Chci Panice

Jak Udělat Nejlepší Pojištění Volby

Pojištění… všichni Jsme si to. My všichni potřebujeme to. Tak jak jsme se dostat co nejvíce z našich peněz? Tam je hodně znát a hodně se vyhnout, když jde o jakýkoliv druh pojištění. Vezměte rady uvedené zde, aby pochopili, co můžete udělat, aby hotovosti na úspory, a aby se vaše pojištění nejvíce prospěšné mohou být.

Při podání pojistné události, ujistěte se, že zapsat číslo tvrdí, že jakmile jsou dané to a udržet jej na bezpečném místě. To je užitečné, protože budete potřebovat toto číslo v každém bodě, který budete mluvit s pojišťovnou o reklamaci. Možná zjistíte, že je užitečné, aby kopie to na více místech, například na vašem počítači a telefonu.

Když cestujete, měli byste vždy zvážit nákup pojištění s balíčkem. To bude stát jen pár dolarů více, a to bude vás krýt v případě, že máte nehodu, nebo pokud se něco neočekávaného stane. Je lepší být v bezpečí, než líto a nechcete ztratit.

Ujistěte se, že pojištění máte nyní bude vztahovat na všechny eventuality, když jde o vaše domácí podnikání. Většina politik, které pokrývají širokou škálu zájmů, ale dívat se na různých místech, pokud potřebujete konkrétní druh nebo typ pokrytí.

S cílem získat nejlepší sazby na pojištění, musíte nakupovat za nejlepší ceny. Vše, co musíte udělat, je zavolat své místní agenti nebo získat sazby citace přes internet. Nakupovat můžete ušetřit stovky dolarů za rok, a to trvá velmi málo času a úsilí.

S cílem získat nejlepší sazby na pojištění, často se to vyplácí spojit všechny své politiky v rámci jedné společnosti. Nicméně, ne automaticky předpokládat, že to bude nejlevnější cesta, jak jít. Někdy multi-politika sleva je méně, než by bylo mít samostatné politiky s různými společnostmi.

Ujistěte se, že jste získat co nejvíce z vaší pojistné události o podání reklamace ihned. Pokud vaše pojišťovna vás požádá o další informace, reagovat na jejich žádost, jak rychle a úplně, jak je to možné. Když se tě budou ptát na informace, které jste pocit, že jste neměla poskytovat, řekni jim, tak v řádku, zdvořilý dopis.

Loď pojištění je nutností pro všechny motoristy. To zajistí, že pokud je vaše loď je poškozena v důsledku určité typy incidentů, které se vztahuje na náklady na opravu nebo výměnu. Toto pojištění se může vztahovat také na zdraví osob, které by mohly být zapojeny, stejně.

Ujistěte se, že váš mazlíček péče pojištění zahrnuje preventivní péči, stejně. Platit za věci jako blecha, klíště, a dirofilárií prevence léky může dostat velmi drahé. Být pozitivní, mít politiky, kde preventivní péče je zahrnuta pro vaše domácí mazlíčky, aby ušetřit čas a peníze.

Vyhnout se placení vysoké provize agenta pro vaše pojištění. S všechny různé způsoby, jak si koupit pojištění v těchto dnech, nemusíte ztrácet některé své těžce vydělané peníze platit provizi. Váš výzkum a nákup přímo od pojišťovny, aby si nejlepší nabídky.

Nedošlo k podpisu-up pro pojištění zaručit, že vám bude schválena. Tyto typy pojištění jsou mnohem dražší než běžné politiky, protože se nemohou řídit úrovně rizika jejich pojištěnců. Pokud jste ve špatném zdravotním stavu a byla odmítnuta jinde, vyhnout se tyto typy politik.

Ujistěte se, že váš nájemce pojištění se vztahuje na krádež, stejně jako přírodní katastrofy. Nájemce je pojištění má tendenci mě síť vyloučení. Starožitnosti nebo high-end položky mohou být vyloučeny z krytí, nebo nemusí být zahrnuty v případě krádeže nebo povodní. Ujistěte se, že přesně vědět, co vaše pojistka kryje a nemá kryt.

Tento článek vám ukázal nejen význam pojistit naše cennosti a majetku, ale také co usilovat a čeho se vyvarovat při koupi a používání. Pojištění, které nosíme může být zachránce, když se něco pokazí. To je důvod, proč ji máme a proč je důležité to pochopit.