Erekce Léky

Vaše One Stop Pro Všechny Vaše Psy Otázky,

Váš pes může poškrábat jeho misce, pokud chce jídlo. Psi, kteří potřebují k odstranění se často škrábat na dveře. Když psa chcete, pozornost, mohou zírat na vás s touhou, smutné psí oči. To není snadné pochopit potřeby vašeho psa po celou dobu, ale tento článek bude dělat to jednodušší.

Buďte opatrní s vaším psem kolem Vánoc, mnoho nebezpečí číhají těsně pod slavnostní atmosféru. Například, elektrické akordy jsou obvykle rozházené během prázdnin, a psi často žvýkat na ně, vytváří elektrické nebezpečí. Psi mohou být v pokušení jíst ozdoby na stromeček. Oni mohou také být v pokušení tím, stromu, vody, které mohou být toxické.

Vždy dát svého psa dostatek pozornosti a náklonnost. Když se váš pes chová správně, ujistěte se, že necháte psa, vím, že jsi šťastná, a dát jim lásku. To pomůže posílit dobré chování a pes bude snažit chovat se tímto způsobem za pozitivní pozornost..

Při poskytování svého psa vykoupat, ujistěte se, že jste jen dát na šampon, který je určen pro špičáky. Pomocí vlažné vody, celé tělo mokré a pak začít použití šamponu na jejich tvář, pracovní cestu dolů své tělo. Počkejte několik minut, a pak vzít žínku a otřete pěnu z vašeho domácího mazlíčka tvář. Smýt zbytek šamponu, stejně.

To je důležité pro vás vzít svého psa k veterináři na poměrně pravidelně. Stejně jako lidé, psi mohou vyvinout zdravotní problémy, jako jsou bolesti zubů, artritida a přibývání na váze. Nemusíte čekat, až si myslíte, že váš pes je nemocný, než s ním být viděn.

Mějte svého psa na zdravou váhu. Spousta psů trpí nadváhou, a stejně jako lidé, to může vést k zdravotní problémy. Lidé mají tendenci překrmovat své psy, a mnoho také krmit zbytky od stolu. Pes nepotřebuje tolik kalorií, jak si většina lidí myslí; poraďte se se svým veterinářem o tom, jak moc jste ho měli krmit každý den, a jaké potraviny je nejvhodnější. Veterinář vám poradí, na základě jeho velikosti, věku a životním stylu.

Vytvořit svůj vlastní psí sušenky poskytnout váš milovaný psí s nejzdravější dobroty. Většina komerčních produktů jsou načteny s chemickými látkami, které nejsou dobré pro psy, a to navzdory přidávání chuť a aroma. Používají kvalitní suroviny a říct, váš pes, co děláte v kuchyni! Dostat ho všichni rádi, a nechat ho ochutnat-test, jakmile oni jsou v pohodě.

Nastavit vet zkontrolovat, pro nového psa. To by mělo být jedním z prvních věcí, které budete navštěvovat, když jste přinést domů nového mazlíčka. Veterinární lékař nastaví psa s řádné očkování a dát to rutinní zdravotní prohlídku. Také poraďte se se svým veterináře o získání psa spayed nebo kastrovaný – tam jsou už příliš mnoho psů v útulcích, a opravdu se nechci přidat k problému.

Výcvik psů vyžaduje, abyste byli konzistentní. Jakmile se rozhodnete, že chcete vytvořit pravidlo pro vašeho psa, nedělají žádné výjimky. Ujistěte se, že každý doma pomáhá prosazovat právní a povzbudit své hosty, ať váš pes skočit na nich nebo uznat váš pes, když štěká.

Budete muset ujistěte se, že váš pes může chodit na vodítku. Měli by chodit po vašem boku, místo za nebo před vámi, a oni musí reagovat na “patu.” To bude držet ho v bezpečí, a to bude dělat procházky mnohem příjemnější. Tento příkaz bude velmi užitečné, pokud budete chodit svého psa při zachování velmi volné vodítko.

Váš pes by neměl být sám celý den venku. I když se to stane docela často, pes potřebuje interakce během dne. Zvláště pokud je to jen jeden pes, to může být velmi osamělý. Mějte na paměti, že váš pes může také onemocnět, pokud se počasí je příliš chladno, nebo vlhko.

Pokud se snažíte rozbít jeden z vašeho psa nežádoucí návyky, ujistěte se, že jste pochopili, že to se nestane přes noc. Lámání zvyk vyžaduje čas a trpělivost. Nenechte se odradit a vzdát se, pokud to vypadá, že vaše štěně není pokrok. Udržet se na to a možná zkuste změnit svůj přístup k tréninku. Někdy to může být zvýšení, které váš pes potřebuje.

Ujistěte se, že můžete dostat svého psa tím, že zajistí, že nesou nějaký druh identifikace. To je obvykle obojek s visačkou na to. Tento tag musí obsahovat všechny relevantní kontaktní údaje a jméno vašeho psa. Můžete také chtít nainstalovat mikro-čipu do vašeho psa.

Pokud váš pes dělá nepořádek v domě nebo žvýká, když jste pryč, zvažte, přepravka školení. Přepravka školení zahrnuje poskytování vašeho domácího mazlíčka s vhodnou velikosti bednu,zůstat v zatímco jste pryč z domu. To může udržet vašeho domácího mazlíčka, a věci v bezpečí. Jen ujistěte se, že nikdy ho opustit v bedně po velmi dlouhý době.

Pokud máte nového psa v domě, být opatrný s tím, kolik svobody jste mu nebo jí zpočátku. Svobodu mít přístup do všech oblastí vašeho domova, musí být vydělal. Pokud dovolíte, aby váš mazlíček pohybovat příliš brzy, budete muset vypořádat s poškozený nábytek a další otázky. Používat dítě brány, aby pomohl omezit vašeho psa pohyby, a dům ho do přiměřeně velké bedny, když nemůžete sledovat ho.

Mnoho lidí říká, že to je docela snadné pochopit, jak pes je pocit výrazy na tváři, což je pravda, pokud jste byli kolem nich na dlouhou dobu. Po přečtení tohoto, můžete pochopit, hodně se více o svého psa, než to, co mu tělo říká. Váš pes je bude milovat, protože to.