Co Na Erekci

Podívejte Se na Tyto Skvělé Domácí Bezpečnostní Tipy

Bez ohledu na to, zda nájem nebo vlastní váš domov, chcete, aby vaše bydliště, aby bylo bezpečné. Tento článek může vyjasnit otázky o tom, jak udržet váš domov chráněn. Podívejte se na rady níže a vyzvednout některé užitečné nápady, které mohou zlepšit zabezpečení vašeho domova.

Pokud se vám stane, že ztratíte své klíče výměna zámků, hned. Neexistuje žádné vyprávění, kde jsou vaše klíče a pokud někdo má, může nakonec zaplatí svého domu nezvané návštěvy. Výměnou zámků je mnohem lepší volba, a můžete ujistit, že váš dům je v bezpečí před ztrátou klíče.

Vaši přátelé mohou mít některé skvělé rady pro výběr správné společnosti. Ostatní mají pravděpodobně měli oba dobré a špatné zážitky, které mohou sdílet s vámi, že pak může ušetřit spoustu stresu a času. Požádat několik lidí, aby si několik různých názorů.

Stěny jsou ideální místo k ukrytí. Skrýt cennosti uvnitř vaší stěny. Žádné telefonní zásuvky nebo ze zásuvky elektrické sítě, který není používán je skvělé místo k ukrytí cenností. Pokud nemáš nějaké desky, které jsou nevyužité, jednoduše nainstalovat falešné spínače desky.

Zamknout se doma, i když jste kolem. Mnoho lidí si myslí, že jejich okolí je nejbezpečnější tam. Nechají své dveře odemčené po celý den (a noc) bez rozmýšlení! Je to příjemné problémy. Ať je to zvyk, aby zamknout ty dveře (a okna), i když jste doma. To je pravděpodobně nejdůležitější základní věc, kterou můžete udělat pro vaši rodinu je celková bezpečnost.

Pokud si nejste jisti, zda byste měli koupit hard-kabelové nebo bezdrátové domácí bezpečnostní systém, zavolat místní domácí bezpečnostní společnost pro poradenství. Je důležité zvážit klady a zápory obou systémů předtím, než učiní rozhodnutí. To bude trvat zástupce zhruba hodinu hodnotit váš domov před vydáním stanoviska.

Předtím, než necháte cizinci vstoupit do vašeho domu, ujistěte se, že jste se podívali na jejich odkazy. Provádět kontrolu na pozadí, aby se dozvěděli o jejich kriminální historie, taky. To není dobrý nápad dát někomu klíče od vašeho domu, dokonce i dodavatelé nebo opraváři.

Pokud pracujete z domova, nebo mají své vlastní podnikání, nedávejte své adresy nebo telefonního čísla na svých webových stránkách. Nespokojení zákazníci nebo zloději mohli přijít do vašeho domova a snaží se dostat dovnitř. Místo toho, získat post office box a mít zákazníky nebo spolupracovníky poslat mail na tuto adresu.

Nikdy odhalit žádné osobní informace někomu, kdo je na dveře nebo volá váš dům, které neznáte. Ujistěte se, že vaše děti sledovat stejnou politiku, stejně, jako to může vést k špatné lidi, jak se osobní údaje. To bude dělat to těžší pro někoho najít a vykrást váš dům.

Položte plot ve vašem dvoře, aby se zabezpečené oblasti, která je vaše a zabránit zloděje od příchodu dovnitř. Ujistěte se, že plot je dostatečně vysoká tak, že je velmi obtížné pro jakoukoli lupiči se dostat přes to. To bude přidat silnou vrstvu ochrany po obvodu vašeho domu.

Udržujte svůj nejcennější majetek, jako je vaše šperky na velké množství hotovosti, uvnitř bezpečnostní schránkou. Ložnice je nejčastější místa, aby jeden z těchto krabic. S bezpečnostní schránku je rozumné, protože pokud se zloděj dostane do vašeho domova, alespoň se nemůže dostat tyto položky.

Než se podíváme na systémy zabezpečení domácnosti, zvažte své osobní bezpečnostní rizika a bezpečnostní potřeby. Některé systémy nemusí být adaptabilní na vaší situaci. V některých oblastech, třídy na sebeobranu nebo hlídací pes by mohl být vhodnější, ale v jiné, moderní domácí bezpečnostní systém bude slušet. Pochopit rizika spojená s vaší domácí bezpečnostní, takže si nyní můžete udělat více informovaná nákupní rozhodnutí.

Skvělý způsob, jak odradit zločince od získání do garáže je ujistit se, že nikdo nevidí dovnitř. Matné windows bude mít zloděj ze jsou schopni vidět dovnitř. Materiál potřebný k tomu lze nalézt v obchodech pro domácí kutily. Nikdy nechat dveře otevřené příliš dlouho.

Investovat do masivního dřeva nebo kovové vstupní dveře. Mnoho levné dveře jsou duté, takže je snadné kopnout nebo zničit tím, že odhodlaný útočník. Kovové nebo masivní dřevěné dveře je bezpečnější, zejména pokud budete mít další krok instalace do kovového rámu.

Pokud máte dveře, které vedou z vašeho domova do garáže, nainstalovat peep otvor, takže můžete nahlédnout z vašeho domova. Pokud uslyšíte zvuky v garáži, můžete se rychle podívat dovnitř do každého, kdo by tam mohl být vidět. Zajištění vašich dveří, má zámek na to, jak dobře.

Nikdy dát někomu heslo k vaší domácí alarm systém, pokud to není nezbytně nutné. I když víte, někdo dobře, měli byste být velmi opatrní o tom. Pokud se vám to muset dát někomu z nějakého důvodu, ujistěte se, že jste změnit co nejdříve poté, aby se zabránilo případné problémy.

Teď po nástupu do výše uvedené informace byste měli mít některé skvělé tipy pro zahájení zabezpečení vašeho domova. Neztrácejte čas, nebo předat tyto myšlenky bez rozmýšlení. Doufejme, že nyní bude plný skvělých home security své vlastní myšlenky. Kdykoliv budete vědět, že váš domov je dobře chráněn, můžete lépe spát v noci, takže začněte hned!