Bylinky Na Potenci

Tipy, Triky A Rady Pro Práci S Mobilní Telefony

Nakupování v okolí pro nový mobilní telefon? Potřebujete být jisti, že používáte správné společnosti? Chcete vědět, triky a tipy, které žijí s mobilem jednodušší? Cílem poradenství v tomto článku je pomoci vám najít cestu kolem vašeho telefonu.

Přemýšlet o pojištění, které si kupujete, a zda je to opravdu stojí za to v dlouhodobém horizontu. Někdy, plány budou velmi cenné, i když, a za 10 dolarů měsíčně můžete nahradit váš telefon zdarma, pokud jste to zlomit. To vám může ušetřit stovky dolarů, pokud jste nahradit váš telefon na maloobchodní ceny.

Věděli jste, že bez ohledu na to, kde můžete být, můžete získat pomoc pomocí vašeho mobilního telefonu. Nemusíte ani muset být v telefonu je pokrytí oblasti, využít tuto službu. Celosvětové mobilní číslo tísňového volání je 112. V případě vážné nouze, pokud zavoláte na 112 vašeho mobilního zařízení bude hledat pro všechny stávající mobilní sítě k vytvoření tísňové linky pro vaši aktuální polohu. I když vaše klávesnice je uzamčena, je stále možné vytočit 112.

Chytré telefony pomalu dolů, když jsou starší. Aktualizace software lze minimalizovat tyto problémy. Nevýhodou je novější telefony přijít na to, že mají novější aktualizace a funkce. V rychlém pořadí vidíte smartphonů se zastaralým vzhledem k novější technologii.

Pokud chcete poslouchat hudbu na váš mobilní telefon, možná budete chtít instalovat aplikace, úložiště cloud. Tímto způsobem si můžete uložit své oblíbené, a to bez použití paměti v telefonu. Můžete si také udělat to s obrázky. Kromě toho, že udržuje svou hudbu a obrázky v bezpečí, pokud se něco stane s vaším telefonem.

Před nákupem případě, že dopravce v obchodě, podívejte se na jeho cenu on-line. On-line prodejci, jako je Amazon.com často mají přesně stejný případ, jen za mnohem méně. Můžete ušetřit 20% a více na nákladech. Pamatujte si, že prodejce vás nutí koupit ty doplňky za nejlepší ceny. Dělat výzkum.

Potřebujete smartphone? Chytré telefony stojí hodně peněz, ale udělat spoustu věcí. Realita je taková, že někteří lidé potřebují pouze telefon, aby se základní volání. Je-li odpověď ne, pak všechny chytrý telefon nabízí je vyšší cenovkou a dražší poplatky. To nemusí být dobrou volbou pro vás.

Tam je důvod věřit, že záření produkované mobilními telefony může způsobit mozkové nádory a jiné zdravotní problémy. Zatímco není tam žádný přímý důkaz, že je to pravda, to je lepší být v bezpečí, než později litovat. Kdykoli je to možné, dát telefon na reproduktor nebo připojte sluchátka.

Před nákupem mobilního telefonu, obraťte se na přátele a vztahy pro doporučení. Jsou to lidé, které mohou být důvěryhodné, a pravděpodobně mají širokou škálu zkušeností s mobilními telefony. Mohou nabídnout pomoc v zaměření na telefonu a dá vám důvěru, aby obchod zasvěceně o nich.

I když to může být v módě používat smartphone, pokud potřebujete ušetřit peníze, držet váš telefon. Nejen, že můžete získat jeden pro zdarma se smlouvou na své oblíbené mobilního operátora, zjistíte, že nahradí to, jestli se to zlomí, je výrazně levnější. Můžete také uložit tím, že nemají přístup k internetu ve vašem plánu.

Vyčistit hudby, které nechcete na vašem telefonu, protože to ušetří spoustu paměti. Pokud používáte iTunes, můžete to udělat tím, že půjdete do počítače a jejich odstranění z vaší hudební knihovny. Při připojení telefonu, a to bude Synchronizovat a odstranit nepotřebné skladby.

Ujistěte se, že váš plán je ten pravý pro vás. Existuje mnoho, mnoho plánů, pokud jde o mobilní telefony, a to je důležité, že dostanete ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Například, pokud jste textových hodně, ujistěte se, že váš plán zahrnuje to, nebo byste mohli být platíš hodně nadsazení.

Moderní lithium mobilní telefon baterie jsou nic jako staré NiCd nebo NiMH baterií, a metody pro nabíjení nich nejsou stejné. Nedovolte, aby váš mobilní telefon baterie se stal zcela vybitá před nabíjením. Nabíjení baterie, když je jedna čtvrtina až jedna polovina vyčerpaných bude vlastně prodloužit jeho život.

Pokud chcete sledovat videa na váš telefon, použijte Wi-Fi připojení. Sledování videa přes vaše data budou cucat to rychle. Měli byste to udělat pouze tehdy, pokud váš plán je neomezená data.

Když potřebujete, aby se vaše baterie napájena tak dlouho, jak je to možné, vypněte funkci Bluetooth. Pokud nemáte v plánu používat žádné pojivové zařízení, jako kus ucha nebo klávesnici, tak to opravdu nemusí být. Využívá moci vyhledat zařízení v okolí, i když nechcete ptát.

Pokud máte tendenci mít mobilní telefon závist, možná budete chtít, aby zvážila mobilní telefon plán, který umožňuje upgrade ročně. Většina mobilní telefon dopravci mají na dva roky smlouvu. Modernizace v té době bude stát ruku a nohu. Ale tam jsou plány, teď, že nechat si rozbít cyklus a aktualizovat tak často, jak budete chtít. Zeptejte se svého dopravce.

Pokud váš mobilní telefon se nechová tak jak by měl, měli byste se pokusit vyjmutím baterie na několik minut. To vám pomůže, telefon resetuje a vrátit se do své optimální výkonnosti státu. Být opatrní, protože to může odstranit cokoliv na vašem telefonu, který nebyl uložen.

Doufejme, že máte pocit, více schopné začlenit zázraky mobilní technologie do vašeho každodenního života. V dnešním rychle se měnícím světě, mobilní telefon, který vám přináší spoustu informací a služeb je nutností. Udržet tyto tipy v popředí své mysli.