Cviky Na Zvetseni Udu

Jak Vycvičit Nově Adoped Pes

Hledáte, aby se stal vlastníkem psa? Nebo už máte psa? Každý, kdo se interst u psů by měl vědět, co to znamená být zodpovědný majitel. Následující informace vám mohou pomoci, když jde o nejlepší přítel člověka. Pokračujte ve čtení se dozvědět více o psy jako domácí mazlíčci.

Protože psi nemohou mluvit, je důležité, aby naučit se jejich non-verbální narážky. Pokud váš pes se bojí, nebo se stydí, ne na tom, že jsou vzájemně propojeny. To může způsobit člověka, nebo jiné psí, aby si trochu. Dávejte pozor na držení těla psů a nechte je, aby jejich čas.

Pokud si všimnete, váš pes dostane suchá kůže v zimě, budete pravděpodobně potřebovat, aby ho čistit, nebo jí častěji. Pokud tak učiníte, bude zbavit se staré srsti a pomoci dostat jejich olej žlázy pracovat správně. Zkuste kartáčování jednou ráno a jednou večer, uvidíme, jestli to dělá rozdíl pro vašeho domácího mazlíčka.

Vyhýbat se otázkám žárlivě pokud máte více než jedno zvíře. Zvlášť pokud si přinést mladého psa do domů staršího psa, problémy mohou nastat. Být ohleduplní trpělivost a energetické hladiny vašeho staršího psa a ujistěte se, že jeho city nejsou ublížit tím, že ten nový veškerá pozornost.

Při výběru psa pro váš domov, nezapomeňte, pro odhad velikosti to bude jako dospělá. To platí zejména, pokud máte doma malé děti. I když malé štěně bude roztomilé, to může růst do velké, sto kilového psa. Udělat nějaký výzkum na průměrné dospělé velikosti plemen uvažujete.

Při stříhání štěně nehty, začněte pomalu. Zavést váš malý pes se na ně předtím, než začnete řezání. Můžete jen být schopni se dostat jeden hřebík provést v průběhu zasedání. To může trvat nějaký čas na štěně, aby se stal pohodlné s myšlenkou nehty, ale brzy budete mít možnost se dostat přes to všechno najednou.

Pozitivní posilování je nejlepší způsob, jak trénovat vašeho psa. Ti měl pogratulovat, že váš pes, když se zobrazí dobré chování, například tím, že to léčit, nebo to mazlení. Promluvte si se svým psem tichým hlasem a ujistěte se, že jste ho chválit pokaždé, když se dobré chování se zobrazí.

Pošlete psa do školy! On se bude cítit pohodlně s vědomím, co přesně se od něj očekává a poslušnost školy mu pomůže naučit. To bude také posílit jeho sebevědomí, a samozřejmě, aby se více dobře vychovaný pet ho. Volání po okolí a uvidíme, jestli můžete ho přihlásit na zkušební třídy a vezměte si ji odtud.

Ujistěte se, že poskytují váš pes příležitost pro spoustu fyzické cvičení, stejně jako zůstat duševně aktivní. Ujistěte se, že můžete získat papír a pomůže kolem domu. Váš pes se bude cítit užitečný a také zůstat docela ostré.

Je nezbytné, aby se svého psa očkovat. Očkování bude chránit svého psa z různých druhů nemocí a chorob. Většina očkování se provádí na své psy, roční check-up. Váš veterinář může vysvětlit, co každé očkování je pro. Vakcínu proti vzteklině je vyžadováno zákonem v mnoha různých státech.

Ujistěte se, že vytvořit a udržet roční veterináře schůzky pro vašeho psa. Veterináři mohou najít problémy, jako jsou ledvinové problémy, štítné žlázy, problémy a diabetes no, než se objeví příznaky. Roční physicals uložit majitelů psů peníze a šetří váš mazlíček spoustu zbytečného utrpení.

Zkontrolujte, zda jste psa pro parazity a přijmout preventivní opatření. Blecha a cícha obojky jsou důležité. Mějte na paměti, některé límec lépe pracovat v různých ročních obdobích a geografických oblastech. Kromě toho, zkontrolujte váš psí uši. Ušní roztoči jsou společné. Také, podívejte se na psí výkaly, aby zajistily, že není zvedl červů v trávicím systému.

Pokud váš pes trpí zácpa nebo průjem, můžete zkusit krmení pet konzervy dýně. To není stejné jako dýňový koláč náplní. Dýně obsahuje vlákninu, která pomáhá při zácpě. Kromě toho, to také absorbuje vodu, která pomáhá s průjmem. Nedávejte psovi moc, jen lžičku nebo dvě se psem je pravidelné jídlo.

Když přepravka výcvik psa, ujistěte se, že umožňují to, aby přestal dělat hluk (štěkot, kňučení, pláč) po dobu alespoň 30 sekund před otevřením bedny. To je důležité, protože jinak bude pes se domnívají, že tak dlouho, jak to dělá hluk, budete přijít a otevřít bednu. To může být těžké udělat, ale je to nutné. Samozřejmě, být vždy jisti, že pes je v bezpečí, a ne dělat hluk pro nějaký jiný důvod.

Nechci koupat svého psa poté, co jste použili blechu nebo klíště léky. Některé léky tout, že jsou waterproo, ale oni jen říct proti dešti nebo plavání. Budou do značné míry smyje s psí šampon, vykreslování léčba neúčinná. Pokud musíte koupat psa po léčbě, použijte mýdlo zdarma šampon.

Zvažte umístění vašeho psa dům pečlivě. Přemýšlet o tom tak, že větry obvykle rána a čelem ke dveřím na opačné straně. Pokud máte tendenci se dostat vítr ze všech směrů, zvažte dům s dveřmi klapka. Tam jsou některé státy, které vyžadují, dveře, klapky, tak poraďte se se svým místního útulku, aby se dozvědět více.

Pokud máte nového psa v domě, být opatrný s tím, kolik svobody jste mu nebo jí zpočátku. Svobodu mít přístup do všech oblastí vašeho domova, musí být vydělal. Pokud dovolíte, aby váš mazlíček pohybovat příliš brzy, budete muset vypořádat s poškozený nábytek a další otázky. Používat dítě brány, aby pomohl omezit vašeho psa pohyby, a dům ho do přiměřeně velké bedny, když nemůžete sledovat ho.

Pes může být věrným společníkem, ale musíte vědět, co to znamená být zodpovědný majitel. Článek zde sdílené tipy jakékoliv majitel psa může použít k pomoci zajistit, že jejich čas se svými domácími zvířaty, je příjemné. Použít to, co jste se naučili, že mají nejlepší vztah je to možné.