Chronicky Zanet Prostaty

Zmírnit Bolest! Co Dělat S Hemoroidy.

Spíše než snášet podráždění a svědění na vnitřní a vnější hemoroidy, použijte informace obsažené v této užitečné výběr tipů a triků, jak najít rychlou úlevu, aniž by museli utrácet stovky dolarů na drahé návštěvy u lékaře. I když tento stav může být nepříjemné, to je problém, který může být snadno vyléčit.

Jablečný ocet je bezpečný a efektivní způsob, jak léčit hemoroidy. Namočte vatový tampon s jablečného octa a aplikovat na oblast, přičemž je na několik minut. Udělejte to několikrát denně. Můžete také přidat jablečný ocet do teplé sedací koupele a namočte po dobu 20 minut.

Všechny přírodní svíravý jako vilínu stojí jen dva nebo tři dolary, a je k dispozici v téměř každé lékárně a obchod s potravinami. Namočte vatový tampon v vilínu, a pak aplikovat přímo na povrch a okolí své vnější hemeroidy. Vilín způsobuje krevní cévy dočasně zmenšit, což snižuje velikost a nepohodlí hemoroidů.

Pokud máte hemoroidy, snažte se vyhnout zvedání těžkých předmětů. Když budete zvedat těžké předměty, jste uvedení tlak na vaše tělo. To je ekvivalentní namáhání mít pohyb střev. Zvedání těžkých břemen je třeba se vyhnout za každou cenu, když máte hemoroidy. Pokud potřebujete zvedání těžkých břemen, práce, požádejte někoho o pomoc.

Hemeroidy úlevu, je tak blízko, jak je to nejbližší láhev z vilínu. Witch hazel poskytuje okamžitou úlevu od bolesti a svědění způsobené hemoroidy prostřednictvím své jedinečné znecitlivující kvality. Zatímco witch hazel není nutně kouzelný lék na hemoroidy, to má výrazně ulehčit těm, tkání a dává jim šanci na uzdravení.

Budete způsobit hemoroidy, pokud se pokusíte vynutit pohyb střev. Pokud můžete cítit v břiše, že budete muset jít ale při pokusu o vyprázdnit nemůžete, pokusit se získat nějaké cvičení. Vzít na krátkou procházku a pak to zkusit znovu. Cvičení může pomoci usnadnit váš pohyb.

Jíst potraviny s vysokým obsahem vlákniny, aby změkčit stolici. Zkuste jíst hodně ovoce, jako jsou ostružiny, borůvky, hroznové víno, papája, maliny a melounu, stejně jako high vlákniny zelenina jako artyčoky, fazole, brokolice, zelí, guava, kangkong (vodní špenát), okra, hrášek a sušené švestky. Snažte se pít osm až deset sklenic vody denně.

Zvýšení množství vlákniny ve vaší stravě bude dělat zázraky s váš hemoroidy. Vláknina vám pomůže, aby se zabránilo namáhání a zácpa, které jsou primární faktory v rozvoji hemoroidy. Také, s vysokým obsahem vlákniny strava umožní, aby vaše stolice měkčí a snadněji projít, snížení bolesti spojené s hemoroidy. Některé potraviny s vysokým obsahem vlákniny jsou ovoce, zelenina a otruby.

Voda je jedním z nejlepších ošetření proti hemoroidy. Použijte teplou vodu na konečníku, přibližně deset minut za den a pak dát studený ručník na hemoroidy. Zkuste koupi wc vanou, jak můžete je najít na většině lékáren.

Nespoléhejte se pouze na některé přes prodejné léky jako projímadla. Tyto nejsou lék na zácpu, a jsou určeny jen užívat každý jednou ve chvíli. Mnohokrát tyto typy léků pomůže na jeden pohyb střev, a pak skončí, takže si zácpu po tom.

Takže teď, že jste objevili poradenství a poradenství v těchto vybranými léky a ošetření pro nepříjemné svědění a pálení způsobené hemoroidy, můžete být dobře na vaší cestě k hledání produktů a postupů, které mohou přinést rychlou a účinnou úlevu od tohoto společného stavu.