Dospívání U Chlapců

Všechno, co Jste Kdy chtěli Vědět O Osobních Financích,

Zájem o učení, jak řídit finance? No, nebude to na dlouho. Obsah tento článek se bude týkat některé základy o tom, jak spravovat své finance. Přečíst obsah důkladně a podívejte se, co můžete udělat, takže nemusíte mít strach o finance déle.

Vaše osobní finance je velmi důležité. Ujistěte se, že můžete skončit s více peněz, pak jste začali. To je velmi běžné pro lidi utrácet, a než si uvědomí, co se děje, že skončí s horou dluhů. Takže ujistěte se, že jste uvedení ve více než užíváte.

Držet krok s vašimi účty mají lepší osobní finance. Mnohokrát lidé budou platit část zákona, a to dává společnosti schopnost připínáček na drahé poplatky za pozdní. Tím, že platí své účty na čas, to může skutečně přinést své kreditní skóre, a dát pár dolarů navíc v kapse na konci.

Nekupujte prodloužené záruky na výrobky. Pokud se váš výrobek již přichází s záruka, že je více než pravděpodobné, že když se něco rozbije. Rozšířené záruky jsou v podstatě jen obrovský zisk, takže nástroj pro podnikání. Nedávejte jim více peněz pro žádný důvod.

Zlepšit své osobní finance návyky, splatit své dluhy, jakmile je to možné. Výše úroků z úvěrů je velmi vysoká, a čím déle budete mít splácet, tím více budete platit v zájmu. Kromě toho, měli byste se vždy platit více, než minimum, které je způsobeno na vaší půjčky nebo kreditní karty.

I přesto, balená voda se může zdát jako zanedbatelné náklady, když si jej koupit jednotlivě, bude to přidat až v průběhu času. Namísto nákupu balenou vodu každý den, investice do vodního filtru. To vám umožní vytvořit voda, která má stejnou chuť jako balenou, na málo k žádné náklady.

Deník výdajů. Sledovat každý dolar, který strávíte. To vám pomůže zjistit přesně, kde se vaše peníze jdou. Tímto způsobem, můžete upravit své výdaje, jak je potřeba. Deník se budete zodpovídat sami, za každý nákup, které provedete, stejně jako vám pomůže sledovat vaše výdaje chování v průběhu času.

Nenechte získat kreditní kartu, dokud jste obeznámeni s jeho podmínkami. Společnosti vydávající kreditní karty, ne vždy vám důležité informace, pokud jde o jejich politiky a poplatky. Ujistěte se, že číst všechny dokumenty pečlivě před podpisem na kreditní kartu. Zeptejte člena rodiny nebo přítele, pokud nevíte, co pojmy znamenají.

Ve snaze ušetřit peníze každý měsíc, se přihlásit za zbytečné služby pro volný čas. Bude to jen skončí vás to stálo peníze a více stresu. Například, pokud nechcete sledovat všechny vaše kabelové programy, myslím, že stále menší balíček. Pokud nechcete použít všechny své minut mobilní telefon, myslím, že stačí menší plán.

Můžete jíst docela levně v restauracích rychlého občerstvení. To není vždycky nejzdravější jídlo, ale někdy, když jste opravdu na mizině, můžete si koupit slušný sendvič nebo misku chili na fast food místo pro zhruba dolar. Pokud máte peníze koupit své potraviny v množství, nákup potravin z fast food restaurací je levnější, než můžete udělat to doma!

Nenechte si zaplatit profesionální dělat domácí zlepšení, pokud můžete to udělat sami! Existuje široká škála dostupných zdrojů, které bude poskytovat konkrétní kroky je třeba podniknout, aby dokončit nezbytné domácí zlepšení.

Číst knihy o osobní finance, a aby se bod, aby se to důsledně. Motivační knihy o osobních financí, aby vás na vašich prstech a napomoci tomu, aby vám dělat velké pokroky v tomto oddělení. Dave Ramsey má některé opravdu skvělé knihy, a já rozhodně doporučuji jeho knihu “Finanční Klid.” Je to skvělé čtení!

Osobní finance by měly být předmětem jsi mistr v teď. Nemáte pocit, že můžete dát někdo radu, jak spravovat své osobní finance? No, měli byste se cítit jako, že, a co je opravdu skvělé je, že je to znalosti, které můžete přenést na další lidi. Ujistěte se, že šířit dobré slovo a pomoc nejen sebe, ale pomozte jiným spravovat své finance, jako.