Clavin Platinum

Tipy, Jak Se Správně Vypořádat S Rakovinou

Někteří lidé tam jsou mnohem více náchylné k onemocnění, jako je rakovina jednoduše proto, že jejich genetické historie. Bohužel, jablko opravdu nepadá daleko od stromu s nemocí, jako je rakovina. To je jen jedna z mnoha věcí, které někteří lidé si neuvědomují, o nemoci. Přečtěte si tento článek zjistit, co ještě možná nevíte.

Starší dospělí jsou na vyšší riziko vzniku některých typů rakoviny. Přibližně 75% karcinomů je diagnostikována u lidí ve věku 55 a starší. Jako riziko stoupá, tak dělá jak je důležité zůstat zdravý a fyzicky fit. Pravidelné návštěvy u lékaře, normální tělesné hmotnosti, zdravá strava, self-zkoušky a rakovina screeningové testy mohou všichni pomoci snížit riziko.

Je důležité jíst dobře, když se bojuje jakékoliv formě rakoviny. Když jste léčeni, můžete cítit nevolnost nebo slabý. Tam jsou některé potraviny, které můžete jíst, aby se cítili méně nemocní nebo se cítí silnější po celý den. Musíte se naučit, co ty potraviny jsou a jíst je na pravidelném základě.

Nebojte se požádat o pomoc, po vaší diagnóze rakoviny. Přátelé a členové rodiny často chtějí udělat vše, co mohou pomoci, nechte je si vyzvednout zboží z obchodu, vzít si na schůzky, nebo se budete večeře. To z nich dělá dobrý pocit dělat něco pro vás, a to dělá váš život trochu jednodušší.

Po své diagnóze rakoviny, se snaží udržet svůj život jako normální, jak je to možné. Možná budete muset udělat nějaké změny, ale konzistentní rutina vám pomůže cítit se více jako vy. Od té doby své plány muset být změněn na pokles z klobouku, aby každý den, jak to přijde, a užijte si to.

Pokud jste byli vystaveni jakékoli typ azbestu, nebezpečné chemické látky v laku, nebo jiné typy nebezpečných látek přes vaši práci nebo doma, měli byste navštívit lékaře alespoň jednou za rok pro check-up a rakoviny projekce. Práce chytit onemocnění v čase, pokud jste byli vystaveni nebezpečné látky.

Lidé s rakovinou potřebují úplnou upřímnost od vás, takže se nemusíte skrývat nic od nich jen proto, že máte pocit, to může zranit nebo ublížit váš vztah s nimi. Zda je to něco, co doktor řekl, že tajné, nebo sedíš na další důvod, proč nyní je čas k úplnému odhalení.

Být aktivním účastníkem své léčby, je lepší strategie pro boj s rakovinou, než jen pasivně umožňují lékaři, aby vás léčit. Být neustále vědomi své situace a vždy klást otázky. To nepomůže váš stav zlepšit.

Budeš běží tam a zpět na záchod hodně, jak budete bojovat s rakovinou, takže se přesunout do jakékoli ložnice, která je nejblíže do koupelny. Být v těsné blízkosti koupelně pomůže, aby se zabránilo nehodám, a také máte rychlý a přímý přístup do sprchy, když potřebujete osvěžit.

Existuje mnoho vitamínů a doplňků, které mohou pomoci předejít rakovině, ale je třeba zkoumat všechny a všechno, co předtím, než si dát do těla. Nevěřte humbuk o produktu jen proto, že to podporuje sebe jako rakovina-bojovat. Ujistěte se, že zjistit pravdu o nějaké zboží jste vložili do vašeho těla.

Jako přítel a podpora systému pro někoho s rakovinou, budete muset ujistěte se, že budete jíst zdravě a získat dostatek odpočinku. Je důležité, že se budete cítit dobře a mít energii; dokonce i jen poslouchat a s důrazem se váš přítel může být vyčerpávající proces. Čím lépe se cítíte, tím více budete schopni pomoci.

Pokud máte nějaké podezřelé skvrny na těle, nebo máte pocit, neobvyklé příznaky, ujistěte se, že jít na svého lékaře ihned. Pokud náhodou máte rakovinu, je vyšší úspěšnost ve většině druhů rakoviny, jsou-li ošetřena v předchozích fázích.

Mějte své děti pryč ze slunce, stejně jako je to možné. Použití plavat košile, když si na pláži nebo u bazénu. Udržujte krém teče a aplikovat je na nich poměrně často. I když opalovací krém tvrdí, vodotěsné, jsou si jisti, že se ztrácí některé z ochrany, jak plavou.

Pokud jste 50 let nebo starší, to je důležité, že dostanete kolonoskopie nejméně jednou za 5 let. Pokud jste na riziko rakoviny tlustého střeva, mělo by být každé dva roky. Kolonoskopie může odhalit změny v buňkách, a když ošetřoval brzy, může zachránit váš život.

Tam je jen tolik, aby pokrytí s tématem, jako je rakovina, která vás může nikdy být schopen se to naučit všechny. Nicméně, můžete se naučit některé skvělé způsoby, jak se vypořádat s nemocí a to buď tím, že předchozí možnosti nebo taktiku můžete použít, pokud diagnostikována s nemocí. Tento článek má vás naučil některé z nich, takže se ujistěte, že jste zpět na tyto tipy, pokud jste někdy potřebovat.