Casta Erekce

Nejužitečnější Ekzém Tipy Budete Číst

Ekzém je to, co řada lidí budou muset vypořádat s, ale nejsou jisti, co dělat o tom. By yo být jedním z těchto lidí, nebo mají postižené milovaného člověka, tento článek je pro vás. Pokud hledáte pro ekzém rady, pak čtěte dál pro některé skvělé návrhy.

Jak už možná víte, když máte flare-up s vaší ekzém, svědění, spojené s to je téměř nesnesitelné. Chcete poškrábat postiženou kůži, ale víte, že pokud si to bude jen situace ještě horší. Studený obklad může omezit vaši touhu nuly. Obklad nabízí nějaké úlevy, protože to snižuje zánět postižené kožní buňky.

Když máte ekzém, musíte dbát zvýšené opatrnosti, aby čistí pokožku jemně. Jakmile si umýt kůži, a to je ještě vlhké, naneste kvalitní hydratační krém na kůži během tří minut, aby zajistily, že vlhkost je uzavřena do kůže. Můžete dokonce chtějí, aby nasákly v pěkné ovesné vločky koupel jakož i před hydratují.

Nedošlo k poškrábání kůži v oblastech, které mají ekzém. To vám jen pomoci při vydělávání kůže svědí víc a zvýší zánět. To může také způsobit infekci. Pokud potřebujete uklidnit svědění, zkuste použití chladivý gel nebo hydratační krém. Ujistěte se, že nehty jsou oříznuty krátké, stejně.

Vědět, jaké jsou vaše triggery jsou, takže se můžete se jim vyhnout. Vaše triggery mohou pracího prášku, mýdla a prachu. Asi byste měli vyhýbat jakékoliv výrobky, které obsahují vonné látky, chemické nebo jiné nepřirozené přísady. Vyberte si čistý a neparfémované výrobky místo. To pomůže snížit nepohodlí denní ekzém světlice-up.

Pokud je vzduch v místnosti je příliš suchý, to může způsobit ekzém. Proto, zvlhčovače vzduchu, je často důležitým doplňkem ekzém trpícího doma. Zvážit, které místnosti trávíte nejvíce času a umístěte zvlhčovač vzduchu. Měli byste pozorovat rozdíl v kůži.

Vyhnout se stresu. Stres může zvýšit intenzitu ekzém světlice-up. Je sice pravda, že ekzém sám o sobě může stres vás, snažte se, aby to. Praxe, metody relaxace, jako je jóga, léky, a hluboké dýchání cvičení. Zůstat v klidu je to vaše nejlepší obrana, když přijde, aby se úspěšně bojovat vaše ekzém.

Použít antibiotickou mast na silně popraskané kůže. To může zabránit infekci od tváření. To také slouží jako hydratační krém. To udělat, i když střídmě; dlouhodobé užívání antibiotické masti, může učinit je neefektivní. Pokud máte infekci, měli byste se poradit se svým lékařem, který vám může dát orální antibiotikum.

Nezapomeňte, aby hydratují kůži. Hydratační kůži pravidelně je jedním z nejlepších způsobů, jak můžete bojovat proti ekzém. Podívejte se na tlustý, neparfémované hydratační, které nebudou zhoršovat vaší pokožky. Příliš mnoho chemických látek, nebo přídatných látek v hydratační může být kontraproduktivní. Použijte ji na denní bázi, a to zejména poté, co vzal sprchu nebo vanu.

Nyní máte lepší představu o tom, jak bojovat proti ekzému. Jednoduše shromáždit správné informace, jako, že zde prezentovány, a dát ji do práce. Hodně štěstí při boji tento stav!