste se snažili, aby dítě před poškrábáním oblasti kůže, které svědí, to ještě stane. K minimalizaci výše škody, když oni podlehnout svědění/scratch cyklu, aby se vaše dítě nehty připnutý krátký. Aby se zabránilo jejich poškození, poškrábání během spánku, pokrýt jejich ruce s měkkým, bavlněné rukavice.

Místo škrábání, zkuste pomocí ledu se ochladit svědění oblastí. Můžete získat levnou gel obklad a držet ji v mrazáku. Vem si to a držet to svědí, kdykoli budete potřebovat. Udržet suché žínku ve vaší kabelce nebo kapse za všech okolností. Pokud se stanete velmi svědí daleko od domova, namočte hadřík ve studené vodě. Držet ji na svědivá oblast.

Udělat dobré využití krémy obsahující hydrokortizon. 1% roztok pomůže zmírnit svědění. Můžete použít tento typ přípravy dvakrát nebo třikrát denně po dobu jednoho týdne. Dávejte pozor, abyste nadužívání, protože to je steroid. Použití pro příliš dlouho, by mohlo být nebezpečné.

Pokud trpíte ekzém, vzít bělidlo vana! To může znít jako absurdní nápad, ale to může pomoci zabránit velké problémy. S ekzémy zvyšuje vaše šance na rozvoj bakteriální infekce a bělidlo může zabít bakterie. Používat tento lék, jednoduše přidejte půl šálku bělidla na koupel dvakrát týdně ve vlažné vodě. Sedět v ní asi pět minut a pak se sprchovat jako obvykle.

Mít svého lékaře udělat nějaké testy, aby identifikovat případné alergie, které můžete mít. Je možné, že ekzém je alergickou reakci na produkty, jako jsou lepek, arašídy, sóju nebo mléčné výrobky. Tyto jsou běžné alergeny, a je to dobrý nápad, aby se jim vyhnout. Přidat uklidňující látky, jako je vitamin a a vitamin D, rybí tuk, kokosový olej a rybí olej do svého jídelníčku.

Když budete koupat nebo sprcha, ujistěte se, že vyhnout se extrémům. Voda, která je příliš horká nebo příliš studená bude dráždit kůži. Teplá voda má tendenci, aby se zbavily veškeré vlhkosti z kůže, a může zhoršit vaše příznaky. Nastavte teplotu vody na příjemnou, uklidňující úrovni, aby se zabránilo vysychání kůže.

Možná zjistíte, že gumové rukavice nebo latexové rukavice mohou být dráždivé pro kůži. Ve skutečnosti, mnoho lidí jsou alergičtí na latex, který vedl k rukavice jsou vyrobeny, které jsou latex zdarma. Takže když budete muset nosit ochranné hřebíček, investovat do některých vinyl ty, jak snížit riziko podráždění.

Některé potraviny, které jíte může způsobit ekzém vzplanutí-up. Nicméně, to je někdy těžké přijít na to, které potraviny jsou příčinou vašeho flare-ups. Proto, to je dobrý nápad, jak udržet potraviny deník. Dokument každé jídlo budete konzumovat každý den, takže si můžete najít model, které potraviny způsobit vzplanutí.

Nyní můžete ovládat ekzém, místo naopak. Můžete držet je od stávat se příliš mnoho zájmu. Pomocí těchto tipů pro lepší zítřek. Řešit vaše problémy dnes mají velkou budoucnost.