Curani

Nenechte Panice Útoky Ovládat Svůj Život!

Záchvaty paniky, protože lidé zažít okamžiky utrpení, které funkce dušnost a zvýšená srdeční frekvence. Záchvaty paniky může vytvářet problémy pro lidi, kteří se snaží žít normální život, ale nemusíte se nechat dostat to nejlepší z vás. Níže jsou uvedeny několik užitečných tipů, které pomohou trpící záchvat paniky.

Účastní hluboké dýchání několikrát denně, může pomoci udržet vaše tělo uvolněné a bez paniky. Začněte tím, že dýchání přes nos do žaludku pomalu počítat do čtyř, a pak vydechněte ústy na čtyři. Zvýšit na pět, šest, a dále, jak jen můžete.

Pokud jsou zvláště náchylné k záchvaty paniky, je důležité, že budete dělat věci, které dělají radost. Byste měli vyzkoušet cvičení více pravidelně. Pravidelné cvičení uvolňuje hormony do mozku, které vám umožní zůstat šťastnější a více stresu. Zkuste to, pokud chcete omezit vaše záchvaty.

Převzetí kontroly nad své akce během paniky je skvělý způsob, jak dostat to za sebou rychle. Čím více budete odmítnout dát do svého strachu, bojovat proti tomu, co to říká, co máš dělat, tím méně je pravděpodobné, že vaše úzkost je vrátit.

Během paniky je skvělé soustředit na to, co je skvělé o sobě. Pamatujte si, co jste dobří, nebo věci, které jsi udělal pro ostatní, poslední dobou. Možná, že jste hodný člověk, nebo máte velkou empatii. Všechny věci, které o vás jsou úžasné, jsou to, co tě dělá tebou, tak objetí!

Pamatujte si, že léčba je pouze součástí plánu. Pokud používáte léky se vypořádat s úzkostí, je důležité, že jste také udržet mluvit se svými přáteli a rodinou o tom, jak svůj pluk a problémy budou. Vždy zůstat o krok napřed před vaší úzkosti a záchvaty paniky.

Pokud znáte někoho, náchylný k záchvaty paniky, zkuste a být si vědom situace, že víte, může vyvolat útok, a vyhnout se jim. Pokud máte pocit, že váš přítel nebo miloval jeden je o tom, jít do zpanikařil fázi, mluvit v klidu tóny a rozptýlit, zatímco vy náhodně odstranit je z této situace.

Pokud jste se začínají cítit nějaký stres a pocit paniky se blíží, šálek ruce a dát jim přes ústa a nos při dýchání. Tato akce bude simulovat akce, dýchání do papírového sáčku, ale je mnohem více diskrétní.

Záchvaty paniky cítit různé pro každou osobu, aby se vědět, pokud budete trpět od nich, zde jsou některé společné příznaky paniky: hyperventilace, závratě, zvýšené nebo iracionální strach, bolest na hrudi, nepravidelný srdeční tep, stoupající teplo v obličeji, poruchy vidění, mravenčení v končetinách. Zatímco každý člověk zažívá paniku jiným způsobem, protože věděl, známky blížící se útok může pomoci se připravit.

Věřte tomu nebo ne, cvičit správné držení těla je jeden způsob, jak snížit výskyt záchvaty paniky. Když jste podvědomě přesunout se do obranné pozice, vaše mysl reaguje s pocity strachu. Stejně tak, jako pozice často vytvářet napětí v těle a brání vaši schopnost dýchat hluboce a jasně. Připomínat si otevřít vaše držení těla a relaxaci, kdykoli je to možné, můžete pomoci proti společné vyvolat záchvaty paniky.

Je důležité, aby vaše dítě cítí jistotu, že mohou mluvit s vámi o cokoliv, že oni jsou prochází. Mnohé děti mají oslabující záchvaty paniky, protože mají pocit, že nemohou mluvit se svými rodiči o svých pocitech, protože oni prostě nepochopí.

Vodu do systému, když máte pocit, nástup útoku. Voda nese tolik potřebné kyslíku a bude pracovat ruku v ruce s hluboké dýchání, aby si to do vašeho systému. Voda je klíčová pro zdravý životní styl, ale může být opravdu užitečné v plný úzkosti okamžiky, které jste se setkali.

Analyzovat vaše paniky, když máte jeden a soustředit se na každý symptom. Pokud dýcháte rychle přijmout, že se to děje, a pak se vědomě snažit, aby to zpomalit. Další, podívejte se na vaše svalové skupiny a vidět, když jsou zaťaté. Pokud jsou, zhluboka dýchat a relaxovat každý. Zjistíte, že vaše analýza přečká útok.

Když máte záchvat paniky může být těžké zůstat pozitivní, ale je důležité, aby doslova očekávají to nejlepší, aby se stalo. Očekávat, že to skončí rychle, že budete vyjít bez úhony (vždycky!), a že budete moci pracovat na vaše spouštěče takže se to nestane znovu. Tento malý posun v myšlení může být dost, aby vám přes trochu snadněji.

Jak již bylo řečeno, ti, kteří mají záchvaty paniky může čelit momenty čiré utrpení s dušnost a zrychlený tep. To může být nepříjemné, ale to může být překonána. Vždy, když máte záchvat paniky, jen si vzpomeňte na tipy z tohoto článku a vaše utrpení bude pryč.