Erefit

Dozvědět se Fakta O osvobození Od Úzkosti

Každý, kdo prožívá úzkost v určitém okamžiku v jejich životě. To může být normální reakce v určitých situacích. Ale pro mnoho lidí, úzkost převzal jejich životy a oloupil je o schopnost užívat si života, nebo zkoušet nové věci. Pokud máte co do činění s konstantní úzkosti, pak je tento článek vám může pomoci získat kontrolu nad úzkost a vrátit se do jistější stav mysli.

Naučte se, jak se rozptýlit. Jakmile máte pocit, úzkost začíná zahltit vás, najít něco, co nabízí rozptýlení. Ujistěte se, že je to něco, co vyžaduje hodně koncentrace nebo energie, jako je obtížné puzzle nebo svižné cvičení. Tím, že se soustředí na něco jiného, než úzkost, zjistíte, že to zmizí docela rychle.

Když úzkost je stále lepší z vás, získat nějaké cvičení. Cvičení zvyšuje hladiny chemických látek v mozku, jako je serotonin a dopamin, které vám pomohou cítit šťastnější a uvolněnější. Fyzická aktivita může také být velký stres odlehčovací, a snižuje stres může jistě mít pozitivní dopad na hladinu úzkosti.

Meditujte ráno. Každé ráno, vezměte patnáct minut pro sebe. Najít pohodlnou židli a zavřete oči. Zkuste se soustředit na relaxační obrazu, jako jsou mírové scéna, nebo tvář milovaného člověka. Pokud dotěrné myšlenky začít zadávat své hlavy, opakujte mantru znova a znova, jako například “jsem klidný”.

Úzkost je škodlivé pro vaše zdraví a vaše pravidelné zdravotní by mělo vždy zahrnovat způsoby, jak snížit svou denní dávku úzkosti pocity. Zrušil několik minut každý den, které mohou být použity, aby se starat o své vlastní blaho. Zaměření této době by měla dělat něco, co vám dává radost.

Soda je jedním z nejhorších věcí, které můžete pít v průběhu dne ang byste se měli vyhnout tento nápoj za každou cenu. Soda obsahuje hodně cukru a kofeinu, které mohou zhoršit vaši náladu a vysychat vaše tělo základních živin, což způsobuje stále více napětí a úzkosti.

Pokud jste trpí úzkostí, zkuste své nejlepší, aby přestali kouřit, jakmile je to možné. Kouření snižuje funkčnost mnoha různých orgánů v těle, že jste v pozici, kde může být více zdůraznil, než je obvyklé. Odvykání kouření může osvěžit vaše tělo a zvýší váš celkový pohled na život.

Skvělý způsob zvládání úzkosti je, aby se zapojily do intenzivní fyzické aktivity. Pokud stresových situacích začne dostat lepší z vás, že se vydáte na trochu mírné cvičení může způsobit fyziologické uvolnění dobrý pocit chemických látek do krevního oběhu. Toto, podle pořadí, způsobí, že pocit štěstí a uvolnění, aby se držet v žádném okamžiku.

Pokud máte pevný čas odpočinku a kácení závodní myšlenky, když se snažíte spát, zkuste udržet deník nebo deník. Strávit trochu, když mluví o své úzkosti, ve svém psaní je skvělý způsob, jak nechat jít, takže můžete přestat přemýšlet o nich tolik. Ve zvyku psát každou noc, pokud potřebujete.

Udělat nějaký čas na seznamu vše, co přispívá ke stresu. Samostatný seznam do dvou sloupců. Jeden je pro stres, problémy, které můžete opravit nebo vyřešit, druhý je pro ty, mimo vaši kontrolu. Zaměřit se na změny, které můžete udělat, a nechat ty, které nemůžete jít.

To se může zdát divné, ale dělá legrační tance, nebo se fackovat může rozptýlit vás. Pokud můžete smát a relaxovat, pak se můžete zastavit úzkost z pěstování. Dělat, co je nezbytné a co jste schopni udělat ve svém současném okolí.

Jak již víte, každý, kdo prožívá úzkost v určitém okamžiku v jejich životě. To může být naprosto normální reakce na stresující situaci, ale pokud je vaše úzkost je přebírá vše, co ve vašem životě a odchodu jste schopni vyrovnat, pak použijte informace a metody z článku výše, aby vám pomůže kontrolovat úroveň stresu a získat vaši důvěru v jednání s životem.